Treść opublikowana przez puzonX
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie - macie może więcej klocków Lego? bo taka akcja jest: Laska, która na twitterze oferuje, że zrobi loda za budowle z klocków Lego - KWEJK.pl
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
no właśnie patrzyłem na 2 ostatnie strony i widocznie prześlepłem sorki Panowie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
taki filmik znalazłem...
-
Problem z nierówną pracą i kopceniem na szaro gdy zimny
czytam co piszecie koledzy i doszedłem do wniosku że mam ten sam problem... już wiem co z tym fantem zrobić
-
Akcja serwisowwa Audi
bo jak człowiek chce zaoszczędzić to potem 2 razy przepłaca... zakładając że tankujesz nawet o 15gr taniej przy spalaniu ok. 6,5/100 to daje prawie 1zł oszczędności na 100km.... czyli 1 pompka za 2000zł zwróci się po przejechaniu 200000km... tylko że zapominamy o tym że jak paliwo jest do d*py to i tak spalanie wzrasta... więc prawdopodobnie nie ma żadnego oszczędzania...
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
@piotrsob1 - wgrywali na nowo soft i niby sprawdzali czy wszystko ok. że niby auto będzie odpalone i takie tam... licznika nie sprawdzałem ale pewnie jeździli sobie wole o tym nie myśleć że mnie naciągnęli bo tylko człowiek się wkur.... yyy denerwuje
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
@piotrsob1 - ja z 2-3 dni szukałem info czy jest to konieczne, pisałem na forum ale jak widziałeś żadnej odp nie dostałem no i zrobiłem jak "zalecał mechanik"... a że naciągacze to swoją drogą... już więcej tam nie pojadę. to że tam akurat auto trafiło to w zasadzie przypadek - auto mi padło w wakacje w Częstochowie (to ok. 40 km od mojego domu) a że warsztat był blisko i działał w sobotę to się zdecydowałem... no ale to już historia na inną okazję BTW wiszę im jeszcze 200 zł za paliwo co niby musieli kupić bo podobno miałem za mało (i faktycznie było jak odbierałem więcej paliwa - tak za ok 100zł) ale jakoś się nie wybieram żeby zapłacić
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
@Ma1477 - ja też miałem problem z odpalaniem auta jak się rozgrzało. problemem była zbyt bogata mieszanka i czujnik temp spalin (tu masz link do mojego tematu http://a4-klub.pl/uklad-wydechowy-100/problem-usunieciu-dpfa-dodatkowo-czujnik-temp-spalin-306499/ ). Silnik lekko się zalewał i oto cały problem. teraz śmiga...
-
Akcja serwisowwa Audi
nawet jeśli była ta uszczelka zbędna to były to grosze w porównaniu do kosztów wymiany pompek a jak obierałem auto to się zapytałem ile by kosztowała wymiana powiedzmy 1 pompki gdyby "coś się stało" - usłyszałem odp: " nie ma prawa się popsuć"
-
Akcja serwisowwa Audi
wiem - trochę po czasie, ale będzie to info dla następnych - mi w ASO zalecili wymianę jakiejś uszczelki przy pompkach... cena ok 90-100zł... trzeba już samemu zapłacić bo tego nie przewidzieli w akcji...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
... i co Wy na to?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To słabiutko taa... mnie po ostatnich mixach już wątroba boli... wino+wódka+piwo, rakija+piwo+whisky - polecam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie dam rady pić codziennie
-
[B6 ALT] Srebrna skarbonka
może nie baw się w malowanie spodów zderzaków bo to ok 200-300 zł za element - czyli za przód + tył masz 400-600 zł a to już połowa zderzaka s-line z PDC pod podwójny wydech o którym też pisałeś chyba że sam to zrobisz ew. masz znajomego co za przysłowiową flache + koszty lakieru zrobi a co do felg - fajnie że miałeś - ja swoje auto w wakacje kupiłem jak były te wielkie upały i stało na zimówkach z stalowymi 16' + kołaki poprzedni właściciel zatrzymał alu...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
@rade - mieszkam w Starokrzepicach wiec do Olesna mam 21 km, Praszki 28 km, Kluczbork ok 40 km Czewa ok 40 km ale że pracuje w Kłobucku to robi mi się sporo mniej drogi może i większość pojechała na ogórki ale zwróć uwagę ilu ludzi pisze z zagranicy na "śląskich". mi się wydaje że ci co tam siedzą, mówiący od dziecka po polsku i niemiecku wolą się "zapisać" do jakichś niemieckich klubów jak coś to zgadamy się (PW)...
-
Moje prace
wielki szacun dla Twojej pracy oraz zdolności... jest tylko jeden problem - podnosisz poprzeczkę innym trzeba będzie się zabrać za siebie a przede wszystkim za auto
-
Audi S4
czapki z głów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w temacie spotów ale inaczej: jako że mieszkam przy samej granicy z woj. opolskim postanowiłem zerknąć na ich województwo... i mam pytanie: czy ludzie z opolskiego mają jakieś swoje, zupełnie osobne forum? bo tam jest bieda z nędzą ludzie nie potrafią się dogadać, spotkać się i generalnie nic się tam nie dzieje...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz? jak ja w czwartek już zamówiłem?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
dźwięk V8 to muzyka dla mych uszu czerwony kolor - wiadomo - czerwone jest szybkie... życzę bezawaryjności i zawsze pełnego baku- Tylne światła LED do Audi A4 B7
jeszcze trochę i będziesz znanym międzynarodowym jutjuberem- Jaki telefon dla dziewczyny?
jeśli kochasz swoją dziewczynę to nie kupuj jej tel ... znam przynajmniej 2 przypadki jak kilka miesięcy po daniu takiego prezentu pary się rozleciały podobno zegarków też się nie daje (ale to słyszałem jako legenda ludowa od rodziców)...- Tylne światła LED do Audi A4 B7
to samo auto, ten sam avatar... wpisz w google "dectane b7" i zobacz jaki jest pierwszy film z yt proponowany- Akcja serwisowwa Audi
ja swoje auto kupiłem w komisie gdzie wstawił je poprzedni właściciel. Facet sprowadził auto w 2010 r wiec było to 3 letnie audi i nie zgłosił się do audi polska w celu powiadomienia ich że auto jest w PL... ja to zrobiłem kilka dni po kupnie a po 2 tyg dostałem tel z zaproszeniem na wymianę pompek - [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)