Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
200 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myslalem ze Cie bardziej ruszy Torunski piernik :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę Nosfer ty zrob mu prezent i sam se tego kropka jebnij Moskal 100 lat w trzezwosci Torunski pierniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem tego samego zdania , ale wytłumacz to oniakowi :kox: świete słowa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: kurfa ,smieszne,wlasnie wstalem po raz drugi dzisiaj,wczoraj jak poszlismy w Polske to skonczylem z morda w salatce,chyba nie powinienem pić trzeba było po mnie dzwonić :naughty: nie bylem w stanie,zreszta chyba bys nie chcial- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: kurfa ,smieszne,wlasnie wstalem po raz drugi dzisiaj,wczoraj jak poszlismy w Polske to skonczylem z morda w salatce,chyba nie powinienem pić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3: :sick3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ŁIKEND CZS ZACZĄĆ- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no umylem szyby i do wiosny mam dalej wyjeeeebane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem Myślałem,że kurwwwa już nigdy tego nikt nie doceni jak to nie? przeciez inaczej to sie stamtad nie wyjedzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
696611459 Gdzie to?? Mam nadzieje ze to nie numer do jakiejś Helgi z lasu przy katowickiej :gwizdanie: wazne ze pospawac mozesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez nie bylem ale tez pilem i dzisiaj doswiadczylem cudu zmartwychwstania :sick3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przejmaj sie,oba to nadrobimy- Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
wczoraj przykleilem folie,wyswietlacz jak nowka,nie odkrecalem calego wyswietlacza tylko opuscilem winde i odkrecilem ramke -dwie srubki- i odpialem kostke,roboty na 15 min.dzieki za porade.pzdr- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
,ja dzisiaj nie bede sie musial uszargac w waszym meskim gronie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pasek powiadasz? Chyba w spodniach w spodniach to on ma łańcuch- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczymy w BT jak bedziesz cienko śpiewał :naughty: :naughty: :naughty: NIE KOZAKUJ- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dałes w rure ?? :naughty: :naughty: Troszki.. ostro nie było..ale muli mnie jakbym napił się pryty za 5 zł..a nie piwa Od dziś nie pijam piwa w większej ilości niż dwa na raz.. w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu WÓDA,PANIE,TYLKO WÓDA,CZLOWIEK NA DRUGI DZIEN ZDRÓW JAK RYBA- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a martwiles sie nie bedziemy mieli drivera na next wypad [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:13_________________________________________________biore ta opcje pod uwage,i sie nie cisnieniuje bo ogolnie mam jak zwykle wyje...ane,tyle tylko w tym dobrego ze sie Nosfer przypucowal ze ma ropuche w dobrej cenie gupi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o ja pier... :gwizdanie: :shocked:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić. Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu. czy ty w ogole zrozumiales?zarobic to sobie mozesz jak kupisz za 200,sprzedajesz za 300 a warta jest 400,a ty masz drozej niz wszedzie i jeszcze chcesz przyciac,ok.jest wolny rynek i wolno ci ja pogonic za 1000,tylko szukaj barana tam gdzie spodziewasz sie go znalezc...no chyba ze tak wlasnie robisz? a to wlasnie jest bardzo nieladnie wsrod kolegow i za to nie zyskuje sie szacunku,wiec nie dziw sie reakcji innych,a nastepnym razem zastanow sie co i komu proponujesz,a łatke to sobie sam przyklejasz,wystarczy czasem pomyslec zanim sie cos napisze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratuluje syna i picia bez nas :gwizdanie: k**wa,Kali doj**ales z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji? zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trochę kamieni na swoją szybę przyjąłem na S8 ale jedzie się tam fajnie sorki,ale bujnac sie mozna - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.