Treść opublikowana przez kokos
-
[B5 1Z] Twardy pedał hamulca
kiedys sprawdzalem w vectrze to mialem ok.0,8-0,9 bara na wyjsciu z pompy
-
[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne
noooo
-
[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne
qr** a ja rozebralem termo i okazalo sie ze nowy nie pasi,jutro znowu do garazu
-
[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne
moze to jednak pompa,niedomaga?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
stac wan na fury za 30-40 tys a 100 zł gra az taka role?: hehe sam czekałem na grupowy zeby taniej było nie 100pln tylko 20% ceny :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne
no to ladnie,a je sie jutro wezme za termostat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: :shocked:S U L I ? NIE RYZYKUJ!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614 Boberek chyba bral od niego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie tez bylo zero bledow a termostat wysrany
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
cos ci sie Michal przeslyszalo.pozyczylem na wzor nowe od Toma ze sklepu ,dorobilem,oddalem a swopje wymienilem ps.cos ok 50 pln to kosztuje jeden
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
ok.smialo
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja bym polakierowal,zawoskowal i mial w d upie,mniejsze szanse ze ci na swiezy lakier jakis golab nasra
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
za jakie? no ale czy te przewody się wykorzystuje do produkcji tamtych czy mają służyc tylko jako wzór? Bo po co kupować nowe przewody jeśli mają mi potem leżeć bez sensu to po co szukac taniej,lepiej kupic gotowe???? stare sa tylko na wzor,pewnie jak poszukam to znajde :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
poje...aly mi sie tygodnie,do Rogala jade w next piatek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
np,z 288 na 320 na pewno sa takie same,zreszta chyba jak ktos zmienial zaciski to wie czy zmienial przewody[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:13_________________________________________________na pewno nie dorobia przewodow z zadnego opisu,rysynku czy na `oko`,musza miec wzor w reku bu juz pare razy byly problemy z klientami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dojechalem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie mam , http://dprs.pl/ u nich robilem [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:43_________________________________________________trzeba tylko miec stare na wzor,ale w razie czego ja specjalnie zostawilem sobie stary komplet
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no pewnie ze jest,a co to za roznica? masz zamiar dachowac na lodzie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli z Toba to juz nie moze byc w luksusie :polew: [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 17:44_________________________________________________zreszta podagamy dzisiaj na torwarze
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
komplet (P+T),dorobienie mniej niz godzina czasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech ktos sie dzisiaj pojawi z vagina,cos mi wskaznik temperatury swiruje,nie wiem czy termostat nie jest padniety
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zrobcie jakis grupowy zakup ,pixi bedzie dorabial tam gdzie ja,adamoo tez cos wspominal ze chce dorobic, moze by z nim zagadac jak bedzie dorabial to moze hurtem poleci,chyba ze jest gdzie kupic taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest, wez zalacznik
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ma takiej tragedii w warszawie w DPRS-ie dorobili mi komplet za 280pln
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
moze lakier bezbarwny szlag trafil?cyknij jakies foty,auto po lakierowaniu czy oryginal,ciezko tak z opisu,to troche tak jakbys chcial komus wytlumaczyc jak wyglada kolor zielony