Treść opublikowana przez puzonX
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
@RS - wrzuć na yt filmik jak się te lampy prezentują - wiem że dla Ciebie to nie pierwszyzna
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
chętnie bym sobie z kolegami pograł ... nick: sebastian_puzon
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
przez cały okres swojej edukacji przeczytałem może z 2-3 nowele (max po 30 stron każda)... ale od czerwca sporo się zmieniło. przeczytałem kilka książek z uniwersum "metro 2033": Dmirty Glukhovsky - "Metro 2033" oraz "Metro 2034" trylogie Andrieja Diakowa - "Do światła", "W mrok" i "Za horyzont" (polecam !!!) obecnie Orson Scott Card "Gra Endera"... i coś tak czuje że następne części sagi o Enderze teraz będą na tapecie
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
ja znalazłem jeszcze takie do avanta... obie mają coś w sobie a jednocześnie czegoś im brak...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziś już nie dam rady... mam ok. 40 km do czewy... czyli niedziele o 17-stej pod donem jak rozumiem - bo widziałem też gdzieś że o 16.30 M1... wiem - pytam jak kretyn ale najgorsze są niedopowiedzenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pytanie - gdzie i kiedy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
...wracając do tematu letnich gum...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Twarde prawo ale prawo... Wiadomo - prawo można naginać ale tylko do momentu aż cię nie złapią a w razie wypadku (z tego co się orientuje) jak jedziesz na letnich to ty jesteś winny... szczerze ja bym się nie męczył i jakieś tanie linie bym pod uwagę brał... a jeśli już nie ma rady i musisz jechać autem to może jakieś używane zimówki? tak żeby po prostu były...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pięknie to dziś było - szczególnie u mnie na wiosce.. śnieg o konsystencji kaszki a na nim warstwa pyłu który nawiało chyba z pól.. całość wyglądała jak po burzy piaskowej... jedyne co nie jest w tym wszystkim zabawne to to że auto zostawiłem pod chmurką.... wyglądało tragicznie (mam nawet fot jak to wyglądała ale wstyd pokazywać ). jak śnieg stopniał to cały pył został na aucie....
-
padł motor BRD.....czy pasuje słupek od innego ?
Mój BRD padł dokładnie tydzień po tym jak kupiłem auto. Przez ten tydzień jak miałem auto przejechałem ledwie 800 km więc nie było mowy że to moja wina. Ukruszone zawory w 2 cylindrach z czego w jednym zawór się urwał... Auto oddałem komisowi i mimo że nie było żadnej gwarancji zmusiłem ich do naprawy (groziłem sądem). Ostatecznie za naprawę zapłacił poprzedni właściciel. Ja tylko dorzuciłem za wymianę rozrządu i przerobienie pompy smarowania. Na gwarancji Audi wymieniono mi wszystkie pompowtryski a "sam" wywaliłem DPF i dałem nową przepustnicę... Wczoraj zrobiono mi czujnik temp spalin... oby teraz się już nic nie psuło
-
Problem po usunięciu DPF w A4 B7 2.0TDI BRD
Witam. mam "mały" problem z moim autem. Po tygodniu od usunięcia DPFa zapaliła mi się kontrolka wydechu. Skontaktowałem się z warsztatem który wykonał dla mnie tą usługę i uspokoili mnie "że to tylko błąd" i żebym podskoczył w wolnej chwili by go wykasować. Po skasowaniu i przejechaniu ok. 40 km znów się zapaliła. Ponowna wizyta na warsztacie i zapadła decyzja o ponownym wgraniu sterowników. Przy okazji testów wyszło na jaw że do wymiany kwalifikuje się czujnik temperatury spalin przed DPFem - koszt bagatela ok. 520 zł. Auto po wywaleniu DPFa kopci siwo-niebieskim dymem (domyślam się że miało zbyt bogatą mieszankę) i pali więcej niż pokazuje komp pokładowy (czasem dużo dużo więcej) a miało palić tyle samo lub nawet mniej niż wskazania kompa... Jako że wydawała mi się ta inwestycja w nowy czujnik zbyt kosztowna szukałem alternatywy. Zamienników najprawdopodobniej brak. Części używane to kwota rzędu ~100 zł. Tylko że znajomy odradza mi używkę... Podpowiedział za to że można oszukać system zwykłym opornikiem. Ale jest to (chyba) tylko doraźne rozwiązanie problemu likwidujące tylko wyświetlanie problemu o błędzie... Co Wy - drodzy koledzy - o tym sądzicie? Co zrobić? a4 b7 2.0 TDI 170 km BRD VIN WAUZZZ8E87A201793 kod katalogowy czujnika 8E0906088 Witam ponownie... Zdecydowałem się jednak wymienić ten czujnik na nowy. Czujnik + robocizna + ponowne wgrywanie softu i jestem lżejszy o 850 zł Ale po kilku dniach jeżdżenia powiem tylko tyle: było warto... Auto zdecydowanie mniej pali, nie kopci, pracuje równo na niskich obrotach i co oczywiste nie ma błędu na FISie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem Sebastian... moje autko to a4 b7 2.0 TDI 170 km BRD z 2007 r. Pozdrawiam