Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na "S" jest to samo o tej porze a innych miejsc to tak niebardzo w wawie :???:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie dłuzszy odcinek tylko ze tam byl straszny ruch jak nie PKS :mrgreen: to osobowki :???:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było wiecej zdjec ale te calkiem nocne nie wyszly za szeroko stalismy czyli za duzo nas bylo :mrgreen: filmiki są fajne zobaczycie turbine Pozka :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartte nawet jak wystroisz to na tym krotkim odcinku mozesz miec problem z Pozkiem 4 lapki i ESP robia swoje no ale przekonamy sie Zdjęcia były by ładniejsze tylko ciemno juz bylo ale mysle ze jest ok. Teraz tylko trzeba zgrac od adamooo filmy na plytke
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
Znaczki są ladne :razz: To do slubu za ile byś zawiozl :mrgreen: pytam sie tak na przyszlosc :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez sie scigne jak urwe przegub to mysle ze mnie scholujecie Zdjecia juz wszystkie zrzucone co mialem :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjecia juz troche zaladowane to jak sa niecierpliwi to zapraszam Bartte jakbys chcial sie zamienic to ja chetnie :mrgreen: Ale dziwi mnie jedno ze jakos nas 7 mozemy zawsze sie spotkac i kazdy znajdzie czas a inni :?: no ale na sile nie ciagniemy moze jak zobacza zdjecia to sie skusza :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mysle ze bys znalazl cos za ta kase co dales za swojego traktorka ale porownaj spalanie chociaz 2,5 to tez z 10 pali w miescie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie jeszcze niejedna okazja Co do fotek juz wklepuje
-
[ALL] Jakie felgi
Cos czuje ze z boku to wyglada jak woz drabiniasty zawias musi pojsc do dolu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoo masz do wszystkich tele to bys przedzwonil :mrgreen: ja tez lubie 1,8T ale jednak zostane przy 1,9 TDI tylko oznaczenie silnika zmienie na AWX
-
climatronic
A za ile ten elektryk to zrobil jak sie moge spytac tak orientacyjnie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo no jak bez pozegnania ja sie pozegnalem :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie bedzie grilla to moze na silniku tylko musi byc jakis nowy moze ono udostepni :mrgreen:
- Strefa Śmiechu
-
No to bratpit się chwali A4
Ładny plastik
-
Wieksze opony do A4...
z tymi blacharami to niezle a jak tam z koleinami nie rzuca inaczej na takiej gumie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to adamooo nie wezmie ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jesli zamowiles pogode na wieczor to miodzik mi ostatnio sie udalo a co do kielbachy to moze wyklaruje sie sytuacja na torwarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gorzej to widze pogode bo jak narazie to nie jest piknikowa :|
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tam gdzie ostatnio czyli torwarek a pozniej sie przemiescimy daltego lepiej sie nie spozniac :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze gadasz w nagrode bedzie Ci polane na spocie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ono mozesz miec problem z tym kluczem bo on to nie jest uniwersalny :?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm no ja to chyba nie musze mowic ze BEDE :mrgreen:
-
immobilizer
Jesli sie znasz troszke na tym to polecam watek klik