Treść opublikowana przez Lukas
-
[ALL] Jakie felgi
:shock: duuuze kóleczka a auto wyglada jak C5 jak sie ja podniesie na maxa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszy warszawski spot A4 został zakonczony listę obecności podpisali: :arrow: Bartte :arrow: PrzeMM :arrow: T-żółw :arrow: no i ja :mrgreen: Zdjeć nie ma było za zimno i brakowało miejsca :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja mam nadzieje ze wystarczy ten moj zadatek na pogode bo jesli nie to po pewnym czasie zrobimy przemieszczenie w cieplejsze rejony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co Ty juz dawno zamowilem wiosne i ma przyjsc jutro specjalnie na ta okazje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak dla sprostowania AKP pozostalo przy srodzie ale i tak byśmy tego Spotu nie zmieniali w koncu i to Audi i to Audi
-
VAG 208.1 -Inspekcja
Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie
-
Strefa Śmiechu
Hrabia: - Janie, czy u nas w ubikacji są dwa sznurki, czy jeden? - Jeden. - W takim razie znowu załatwiłem się pod zegarem. Hrabia i Hrabina płyną łódka po jeziorze. Hrabina spostrzega kochająca się parę łabędzi i z rozmarzeniem zwraca się do Hrabiego: - Też bym tak chciała... Na to hrabia, nie przestając wiosłować: - Eee, nie chce mi się d*py moczyć. Córka przyprowadza matkę do lekarza: - Proszę niech panienka się rozbierze - Panie doktorze, ale to mama jest chora - Proszę pokazać język?
-
Dot. centr. zamka i ewentualnego sterowania klapą bagażnika!
Po pierwsze to zapraszam do działu newbie a pozniej bedziemy pomagać Co do otwierania oddzielnie klapy bagaznika w sedanie to raczej nie da rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ostatnio bylem na AKP w środe to była tylko jedna A4 moja to jak zobacza tyle to faktycznie sie zdziwia co jest grane . Nic nie zmieniamy zostaje tak jak jest moze ktoś zabierze aparacik zeby to uwiecznić :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przepraszam z gory za te drobne zmiany ale sami rozumiecie i mam nadzieje ze AKP ustawi sie na środe a nam zostawia wtorek jakby cos to kazdy chetny dostał PW z telem do mnie to smialo dzwonic ale mysle ze sie nic nie zmieni :roll:
-
[ALL] Jakie felgi
Bo nie zauwazysz roznicy na 16 i pozniej bedziesz myslal dlaczego jednak sie ich nie posluchalem i nie zalozylem 17 :mrgreen: a pozatym 17 jest doskonalym zamiennikiem do 15.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Kolejny zadowolony uzytkownik forum dowiedzial sie czegos nowego o swoim aucie Malo kto wie o tych kodach jak przypadkiem mu to nie wpadnie w lapki, w ksiażce auta o tym nie pisza. I dziwic sie ze sprzedaja to na allegro jak sie nie umie szukac to trzeba płacic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze byc malutki problem :? jako ze nie chcemy wchodzic w konflikt z AKP wieszkosc osob wie ze maja spoty we srody o 19 na torwarze tylko ze w tym tygodniu z racji ostatkow cos mysla nad wtorkiem NASZYM wtorkiem mysle ze sprawa sie jutro wyklaruje i bedzie wszystko jasne. Nasz spot nic sie nie zmienia oprocz ewentualnie miejsca.Jesli jednak by niestety AKP wybralo wtorek to postaram sie poinformować wszsytkich o innym miejscu np. przy ulicy idzikowskiego zaraz przy stegnach jest ladny duzy oswietlony plac i chetni moga sie poslizgać oczywiscie samochodem . Na dzien dzisiejszy : :arrow: termin 28.02.2006r :arrow: miejsce : Torwar :arrow: godzina : 19:00 Czyli NIC sie nie zmienia
-
Kody climatronika Audi A4 B5
no wszystko sie zgadza tylko ze na 31 powinno sie koledze zapalic wsio moze cos nie tak robisz pobaw sie moze jeszcze troche
-
Strefa Śmiechu
No to trzeba jakiś kawał przy niedzieli - Panie doktorze mój mąż ma problemy w łóżku, mógłby pan coś zrobić żeby znowu był jak byczek? - Proszę się rozebrać - Rozebrać? - Tak, zaczniemy od rogów Do gabinetu dyrektora wchodzi sekretarka: - Panie dyrektorze, jest tutaj inżynier Kowalski i mówi, że ma mały interes... - A czy to moja wina? Niech idzie do seksuologa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PrzeMM moze lepiej przyjedz wiesz jak to jest z tym wpadaniem pozniej bedzie na mnie i bede musial robic za chrzesnego 6 aut na liscie obecnosci :shock: jak bedzie tyle to przerosnie to moje oczekiwania
-
Tempomat w Audi A4 1,9 TDI 90KM, silnik 1Z, 95r.
No wazy wazy ewentualnie można zastosować klape na wydech hamulec silnikowy :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
Jakie felgi polecacie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe nie takiego obowiazku NIE MA moj tez byl kiedys granatowy ale go sol obsiadla
-
Przerobienie konsoli środkowej
Ładnie to wyglada tylko ze w B5 klimatronik jest w popielniczce i tak sie zastanawiam czy bedzie sie go łatwo obsługiwalo chociaz zawsze mozna usawic w Auto i dac sobie spokoj z regulacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to miodzik 5 aut jest juz pewnych zawsze to jakis poczatek Zapraszam tych co sie jeszcze nie zdecydowali
-
Tempomat w Audi A4 1,9 TDI 90KM, silnik 1Z, 95r.
no do tego to juz potrzebny retarder
-
Tempomat w Audi A4 1,9 TDI 90KM, silnik 1Z, 95r.
tempomat jest bardzo przydatny tylko ze w polsce to niebardzo jest gdzie go zalaczyc nie ma autostrad i ta nasza kultura na drodze eh szkoda gadac
-
Tempomat w Audi A4 1,9 TDI 90KM, silnik 1Z, 95r.
Udez z pytaniem do kolegi brombel123 on cos z tym myslal A tu masz maly skrot info http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=28004&highlight=tempomat chodz duzo Ci to nie pomoze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zycze powodzenia jak nie dasz rady to zdazysz na drugi spot ale pamietaj ten jest inauguracyjny