Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Filtr paliwa był wymieniany z miesiac tamu razem z pompą pompa to uzywka ale dawała 4 bary wtedy :/ . A co z dv?? Tez jest dosyć młody ---------- Post dopisany at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ---------- Ogolenie przy ktorychs logach wyskoczył mi typ nagle pod koniec i nie wiem czy ziomek nie wyłączył zanim noge zdjolem z gazu a do odcinki nie doszedłem . O to chodzi ci może z dv i n75?
  2. wymieniona kurcze a czemu teraz pierwsza lambda pokazuje jakieś wartości?? :/ ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- a tak w ogóle to przy około 6500 słychać jakieś terkotanie na środku z przodu jakby :/
  3. jedna znaleziona opaska się rozpadła i syczało już na początku dmuchania. Druga nieszczelność syczy przy mniejwiecej 0.8 bara i ni kuta nie wiem gdzie . Gdzieś po prawj stronie jakby nisko . Wszystkim już machałem i pryskałem i nie znalazłem . Może słyszę jkiś puszczający zaworek bo syk jest bardzo cichy. Zrobię logi mimo to zobaczymy co wyjdzie . Trzymaj kciuki german . ---------- Post dopisany 23-02-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 11:27 ---------- nowe logi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- kurna widze że jeszcze gozej f*ck :/
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja sobie piwko strzele bo podobno chmiel nawadnia dobrze
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Alez ciekawa dyskusja chyba sobie wydrukuje hehehehe
  6. Trzepanie miałeś bo z przyciemnionymi przednimi mafa jezdzi hahahahah
  7. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W automacie są wieksze tarcze przynajmniej ja miałem
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    co wy na taki kalkulator proporcji? Idealne proporcje sylwetki mskiej
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    co wy na taki kalkulator proporcji?? Idealne proporcje sylwetki mskiej
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ehhhh trochę się pomierzyłem i mam pytanie . Czy roznica 1.5 cm miedzy bicepsem a łydką to już dysproporcja? Biceps wiekszy. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
  11. Klape mozna wymienić i zderzak
  12. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jeszcze troche i samopoziom naprawie w ten sposób
  13. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  14. To sline lotka?? Bo one hyba wyżej są
  15. Złoto znalazłeś w rzeczce w grodziu??
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A melatanina??
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie szamał ktoś melatanine przed treningiem??
  18. Myślę że znając moją żonę to o 8 rano będę już gdzieś zapierd..... po okolicy zwiedzając . Napewno bez bro nie dam rady więc do wieczora podkład już zrobię
  19. Myślałem ze ruszymy gdzieś o 2 ale w sumie ja jak rusze o tej porze to ty esa dojedziesz przede mną wyjezdzajac o 5
  20. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale ładna koza
  21. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ta kózka to quattro oczywizna??
  22. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurcze fajna ta koza :/
  23. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale koza ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Ciekawe ile do setki ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.