Treść opublikowana przez morwa76
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- [B5 ACK] Pytanko o wahacz
witam podjedź do stacji tam gdzie robiłeś przedląd roczny - powinno być za free pozdro- [B6 AVF] potrzebna pomoc -odnosnie navi
kolego boberek - chciałbym się z Tobą skontaktować - mój telefon 608 369 437 / tylko sygnał -oddzwonie pozdrawiam- [B6 AVF] potrzebna pomoc -odnosnie navi
dziękuje Kocky pozdrawiam- [B6 AVF] potrzebna pomoc -odnosnie navi
witam panowie potrzebuje płytke do małej nawi 04 r avant - mój nr -608 369 437 oddzwonie pozdrawiam.- [B5 AHU] Jakiej firmy pompę zakupić ??
kupiłem chińską na allegro za 230 zł bo moja miała być do niczego i okazało sie że to sprzęgiełko alternatora a nie pompa,czekam co by sie coś w niej uszkodziło a tu nic - jak jest coś dobre to będzie pracowało,a co orginały się nie psują - a kasa większa > pozdrawiam.- [B6 AVF]Olej do wspomagania
najprościej idź do sklepu z olejami i powiedz co i do jakiego auta- bo jest tego od licha pozdro- [B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
tak tylko pomyślałem co by podjechać na szarpaki na stacje 1-sprawdzić ewentualnie luzy 2- sprawdzić tarcze w aucie ,może bije ? -- miałem tak po kupnie nowych opon i pomogło 4-ero krotne wyważenie w okresie jadnego ms pozdrawiam- [ALL B7] Pomocy . gdzie jest filtr oleju?
. gdzie jest filtr oleju?- zdejmij gorna maskownice silnika i go zobaczysz,ale z odkręceniem bedzie problem/ klucz wielokąntny/- [B7 BLB] Rozrząd jakie części??
w zależności od oznaczenia symbolu. pasek,rolka napinająca/nie koniecznie hydrauliczna/rolka prowadząca [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 10:41 _________________________________________________a jeszcze czy będziesz to robił sam czy pan xxx /idź do intercars-a i powiedz co i jak / mają katalog nie bedzie problemu- [ALL] Przekaźnik do klimatyzacji
panowie przyznaje że nie byłem w aso - i dziękuje koledze za podpowiedź odnośnie modeli, pozdrawiam.- [ALL] Przekaźnik do klimatyzacji
witam. potrzebuje bardzo przekaźnik do klimatyzacji vw/audi o numerach 443 919 578 J SMK /305/ klimka była dokładana w rajchu / nie orginał / i teraz nie mogę znaleść tego oto przekaźnika,a nawet od jakiego modelu pochadzi bardzo proszę o pomoc - pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich - zbyszek. :th: - [B5 ACK] Pytanko o wahacz