Treść opublikowana przez puzonX
-
Muzyka w naszych autkach
motyw przewodni z GTA V deliktnie zremiksowany - co wyszło bardzo na +
-
a4 b7 2.0 TDI - 140KM a 2.0 TDI - 170KM spalanie
170 km brd, fwd, opony 225 - spalanie średnie ok. 6,5 - 7,0... oczywiście można jechać oszczędnie - ostatnio jechałem bardzo delikatnie i na trasie ok 85 km średnie miałem 4,7L/100 tylko bądźmy szczerzy jeszcze trochę i na rowerach by mnie brali i nie zapominajmy że nasze cudowne 2.0 tdi muszą mieć dobrej jakości paliwo, więc tu też nie można oszczędzać i lepiej lać typ premium. szerokim łukiem omijać orleny i bliskie oraz małe stacje. Najlepsze paliwo (wg. mnie) BP, Lotos....
-
[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!
cabrio - piękna sprawa jeździłbym
-
Czy testowaliście/używaliście liqui moly do czyszczenia wtrysków?
chyba faktycznie diesel spulung - podobne opakowania mają i stąd ten błąd widziałem to w sob i zdążyło umknąć... nie miałem na myśli jakiegoś dodatku do paliwa co się do baku leje i pod korek tankuje ON. na reklamie pisało że przy wymianie filtra paliwa - "zalać" nowy filtr i już... tylko jak to technicznie wygląda? nie mam pojęcia... widziałem już wcześniej taki filmik jak ten - ze słoikiem ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- choć tu znalazłem "podobną" operację z diesel purge https://www.youtube.com/watch?v=gH_aE_OVHRI i bądź tu mądry co jest do czego...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dziwny traf ze idzie to ze sobą w parze i jeszcze się przyznajesz?
-
Czy testowaliście/używaliście liqui moly do czyszczenia wtrysków?
pytałem kto używał i jakie mieli po tym efekty i nie czekałem odp typu "coś tam daje", a to że LM jest dobre to średnio rozgarnięty szary człowiek wie...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie - przecież my sobie tylko żartujemy kto się czubi ten się lubi a wojna SKL - SC na foty to głupota. bo jak piętnować to wszystkich a nie tych co nam pasuje... piętnować głupotę a nie tablice rejestracyjne...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
THX za troskę - postaram się ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- btw - trunków ci u mnie dostatek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to auto jest dobrze zaparkowane, To jest parking dla klientów baru przydrożnego. mozesz być wyczulony, ale i tak SKL rządzi:decayed: wystarczy na 5 min wyjść z biura i mam:
-
Pomoc w wyborze myszki komputerowej
Kupowanie taniej myszki to żadna oszczędność bo za pewien czas będziesz wymieniać na następną. wiem co mówię bo mi myszka za 50 zł padła po 6 miesiącach. Zdenerwowałem się i powiedziałem koniec z badziewiem. mam od roku Logitech G700 i nic mnie nie obchodzi (4 lata gwarancji)....
-
Czy testowaliście/używaliście liqui moly do czyszczenia wtrysków?
możliwe, ale skoro taka jest cena wiedzy... znalazłem taką dyskusję na forum seata - Preparat do czyszczenia pompowtryskiwaczy:40122 - KLUB SEAT IBIZA - jakby nie patrzeć też VAG...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ostatnio jestem wyczulony na źle zaparkowane auta na SC/SCZ ale tym razem - wybaczam
-
Muzyka w naszych autkach
sety Tom'a Swoon'a (to polak) z Lift Off'a - w szczególności 013 bo jest genialna https://soundcloud.com/tomswoon/sets/lift-off-radio-all-episodes generalnie jakies dobre klubowe granie polskie granie takie jak Dżem, Human itp. i inne
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
polecam poszukać w sklepie x-kom tak na szybko znalazłem: Acer E1-572 i5-4200U/8GB/500/DVD-RW - Notebook / Laptop 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL wydaje się być ciekawą propozycją a przez to że bez oprogramowania to 200-300 zł tańszy jest. soft wgra ci znajomy za 0,5l z tego co widziałem to mają sklep w Wawie tu masz jeszcze link do ich sklepu co tak wyszukałem na szybko 1900-2100 zł Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL może znajdziesz coś dla siebie
-
Czy testowaliście/używaliście liqui moly do czyszczenia wtrysków?
Cześć. W sobotę jak robiłem hamulce to widziałem w warsztacie reklamę czegoś co nazywa się liqui moly diesel purge. Na tej reklamie producent chwali się skutecznością swojego preparatu. gdy zapytałem mechanika/recepcjonistę o ten wynalazek powiedział że w jego Mondeo Mk 3 TDCI użył i widzi poprawę. Lista silników gdzie to niby działa jest długa i było tam TDI. Ale TDI jest wiele i nie wiem czy dotyczy naszych 2.0 TDI na PD... I tu moje pytanie - czy używał któryś z kolegów tego czegoś w swoim aucie? Jakie były efekty? warto? ew. jakieś inne preparaty działające podobnie/lepiej... każda opinia (na temat) się przyda
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
dobre auto - moc i styl. fajne filmiki a test telefonu to już kosmos
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Z tego co widzę data dodania już dość stara wiec możliwe że znacie ale mimo wszystko...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taki POM to jest coś wszystkie laski się będą oglądać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
znalazłem wypasioną muzę do auta chyba całą płytę kupię :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
BOSKIE
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
darmowy ciuchomat otwarty 24/7
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
liczyłem na elementarną klubową solidarność a tu lipa... chyba w weekend wybiorę się do czewy z aparatem i kilka "perełek parkowana" wg. SC uchwycę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie chyba a na pewno! no ale popatrz na inne fot na stronie: przejście dla pieszych, 2 miejsca na parkingu albo i więcej.... tam nie ma gdzie zaparkować w środy. a w tym konkretnym miejscu zawsze stoi jakieś auto. Rzuć kamieniem jeśli sam jesteś bez grzechu... BTW jak wspomniałem w środy jest tam targ - tuż obok - pchanie się tam wtedy na wózku to czysta głupota...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie mam sprawę: na profilu "Jebać SKL" na FB pojawiło się zdjęcie mojego auta. Niby zablokowałem totalnie podjazd dla inwalidów... może i "trochę" przyblokowałem ale widać że da się przejechać wózkiem czy innym sprzętem a w razie ew. problemów jestem ok 20 m od tego miejsca. Ale zamiast się zastanowić lepiej cyknąć fot i "niech płonie"... niestety widać ramki klubowe... jeżeli możecie kliknijcie przy fot opcje>zgłoś>uważam że ... https://www.facebook.com/jebacSKL/photos/a.175320442639805.1073741826.174260312745818/259869654184883/?type=1&theater no chyba że sądzicie że mi się należało