Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jamrolly

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jamrolly

  1. 2 i 3 link jaknajbardziej znajde ci cos jeszcze dobrego;)
  2. Odezwij sie na pw doradze jestem sportowcem i pracuje w sklepie sportowym;)
  3. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
  4. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    trafiłem na kolektor z flanszą za 99 trza negocjowac nie? ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Kolektor ssacy+flansza AWX 1.9 TDI Golf Vento tuning AFN 110 1Z AHU Ropa ? Tablica.pl
  5. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    heh co racja to racja
  6. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    tak panowie to bedzie to samo tylko ze od AWX nie ma szpilki do przykręcenia obudowy silnika :Dczyli trzeba nacelować i wywiercic albo na jako dobra poxyline przykleic
  7. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    jutro jak sciągne kolektor to zobacze co da sie z niego "wyciągnąć" tylko tez sie zastanawiam bo chcialem kolektor od AWX'a założyć ale przy tamtym nie ma takie szpilki nie ? i czy pasowal by p&p ?
  8. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    u mnie w ajm;ie troche jesty w innym miejscu i dopiero teraz zauważyłem a tak btw. kolektor od Awx'a podszedł by do Ajm;a?
  9. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    to kolektor od AWX'a do AJM'a podejdzie bez zadnego problemu i dodatkowego modzenia? bo mam jedną wątpliwosc min co to jest ??
  10. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    Dzięki
  11. jamrolly opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam ! mam dwa pytanka. 1. do czego służy opaska rPowerMag założona w tym miejscu to jest ta opaska czy ta opaska z magnesami coś pomaga? no i punkt 2 ze zdjecia . To jest miejsce z którego wystaje igla do zamocowania pokrywy górnej silnika czy mozna wymienic te część ? bo troche irytujace jest stukanie pokrywy na wolnych
  12. Audi A4 1.9 tdi 116 Avant (AJM) cykl mieszany z większością km po miescie od czasu do czasu Odolanów-Wrocław na 53l robie 960km czyli jakies 5,52l/100km przy jezdzie ok 120-130 km/h ostatnio nawet na 55 l zrobilem ponad 1000km . Wynik mierzony od zapalenia sie rezerwy do kolejnej rezerwy
  13. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w Audi A4 B5
    uff a juz myslalem ze bede musiał błotnik sciągac dzięki
  14. jamrolly opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Serdecznie powitać! panowie potrzebuje pomocy !! jest taka mozliwosc zeby ktos wrzucil jakies info jak zdemontowac zbiornik spryskiwaczy w B5 po lifcie ze sprysami na reflektory bo chyba mi strzelił woda ucieka ;/ i nie wiem za choinke jak go zdemontowac..
  15. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    orientujesz sie ile mogłaby wynieść taka operacja ? wymiany procesora?
  16. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    hmm sciągałem juz licznik i zapomniałem jakiej on jest produkcji ;/.. ale okej jutro ponowie czynnosc ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- ale tak tył jest biały przypominam sobie
  17. jamrolly opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam serdecznie drodzy forumowicze ! Mam mały problem ze wskaźnikiem paliwa a mianowicie po zatankowaniu auta wskaźnik podnosi sie i jak opada w miare wyjeżdżenia paliwa do połowy to zapala sie rezerwa . Zauważyłem tez ze gdy wsiadam do auta i np trzasne drzwiami to wskazówka sie porusza w strone full i spada w tej samej chwili . Problem jest o tyle głupi ze nawet dwa razy w miesiacu tankuje moje wozidełko juz od trzech miesięcy i gdy by to była wina pływaka jak juz przeczytałem przekopując forum to wskaźnik by sie uregulował po tylu tankowaniach.. jest to bardzo irytujące . Teraz moje pytanie brzmi czy jest to wina licznika ? moze jakis przepalony zwój? lub cos w liczniku ? czy szukać przyczyny w plywaku? nie wiem czy temat odpowiednio umieściłem ale dzis odkopałem haslo do forum i nie mogłem sie połapać jeżeli zle to prosze Admin przenieś ..a jeżeli chodzi o temat to panowie i panie prosze pomóżcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.