Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pisalem ogolnie na przyszlosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JA JUZ PRZESTALEM POLECAC KOGOKOLWIEK I KOMUKOLWIEK :gwizdanie:,karwa ale sie Boberek spial i to na same swieta,Naradzyniak uwazaj bo wylapiesz klapsa,zreszta co do jazdy to takie tlumaczenie na forum jest bez sĘsu,jak nie pojezdzisz to mozecie sie przekonywac jak do wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanocnymi,wiec Poziek luzuj szczeline bo nie ma sie co spinac
-
NOKIA C6 vs E72 - którą wybrać?
MAM C6 I MOGE POLECIC SULEJMANIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal.jak tam w jankach? bo ja sie lamalem i sie nie zlamalem zeby pojechac w niedziele przedswiateczna w jakiekolwiek okolice centra handlowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://allegro.pl/my_page.php?uid=6732501 o cenie mysle ze warto ponegocjowac,dobry kontakt jest z nimi przez telefon,wiedza o czym mowia i nie sa jakis napiete buce co robia łaske ze od nich bierzesz[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________ wyje...ales? dlaczego akurat ASO ? tak pytam z ciekawosci bo nigdy jeszcze nie robilem w aso blacharki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
507602658 Lomianki,ja i Pixi bralismy od nich suszarki od BRD,jak na razie wszystko ok.pisemna gwarancja na rok,wszystko trzeba dogadac indywidualnie,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba jak ci fotki powysylamy Masz jak zwykle rację _________________________________________________ I jak zwykle Pozia nie było nie bylem zdziwiony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czego piszesz mi że na 23.00 a teraz się dopytujesz czy na 21.00. Dajcie mi znaś smsem gdzie i o której.. no bo kokosa kobita nie puści tak późno z domu , ZNOWU MASZ RACJE,A TAK POZA TYM TO GOWNO CIE TO OBCHODZI jade do janek bo mnie ku..wica w domu z nudow strzela,obroce jakies koryto na miejscu i sie pokrece,zobacze kto dojedzie,bo ostatnio tylu krzyczalo i skonczylo sie jak zwykle-na sraniu po krzakach-mam racje kolego Nosferski?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________ chyba jak ci fotki powysylamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go Tak. Musiałem się dzisiaj dokształcić, bo ku***a już mam oczko.. I ewentualna wpadka w Yankach mogłaby się skończyć zabraniem papiera oni sie czesciej przyjebuja o stan techniczny auta niz o lamanie przepisow,czesciej zabieraja dowody niz wala mandaty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nikt sie nie wybiera wczesniej na janki bo na 23,00 to ja mam troche wyje...ane,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaliemu latwiej bo tylko z Pozkiem a Poziek nie wyrabia sie z polowa forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki za zyczenia czarnuchy i tak wiem ze byly nieszczere ,urwanie jaj mam takie przed tymi zasranymi swietami ze na forum wchodze jak juz wszyscy spia ale chociaz mam caly przeglad dnia jak sie gowniarze podk...urwiaja :polew: ,jajca wam ogolic i resorakami sie bawic a nie pojazdami mechanicznymi,evo srevo i takie tam plotki i damskie fochy, chyba z powodu zblizajacych sie swiat taki przyjazny nastroj wszystkich ogarnia,widze tylko ze co druga spinka to z ksiegowym???? :polew: :polew:kurfa Poziek ale ty jestes konfliktowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak,wczoraj do ok.2.00 spawali wydech do s3 u Rogala :gwizdanie:.ogolnie sie podobno nie wyrabiaja z robota
-
RS4 Cantona
to ty kozak jesteś czy zgrywasz cwaniaka tylko? to już brzmi conajmniej jak groźba
-
RS4 Cantona
to nie jego .... tamto bylo srebrne daltonizm sie klania .... no to prawie zadna roznica [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:41_________________________________________________ on ma takie parcie na szklo ze nawet nie prezentowal osobiscie swojego auta w OPT tylko poprosil o to Adama
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u nas warunki za***iste do slizgania,sypie ze az milo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sandaly tez
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
warunki byly super,tylko cos ci chetni z wczoraj na slizgawke maja auta tylko na sezon letni i przypomnieli sobie dzisiaj ze slizgawka jest w warnkach zimowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co jutro janki???????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI I NOSFER mam dla was graty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jutro lece srodkami komunikacji miejskiej i wykladam...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie kurfa wrocilem z ursynowa ok.1 godz. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja sie jednak chyba przesiade na 2,7 bo sie okazuje ze jest nie mniej ekonomiczne niz moj
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
:shocked:chyba Cie nie zrozumialem Stasiu ?????