Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysius

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysius

  1. przewód od puszki zacisnołem więc zebrał sie od 2800 rpm i po ok 4 sek tryb awaryjny. Logi robione na Pb i kasowana za każdym razem pamieć usterek .Dv sprawdzana organoleptycznie nie przycina się i jest podciśnieniowo sprawna .Jechałem nawet na zdjętym podciśnieniu z Dv i turbina dalej póżno wstawała . Zrobiłem sobie podgląd podciśnienia wakuometrem i to co mam w jeżdzie to jest na wakuometrze .
  2. wtyczka od N75 odpieta test drogowy i mół jak ch.... logów nie zrobiłem z uwagi brak dostepu do VCDS. Jednak jak zdjołem przewód od puszki podcisnienia moc była ale od ok.2800 rp, czyli bez zmian. Jak podmienie przepływomierz to napiszę co i jak .
  3. Szczelność ok ( próba nadcisnienia 1 Bar) ,niewielka pianeczka na ezektorze (uszczelniono) pod wtryskami i łaczniku(usunięto) w mojej ocenie nie ma to wpływu na póżne wstawanie turbiny, ciśnienie paliwa 4 (Bar).Kat sprawdzony pod katem stopienia i pęknięc ok. DV sprawny ,Slady większej ilosci oleju w doładowaniu (troszke zużywa oleju),sprawdzony grzybek szczelny korpus turbiny bez sladów pęknięc a mocy dalej nie ma .Pytanie co dalej robić?
  4. i jak się temat mocy zakonczył??
  5. krzysius opublikował(a) temat w 1.8T
    Padł mi n75 ,pytanie czy ktoś z Was montował coś takiego.Prosze o odpowiedz.
  6. krzysius odpowiedział(a) na Litai temat w 1.8T
    Wymień ten przewód to po pierwsze a po drugie nie wiem o który zawór Ci chodzi ,jeśli ten srebrny aluminiowy to zawór od obiegu wtórnego .
  7. krzysius odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    mam silnik bex +lpg jak bym nie jeżdził spala 12 l gazu
  8. krzysius odpowiedział(a) na bart3kk temat w 1.8T
    instrukcja podaje co 180 tyś km ale ja wymieniam co 150tyś km również mam BEX
  9. 1 rząd to jest strona prawa , samochód ma tylko jedną stronelewa (strona pasażera) ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- 1 rząd to jest strona prawa , samochód ma tylko jedną strone lewa (strona pasażera)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.