Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. :shock: duuuze kóleczka a auto wyglada jak C5 jak sie ja podniesie na maxa
  2. Pierwszy warszawski spot A4 został zakonczony listę obecności podpisali: :arrow: Bartte :arrow: PrzeMM :arrow: T-żółw :arrow: no i ja :mrgreen: Zdjeć nie ma było za zimno i brakowało miejsca :shock:
  3. No ja mam nadzieje ze wystarczy ten moj zadatek na pogode bo jesli nie to po pewnym czasie zrobimy przemieszczenie w cieplejsze rejony
  4. nie no co Ty juz dawno zamowilem wiosne i ma przyjsc jutro specjalnie na ta okazje
  5. tak dla sprostowania AKP pozostalo przy srodzie ale i tak byśmy tego Spotu nie zmieniali w koncu i to Audi i to Audi
  6. Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie
  7. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hrabia: - Janie, czy u nas w ubikacji są dwa sznurki, czy jeden? - Jeden. - W takim razie znowu załatwiłem się pod zegarem. Hrabia i Hrabina płyną łódka po jeziorze. Hrabina spostrzega kochająca się parę łabędzi i z rozmarzeniem zwraca się do Hrabiego: - Też bym tak chciała... Na to hrabia, nie przestając wiosłować: - Eee, nie chce mi się d*py moczyć. Córka przyprowadza matkę do lekarza: - Proszę niech panienka się rozbierze - Panie doktorze, ale to mama jest chora - Proszę pokazać język?
  8. Po pierwsze to zapraszam do działu newbie a pozniej bedziemy pomagać Co do otwierania oddzielnie klapy bagaznika w sedanie to raczej nie da rady
  9. Jak ostatnio bylem na AKP w środe to była tylko jedna A4 moja to jak zobacza tyle to faktycznie sie zdziwia co jest grane . Nic nie zmieniamy zostaje tak jak jest moze ktoś zabierze aparacik zeby to uwiecznić :mrgreen:
  10. Przepraszam z gory za te drobne zmiany ale sami rozumiecie i mam nadzieje ze AKP ustawi sie na środe a nam zostawia wtorek jakby cos to kazdy chetny dostał PW z telem do mnie to smialo dzwonic ale mysle ze sie nic nie zmieni :roll:
  11. Bo nie zauwazysz roznicy na 16 i pozniej bedziesz myslal dlaczego jednak sie ich nie posluchalem i nie zalozylem 17 :mrgreen: a pozatym 17 jest doskonalym zamiennikiem do 15.
  12. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Kolejny zadowolony uzytkownik forum dowiedzial sie czegos nowego o swoim aucie Malo kto wie o tych kodach jak przypadkiem mu to nie wpadnie w lapki, w ksiażce auta o tym nie pisza. I dziwic sie ze sprzedaja to na allegro jak sie nie umie szukac to trzeba płacic.
  13. Moze byc malutki problem :? jako ze nie chcemy wchodzic w konflikt z AKP wieszkosc osob wie ze maja spoty we srody o 19 na torwarze tylko ze w tym tygodniu z racji ostatkow cos mysla nad wtorkiem NASZYM wtorkiem mysle ze sprawa sie jutro wyklaruje i bedzie wszystko jasne. Nasz spot nic sie nie zmienia oprocz ewentualnie miejsca.Jesli jednak by niestety AKP wybralo wtorek to postaram sie poinformować wszsytkich o innym miejscu np. przy ulicy idzikowskiego zaraz przy stegnach jest ladny duzy oswietlony plac i chetni moga sie poslizgać oczywiscie samochodem . Na dzien dzisiejszy : :arrow: termin 28.02.2006r :arrow: miejsce : Torwar :arrow: godzina : 19:00 Czyli NIC sie nie zmienia
  14. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    no wszystko sie zgadza tylko ze na 31 powinno sie koledze zapalic wsio moze cos nie tak robisz pobaw sie moze jeszcze troche
  15. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    No to trzeba jakiś kawał przy niedzieli - Panie doktorze mój mąż ma problemy w łóżku, mógłby pan coś zrobić żeby znowu był jak byczek? - Proszę się rozebrać - Rozebrać? - Tak, zaczniemy od rogów Do gabinetu dyrektora wchodzi sekretarka: - Panie dyrektorze, jest tutaj inżynier Kowalski i mówi, że ma mały interes... - A czy to moja wina? Niech idzie do seksuologa...
  16. PrzeMM moze lepiej przyjedz wiesz jak to jest z tym wpadaniem pozniej bedzie na mnie i bede musial robic za chrzesnego 6 aut na liscie obecnosci :shock: jak bedzie tyle to przerosnie to moje oczekiwania
  17. No wazy wazy ewentualnie można zastosować klape na wydech hamulec silnikowy :mrgreen:
  18. Jakie felgi polecacie??
  19. Hehe nie takiego obowiazku NIE MA moj tez byl kiedys granatowy ale go sol obsiadla
  20. Ładnie to wyglada tylko ze w B5 klimatronik jest w popielniczce i tak sie zastanawiam czy bedzie sie go łatwo obsługiwalo chociaz zawsze mozna usawic w Auto i dac sobie spokoj z regulacja
  21. No to miodzik 5 aut jest juz pewnych zawsze to jakis poczatek Zapraszam tych co sie jeszcze nie zdecydowali
  22. no do tego to juz potrzebny retarder
  23. tempomat jest bardzo przydatny tylko ze w polsce to niebardzo jest gdzie go zalaczyc nie ma autostrad i ta nasza kultura na drodze eh szkoda gadac
  24. Udez z pytaniem do kolegi brombel123 on cos z tym myslal A tu masz maly skrot info http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=28004&highlight=tempomat chodz duzo Ci to nie pomoze
  25. Zycze powodzenia jak nie dasz rady to zdazysz na drugi spot ale pamietaj ten jest inauguracyjny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.