Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o pomoc w wyborze instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Planuję wrzucić LPG na pokład, robię rozeznanie, ale jak wiadomo każdy zakład chwali swoje.

Co nieco poczytałem, również na forum ale jakoś ciężko podjąć ostateczną decyzję.

1. Pomijając wysokości kosztów - co lepiej? STAG 4/ STAG 300 PREMIUM czy BRC SEQUENT 24???

2. Reduktor - w jednym warsztacie gosc zaproponowal ze mozna wziasc reduktor AC do 150KM lub wiekszy, też AC powyzej 150KM. Mowi ze mniejszy starcza spokojnie? Czy to prawda?

Na forum z tego co poczytałem większość chwali STAGA, ale BRC podobno też jedne z najlepszych instalacji. Jestem w kropce....

Opublikowano

Nie napisałeś jaki masz motor i jaką moc.

Opublikowano
  • Autor
Nie napisałeś jaki masz motor i jaką moc.

Seria BFB - 1.8T 163km.

Opublikowano

Było już nie raz omawiane, poszukaj na forum

Mam u siebie Stag300 ISA2, AC-r01,hana zielona auto po wirusie 180KM

Q-BOX-a też chwalą

Opublikowano

To jak u mnie. Ja mam Stag4+ , reduktor ac, wtryski hana zielone. Daje radę.

Opublikowano
  • Autor

OK, zdecydowałem. STAG.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam nie chcem zakladac nowego watku wiec zapytam tutaj czy jest ktos tutaj ze swietokrzyskiego kto zakladal w kielcach i moze polecic godny warsztat??

dzieki

Opublikowano

Bencar. PHU. Instalacje gazowe, LPG. Autoserwis

Tel: 41 302 12 03

26-008 Radlin, 30b,

Opublikowano

Witam. Ja dziś zamontowałem właśnie do swojego Kombi BFB 163km taki zestaw:

Reduktor KME Silver

Zbiornik 72l

Sterownik Zenit Pro OBD

Wtryski Hana Złote

I muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Całość z robocizna wyszła mnie 2300zł i wszystko działa jak należy. Bez zbędnego rezania w obudowie silnika i wlew koło tankowania paliwa. Zestaw polecił mi Zaprzyjaźniona osoba wiec myślę ze byle czego by mi nie dawała. Wiem że to słabo wiarygodne bez przebiegu ale za te pieniądze myślę że było warto ;)

Opublikowano

Reyn23, 72l weszło w koło?

Opublikowano

72?? Wow :)

Opublikowano

witam

niedawno zalozylem instalache lpg do moejgo audi (163km)

reduktor kme silver

zawor valtek

wielozawor tomasetto

stag 300-4 isa 2

wtryski ac bfc-4

czy ktos z was ma taki zestaw czy bedzie dobry??nie wiem jeszcze ile spala bo dopiero jezdze na pierwzym tankowaniu na full:)

Opublikowano

Wszystko zależy od montażu i strojenia

Tapatalk4

Opublikowano

A ja przewidując program mam

-kme gold

-zenit pro obd

-hany niebieskie.

Nie mam pojęcia jak ci weszła w awanta 72-ka.U mnie jest 52

Opublikowano
A ja przewidując program mam

-kme gold

-zenit pro obd

-hany niebieskie.

Nie mam pojęcia jak ci weszła w awanta 72-ka.U mnie jest 52

podłoga poszła do góry i weszło tylko cena coś podejrzana,ciekawe jak wygląda

Opublikowano

U mnie jest 67l i podłoga równa, nawet trochę luzu jeszcze

Opublikowano

u mnie 62L

Opublikowano

A ma ktos butle w avancie i miejsce jeszcze na dojazdowke?

Opublikowano

tak niskiej butli,żeby tam jeszcze dojazdówka weszła to raczej nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.