Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
Panowie nie ma sie co dziwic to nie jest wyscigowka wazy prawie 1,5 tony a zeby to rozbujac jest tylko 125 konikow i 173 momentu 10,5 do setki fabrycznie u mnie jest jeszcze gorzej bo tylko 90 kucy no ale fakt momenten naganiam no i spalaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak pisalem Ci na priva mozesz smialo dzwonic to zostaniesz poinformowany gdzie znajduje sie akutalnie PIERWSZY W POLSCE SPOT A4eczek (chyba nie przesadzilem w tym stwierdzeniu )
-
Kody climatronika Audi A4 B5
NIe dasz rady nic popsuć smialo mozesz sie bawic i wpisywac cyferki :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
ale pytanie ja dalem rade 7 ale tylko kilo mi przybyło :mrgreen: i jeszcze sie nie zastanawiam czy nie zmienic auta na A6 bo sie nie mieszcze w czworce No to czas na dowcip: Jasio kopie dół w ogródku. Zaciekawiony sąsiad pyta: - Co robisz?? - Kopie grób dla mojej złotej rybki. - Ale czemu taki duży? - Bo jest w twoim pier**l**** kocie! - Jasiu, masz dziś bardzo dobrze odrobione zadanie - mówi nauczycielka - Czy jesteś pewien, ze twojemu tacie nikt nie pomagał?
-
Strefa Śmiechu
kupie sobie skode cabrio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na drugim spocie mozna być nie obecnym ale na pierwszym podpisujemy liste obecnosci :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Bacowa budzi swojego męża w środku nocy. - Antoś, pchła mi chodzi po plecach, złap ja i zabij. - Zapal światło - doradza zaspany baca. - Jak cię zobaczy, to sama zdechnie ze strachu. - Co robicie baco? - A srom panocku - A portki toście ściągnęli! - Ło kruca fuks! Jak wybrać najinteligentniejszą spośród stu blondynek? - Najprościej drogą losową. Wchodzi blondynka do sklepu. - Poproszę pastę do butów. - A do jakich ? - numer 36.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No fatk ten 1% trzeba zostawić na przypadki losowe: tornado, trzesienie ziemi
-
ZESTAW ABT BLEEEE!
Ten zestawik to juz calkiem pikny ladnie sie to prezentuje tamen ABT moze traci przez ten jakiś inny kolor :/
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi blondynka do sklepu i przez pół godziny męczy się z otwarciem drzwi. Gdy już weszła sklepowa mówi: - Co pani tak długo otwierała te drzwi, przecież jest napis: ciągnąć. Na to blondynka: - Tak, ale nie pisze, w którą stronę. Jaka jest różnica między blondynką a Ferrari? - Ferrari nie pożyczyłbyś byle komu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie powiem ze liczyłem na Ciebie i Twoja obecność no a 19 to wiesz mysle taka godzina posrodku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i to lubie czyli na bank pierwszy spot sie odbedzie bo dwa auta to zawsze jakis poczatek
-
Strefa Śmiechu
Wiecie dlaczego faceci nie maja celulitisu bo to jest BRZYDKIE skocznia
-
Sterownik klimatronik_wymiana
No jak kody sa to teraz tylko pilniki głebokosciomierze w dloń i do dzieła zycze powodzenia.
-
Sterownik klimatronik_wymiana
Oj z tym to sie nie zgodze jesli radio bylo juz rozkodowywane to pasuje 1234 lub 1111 ale jesli orginal to kod jest w ksiazce od niego tylko ze trzeba ja mieć
-
Sterownik klimatronik_wymiana
A tak apropo wyjecia radia masz do niego kody :?: zebys pózniej nie mial problemu
-
Sterownik klimatronik_wymiana
NO moze i tak tylko ze za coś trzeba wyciagnąc to radio a pilniki maja takie zaglebienie (zalezy ktore) :mrgreen:
-
Sterownik klimatronik_wymiana
Pozycz pilniki od kobiety i dasz rade
-
Sterownik klimatronik_wymiana
Wyciagasz radio i tam masz 2 srubki odkrecasz je i sciagasz caly panel wokoł klimatronika odkrecasz kolejne dwie srubki przy panelu klimy i masz juz klimatronik w garsci. A po co go wyciagasz ze sie spytam :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Termin spotu 28.02.2006 miejsce Torwar godzina 19:00. Jak beda chetni na slizganie i bedzie snieg to z Torwaru sie przestawimy na jakiś dogodny plac. Proszę zgłaszać swoje obecności Z A P R A S Z A M :!: :!: :!:
-
Strefa Śmiechu
Są 4 rodzaje seksu: więzienny, studencki, przedszkolny i filozoficzny > >Więzienny: Jest gdzie, ale nie ma z kim, >Studencki: Jest z kim, ale nie ma gdzie. >Przedszkolny: Jest gdzie, jest z kim, ale nie ma czym >Filozoficzny: Jest gdzie, jest z kim, ale czy jest sens...? Do tirówki podjeżdża auto. Przez okno wychyla się robotnik w pilotce na głowie, kufajce i gumofilcach oraz z jabolem za pasem. >- Co zrobisz za 150? - pyta tirówkę. >- Wszystko - rezolutnie odpowiada profesjonalistka. >- To wsiadaj, będziemy murować! Do firmy przyszedł hydraulik naprawić WC. Wszedł do sekretariatu i pyta: > No to gdzie jest ten sracz? >Sekretarka nieśmiało odpowiada: > Szef jest właśnie na obiedzie. > Ale pani mnie źle zrozumiała - mam na myśli te dwa zera. > Zastępcy mają naradę. > Ale pani złota, ja się pytam, gdzie tu się gówno robi? >- Aha, ... rachunkowość jest piętro wyżej...
-
Strefa Śmiechu
Wyginam smiało ciało
-
Sprężyny
Hehe dobre dark no ja na osi tylnej mam 11 ton no ale Ok koniec Ot wracjamy do tych spreżynek
-
Strefa Śmiechu
Rebusy rebus 1 rebus 2 rebus 3 rebus 4 rebus 5
-
niebieskie lusterka
No i obowiazkowo wzrasta liczba koników o 20 :mrgreen: