Treść opublikowana przez bongod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe który bliżej bemowa:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obywatele !!! Kto mi wyreza z xenonów bixy z soczewicą z b8 ?? trochę daleko do gwertego wysyłać więc pytam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
sciema szybek ogarnięta
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Oczywiscie mowie o tych z b8 od qwertego wiec zaplace tyle co jemu czyli 350 tam trzeba tez otwor powiększyć. Patryk a może podjedziesz do niego na pare dni to zabierzesz i przywieziesz moje przy okazji .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Moje zdolności manualne są sporo poniżej tego modu jak coś moge komuś zapłacić za robote
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
ogólnie ja mam klimatronika ale jeden wiatrak i to bez sprzęgła wiskozy z tego co czytałem kiedyś więc nie kreci się cały czas.Jak masz wisko to się kręci cały czas raz szybciej raz wolniej jak uruchomisz na zimnym powinieneś mudz go zatrzymać śrubokrętem (ja tak miałem w b5) jak nie możesz to wusko do wymiany chyba .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to dodupy :/
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hie hie widzieliście ten artykół ?? Volkswagen Jetta/Bora 1.8T z przebiegiem 830 000 kilometrw ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 21:10 ---------- gdzie przerobie na bixy w poblizu??Bo znów zapomniałem
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
nom nie kiepsko
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
jestem w szoku jak szybko skazówka staje w pionie
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
może w kostcezaśniedziałe styki
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
przypomiałem sobie że kruciec w którym wymieniałem czujnik ,wymieniałem góra 3 miechy temu może mniej a on był w komplecie z czujnikiem ale tandeta :/ może wymień czujnik jeszcze raz skoro tak siadają
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
Wszystko hula dzieki wielkie ręce pociete jak zwykle
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
Kurna to nie ma uszczelki w zestWie?? Co za debile ....
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
Ok dziękuweczka ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Czytam i czytam i wszedzie piszą że błąd wyskakuje a mi nie :/ muszę kupić w ciemno ehhh
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
Tym trujniku plastikowym co czasem pęka? ? Heh bo ten przeciek juz przerabiałem dostep marny :/.
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
a gdzie ten czujnik panowie?? Na dole po lewej na rurze od chlodnicy widze jakiś :)bfb mam silniczek . Termostat z kabelkiem tez jest . Ciekawe bo czasem piszą że to czujnik czasem że grzałka czasem że elektroniczna regulacja .
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
Witam Jak w tytule wymienilem termostat bo skazowka skakała od 80 do 90 . Nic to nie dało . Moze g62 to powodować a nie pokazywać błędu na vagu?? I czy ten czujnik to ten z tylu silnika? Co za czujnik jest na rurze w takim razie po prawej stronie od chłodnicy? ? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ---------- I nikt nie pomoże? ? Dodam że mam jeden wiatrak a termostat wymieniłem niecałe 10tys temu i teraz drugi raz i nadal skacze temp :/ niechce mi sie wierzyć że ori termostat to taka tandeta za kupe kasy :/
-
prosze o ocene błedów
Auto birrer w szwajcarii ale dziwne że ktoś program zrobił tylko na 10 Nm i 5kM
-
prosze o ocene błedów
Hehe ale się mi schodzi z tymi logami może program lada moment ogarne to wkleje
-
Wymiana termostatu WAHLER
Pany wymieniłem termostat na ori behr a temp nadal skacze od 80 do 90 może być trafiony czujnik a nie pokazywać błędu? ?
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
To widze ze niezle różnice są u wszystkich musze jeszcze maxa sprawdzic moze dziś
-
Za duże obroty 1100obr/min, co zrobić ? 1.8T BFB
Ja obroty miałem wysokie jak mi padł zaworek w trujniku co idzie z kolektora jesli dobrze pamietam i telepanie bylo mocne . Koszt 30 zeta .
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
tzn ta same predkosci rozumiem??Gazownik powiedział że się tak nie rozpedzał i dlatego tak może być . Muszę testa zrobić jak jest po poprawkach ale to na następnym zbiorniku bo spalanie sprawdzam po zmianach ---------- Post dopisany 26-11-2013 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 21:30 ---------- 11 L mniej sie nie da no nie ma bata
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ogolnie to jak bedziesz mial czas na kodowanie to moge dzień wcześniej wymienić moduł