Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. 200 lat
  2. myslalem ze Cie bardziej ruszy Torunski piernik :gwizdanie:
  3. Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę Nosfer ty zrob mu prezent i sam se tego kropka jebnij Moskal 100 lat w trzezwosci Torunski pierniku
  4. jestem tego samego zdania , ale wytłumacz to oniakowi :kox: świete słowa
  5. :polew: :polew: :polew: kurfa ,smieszne,wlasnie wstalem po raz drugi dzisiaj,wczoraj jak poszlismy w Polske to skonczylem z morda w salatce,chyba nie powinienem pić trzeba było po mnie dzwonić :naughty: nie bylem w stanie,zreszta chyba bys nie chcial
  6. :polew: :polew: :polew: kurfa ,smieszne,wlasnie wstalem po raz drugi dzisiaj,wczoraj jak poszlismy w Polske to skonczylem z morda w salatce,chyba nie powinienem pić
  7. :sick3: :sick3:
  8. ŁIKEND CZS ZACZĄĆ
  9. no umylem szyby i do wiosny mam dalej wyjeeeebane
  10. u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem Myślałem,że kurwwwa już nigdy tego nikt nie doceni jak to nie? przeciez inaczej to sie stamtad nie wyjedzie
  11. 696611459 Gdzie to?? Mam nadzieje ze to nie numer do jakiejś Helgi z lasu przy katowickiej :gwizdanie: wazne ze pospawac mozesz
  12. u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem
  13. tez nie bylem ale tez pilem i dzisiaj doswiadczylem cudu zmartwychwstania :sick3:
  14. nie przejmaj sie,oba to nadrobimy
  15. wczoraj przykleilem folie,wyswietlacz jak nowka,nie odkrecalem calego wyswietlacza tylko opuscilem winde i odkrecilem ramke -dwie srubki- i odpialem kostke,roboty na 15 min.dzieki za porade.pzdr
  16. ,ja dzisiaj nie bede sie musial uszargac w waszym meskim gronie
  17. Pasek powiadasz? Chyba w spodniach w spodniach to on ma łańcuch
  18. zobaczymy w BT jak bedziesz cienko śpiewał :naughty: :naughty: :naughty: NIE KOZAKUJ
  19. dałes w rure ?? :naughty: :naughty: Troszki.. ostro nie było..ale muli mnie jakbym napił się pryty za 5 zł..a nie piwa Od dziś nie pijam piwa w większej ilości niż dwa na raz.. w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu WÓDA,PANIE,TYLKO WÓDA,CZLOWIEK NA DRUGI DZIEN ZDRÓW JAK RYBA
  20. Poziek a martwiles sie nie bedziemy mieli drivera na next wypad [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:13_________________________________________________biore ta opcje pod uwage,i sie nie cisnieniuje bo ogolnie mam jak zwykle wyje...ane,tyle tylko w tym dobrego ze sie Nosfer przypucowal ze ma ropuche w dobrej cenie gupi
  21. o ja pier... :gwizdanie: :shocked:
  22. kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić. Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu. czy ty w ogole zrozumiales?zarobic to sobie mozesz jak kupisz za 200,sprzedajesz za 300 a warta jest 400,a ty masz drozej niz wszedzie i jeszcze chcesz przyciac,ok.jest wolny rynek i wolno ci ja pogonic za 1000,tylko szukaj barana tam gdzie spodziewasz sie go znalezc...no chyba ze tak wlasnie robisz? a to wlasnie jest bardzo nieladnie wsrod kolegow i za to nie zyskuje sie szacunku,wiec nie dziw sie reakcji innych,a nastepnym razem zastanow sie co i komu proponujesz,a łatke to sobie sam przyklejasz,wystarczy czasem pomyslec zanim sie cos napisze
  23. gratuluje syna i picia bez nas :gwizdanie: k**wa,Kali doj**ales z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji? zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna
  24. trochę kamieni na swoją szybę przyjąłem na S8 ale jedzie się tam fajnie sorki,ale bujnac sie mozna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.