Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
za taki przełacznik na allegro to kiedys gosciu chcial 40 zeta :roll:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
widzisz ile to mozna sie dowiedziec dzieki forum teraz mozesz tam zamontowac CB
-
a ja mam nową (dla mnie)a4:)
no to zobacz albumik :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no taka krowenka :mrgreen: ale to na jednego klubowicza przewidziana :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
0,75L :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek uderz do mnie na gg mam sprawe i żałuj że Cie nie było :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z ta krówka to trzeba bedzie poczekac do powrotu tomboya
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO i po spocie szkoda ze było nas tylko 4 A4 o fajnie to brzmi :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Dla chcącego nic trudnego To sie nazywa adrenalina :shock: Luzak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO to spotujemy sie we wtorek tak jak zawsze o 19 pod Torwarem poznej sie zobaczy kto co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezes bartte, jutro trzeba byc za tydzien nie bedzie spota bo po swietach jeszcze sie nie bedzie mialo sily a moze niektorzy nie wroca no i pasowalo by podzielic sie jajeczkiem no i pozegnać kolege Tomboya :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to panowie jutro podpisujemy listę obecności bartte też powiedział ze bedzie tylko adamooo trzeba zgarnąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak nawiasem Spanky to pomyslimy zeby sie spotkac całą rodzina OOOO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky w srodę też bedę nie ominę tej niespodzianki :mrgreen:
-
Wieksze opony do A4...
róznica to całe 10mm :razz: a przy et 45 raczej nie powinno obcierac przy kapciach 225/45/17 a jak bedzie to kawałek dystasnu i bedzie git
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
hmm np. w Scaniach montują czerowne podswietlenie kabiny do jazdy w nocy i powiem Ci ze mi sie dobrze z tym jezdzi, w MANach jest niebieskie podswietlenie wnetrza kto co woli tylko zalezy jaka jest intensywność tego swiatła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to panowie jak mus to mus czołowy prezes sie chce pozegnać z nami to może jacys chętni no jakby co to ja na serio nie pije % to nie ma problemu damy rade
-
Nie działa nawiew na kratki
No pewnie ze pomożemy tylko zapraszam najpierw do działu newbie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daje znak :arrow: to kiedy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze może ja urlop wezme i pojade jako twój driver
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie widzim sie jutro czy nie bo ja to juz sam nic nie wiem :roll:
-
halogeny do A4 98'
a przeczytałes to co jest napisane w tych linkach :?: bo wydaje mi sie ze nie
-
halogeny do A4 98'
może to coś Ci pomoże http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=31175&highlight=halogeny lub http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=23548&highlight=halogeny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie ono spalanie to chyba wzrosnie no ale liczy sie efekt :shock:
-
sygnał od swiateł
W fordzie mondeo w przelaczniku od swiatel jest taka opcja ustawienia pozycji bez zabawy kierunkowskazami prawa albo lewa pozycja