Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. za taki przełacznik na allegro to kiedys gosciu chcial 40 zeta :roll:
  2. widzisz ile to mozna sie dowiedziec dzieki forum teraz mozesz tam zamontowac CB
  3. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no to zobacz albumik :razz:
  4. no taka krowenka :mrgreen: ale to na jednego klubowicza przewidziana :razz:
  5. 0,75L :mrgreen:
  6. Poziek uderz do mnie na gg mam sprawe i żałuj że Cie nie było :razz:
  7. Z ta krówka to trzeba bedzie poczekac do powrotu tomboya
  8. NO i po spocie szkoda ze było nas tylko 4 A4 o fajnie to brzmi :mrgreen:
  9. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla chcącego nic trudnego To sie nazywa adrenalina :shock: Luzak
  10. NO to spotujemy sie we wtorek tak jak zawsze o 19 pod Torwarem poznej sie zobaczy kto co i jak
  11. Prezes bartte, jutro trzeba byc za tydzien nie bedzie spota bo po swietach jeszcze sie nie bedzie mialo sily a moze niektorzy nie wroca no i pasowalo by podzielic sie jajeczkiem no i pozegnać kolege Tomboya :!:
  12. no to panowie jutro podpisujemy listę obecności bartte też powiedział ze bedzie tylko adamooo trzeba zgarnąć
  13. A tak nawiasem Spanky to pomyslimy zeby sie spotkac całą rodzina OOOO
  14. Spanky w srodę też bedę nie ominę tej niespodzianki :mrgreen:
  15. róznica to całe 10mm :razz: a przy et 45 raczej nie powinno obcierac przy kapciach 225/45/17 a jak bedzie to kawałek dystasnu i bedzie git
  16. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    hmm np. w Scaniach montują czerowne podswietlenie kabiny do jazdy w nocy i powiem Ci ze mi sie dobrze z tym jezdzi, w MANach jest niebieskie podswietlenie wnetrza kto co woli tylko zalezy jaka jest intensywność tego swiatła
  17. No to panowie jak mus to mus czołowy prezes sie chce pozegnać z nami to może jacys chętni no jakby co to ja na serio nie pije % to nie ma problemu damy rade
  18. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    No pewnie ze pomożemy tylko zapraszam najpierw do działu newbie
  19. Daje znak :arrow: to kiedy :mrgreen:
  20. kurcze może ja urlop wezme i pojade jako twój driver
  21. no właśnie widzim sie jutro czy nie bo ja to juz sam nic nie wiem :roll:
  22. Lukas odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B5
    a przeczytałes to co jest napisane w tych linkach :?: bo wydaje mi sie ze nie
  23. Lukas odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B5
    może to coś Ci pomoże http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=31175&highlight=halogeny lub http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=23548&highlight=halogeny
  24. dokladnie ono spalanie to chyba wzrosnie no ale liczy sie efekt :shock:
  25. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W fordzie mondeo w przelaczniku od swiatel jest taka opcja ustawienia pozycji bez zabawy kierunkowskazami prawa albo lewa pozycja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.