Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jest manetka nie ma poduszki heh
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ojtam ojtam 2 bigmaczki czasu hehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jeśli będą montowane na nim manetki to będę
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
sprawdzili mi vin i nie podlega wymianie :/ a odnośnie tego trzęsienia mam to samo też wymieniłem świece i na chwile pomogło do tego jeszcze ćwierkanie mam niewiadomo z kąd coś takiego dziwny dzwiek - YouTube wymieniłem napinacz i kółko alternatora i nic
-
[B5 ADR] Hałas w okolicach pasków i alternatora
witam a co powiecie na taki dzwiek??nawet po rozgrzaniu jest to samo :/ dziwny dzwiek - YouTube
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
obojetne mi napewno były by przymierzone ---------- Post dopisany at 02:58 ---------- Poprzedni post napisany at 02:55 ---------- + ładna dziewczynka do wydania tylko 180 wzrostu ale te walory .....oczy....- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kurna to wpada ktos na wode do mnie???? Bo nie mam z kim sie shlac jak bedzie deszcz to na hacie maelanz jak macie na ps3 giery to tez dobrze- drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
A moze po plukaniu dojsc do jakichs nieszczelnosci ??cos czytalem ze sa jakies uszczelniacze jeszcze ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 13:17 ---------- a odnośnie dźwięku który mnie dobija to tu postarałem się nagrać jakby jakieś łożysko czy cholera wie co- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ok jakby ktoś miał pomysły to ten dźwięk mnie irytuje- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
gitara kiedy beda?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja chcę dopisuj i koszt jaki??- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
OK może bez manetki i pompeczki??- drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Wlasnie mam taka nadzieje ze pompka jeszcze zdrowa bo droga ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Pompa sprawdzona podaje dobre cisnienie . Mechanior mowi ze nie slyszy nic zeby lancuch chrobotal ale za to mowi ze ciiezko pali i trzesie silnikiem na zimnym i wogole nie rowno pracuje. Dziwna opcja bo ja ewidentnie slyszalem chyba lancuch przez pare dziesiat sekund potem bylo pykniecie i juz cisza . Moze tak silnikiem szarpalo ze taki dzwiek jest :/ mowi gostek ze mozna sprobowac swiece wymienic :/ no ciekawe ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 15:47 ---------- swiece to chyba od nowości nie były wymieniane taki syf ogólnie silnik dużo równiej pracuje zobaczę jak będzie po nocce .Zostanie to ćwierkanie do ogarnięcia i ciekawe co z tym chrobotaniem czy ustało jutro się okaże . ---------- Post dopisany 30-04-2013 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 16:48 ---------- Nadal potrafi chodzic jak diesel przez 10-15sek potem juz normalnie jak to na ssaniu :/ cisnienie pompy podobno normalne :/ mysle nad zmiana oleju na inny po uprzednim plukaniu i uszczelnieniu co myslicie na ten temat??- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ogarniamy u mnie manetke w czwartek przy gorzale browaze i grilu jak woda go nie zaleje?? pompke spryskow tez bym oblukal przy okazji- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahaha dobre ---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- Musti wycieraczki potrzebuje bo mazanko mam cholerne na cito- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pewnie jak mialbym kase to bym sie zastanawial a ze nie mam i nie przewiduje miec w najblizszej przyszlosci wiec nie mam problemu- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jakies to popier.....ne pojezdze do nastepnej wymiany na tym podobno gownianym castrolu magnateku potem zobacze ...... ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Takiej informacji udzielil mi wspolpracownik toma77- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Polecany od nas z forum odnosnie olei wiec? powiedzial ze motul ma wlasciwosci czyszczace czy cos takiego i ze moze costam wyplukac i bedzie klops wiec o co chodzi w koncu skoro na naszym forum polecani sa ludzie ktorzy sie nie znaja?? Nie kumam- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Etam Najgorsze ze jak pogadalem na temat oleju bo chcialem na motula przejsc to powiedzieli ze jak zawsze byl castrol to moze mi motul wyplukac silnik i sie nieszczelnosci pojawia wiec d*pa blada wole nie ryzykowac :/- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nie mam kaski a mam oponki letnie juz zamowione do moich- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No wiem ze tak jest ale nie wiedzialem ze mozna tak inaczej rozstawiac kola przednie i tylne- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czemu innych??- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja to szukam 14stek na wysokiej gumie- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dziekoweczka - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20