Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ludziska czy macie jakiś pomysł skąd skołować plastiki do tylnej klapy w kolorze brązowym????? miałem dzwonka i nie mam pojęcia jak to ogarnąć rozsypało się nie do sklejenia POMOCY!!!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
potrzebuje pilnie przetwornice do xenona nie znacie gdzieś blisko sklepu albo coś?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku i cena jaka i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku
-
[B5 AFN] Oświetlenie bagażnika-czy tak powinno być?
u mnie usterka była prosta po prostu bagażnik się do końca nie domykał
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja ostatnio wymieniłem przedni lewy dolny tylny wahacz ale wymieniałem też amory z tyłu łącznie 700 wyszło więc myśle że za wahacz z 300 z wymianą
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może dam rade podjechać jak uda mi się teściowej sprzedać młodego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jest taki plan 5-6cm nizej musi stac zeby jakos wygladać [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:39_________________________________________________jest taki plan [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:40_________________________________________________ A beczeć i żreć trawy nie zaczęła ? :> powiem ci że ostatnio w nocy tak mi się wydawało
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
koła zmienione od razu inny wygląd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fd7bdc468bac1d7.html
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
panowie wymieniamy oponki?? bo mam dylemat czy się jeszcze nie wstrzymać
-
[B5 AHU] Wir w zbiorniku wyrównawczym - czy to normalne ?
kolgo i doszedłeś co było nie tak?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ano właśnie tego też zapomniałem zapytam wieczorkiem [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 17:50_________________________________________________Mówi że ramki nie trzeba zdejmować tylko częściowo boczek bo ma jakieś narzędzia i da rade
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
niepamiętam kto pytał o szybki więc sedan 500 avant 700 i ten plastik z klapy bym połapał jakoś
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
mi tez obojętne to co o 19 ?????
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
moze + z - zamień
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to szykuję się na niedzielę znając życie to pewnie 20 bedzie grana ??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
widzimy się 27 panowie ? i pytanie podstawowe czy ktoś mnie podłączy pod kompa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ok to czekam na spocik i mam nadzieję że kabelek ktoś wezmie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czy ktoś pomoże z notlauf ???? szlak mnie juz trafia bo coraz czescie tryb awaryjny się włącza dużo jest postów na ten temat ale ze mnie d*pa nie mechanik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
biorąc pod uwagę wszystkie filmy w których mowa była o arkadyjczykach to na 100% będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już uwielbiam spoty arkadiowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmmm niewiem o co chodzi ale jak na bemowo przystało postaram się jakieś cycochy dowiezć pytanie czy płatne czy darmowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja tez happy jakby ktoś mógł pomódz to zielona strzała skóra brąz pewnie niewiele jest z tą tapicerą a kabelka niemam z góry dziękuję i pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! * powielam poprzedni komentarz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
01 02 jest spot?? i moze ktoś kabelek ma tak żeby automat ogarnoł i reszte?? bo z chęcią bym podjechał narazie tylko na spocikach byłem a pare rzeczy bym pokazał tak mi się wydaje * a mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych i pisać bardziej zrozumiale ?
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem bagażnika
poradził sobie ktoś z problemem ??
-
[B5 AFN] Oświetlenie bagażnika-czy tak powinno być?
dobra to jak wytłumaczyć to że niemam alarmu a światełko się świeci razem z drzwiami ?? a do tego jak zamknę to swieci dopuki nie ruszę jazda normalnie dziwna tzn teraz to juz wogóle nie świeci muszę coś pogrzebać przy tym albo egzorcyste wezwać