Treść opublikowana przez kokos
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
K...WA a ja do q nie moglem znalezc,dzieki,se zamowie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zna ktos moze dlugosci przewodow hamulcowych w b6? zmienilem heble to przy okazji wymiany plynu przydaloby sie zmienic przewody,nigdzie nie moge znalezc w oplocie gotowcow wiec chyba zrobie na zamowienie i przydaloby sie znac dlugosc.pzdr
-
[ALL B6] Modyfikacje 1,9tdi Quattro ,cześci mechaniczne + chiptuning
ja podobne zmiany bede robil w sierpniu,kupilem turbine BRD-1500 po sprawdzeniu na wywazarce wysokoobrotowej i wymianie uszczelniaczy,kompletny centralny FMIC z orurowaniem zrobia chlopaki z PM-MOTORSPORT w Nadarzynie za ~1500,i pozniej pojda pewnie koncowki ,w tej chwili mam po progranie u Rogala 165 kucy,zobaczymy ile bedzie po suszarce ,FMIC i przestrojeniu u Witka i wtedy pomysle o wtryskach,na szczescie zawias i heble mam na razie za soba a tak dla informacji,po dwoch latach po programie zrobilem logi w ostatni wtorek i stara turbina pompuje idealnie.pzdr
-
RS4 Cantona
:doh1: :cwaniak1: luzuj ...POŚLADY
-
RS4 Cantona
Piotrek wlasnie siedzi na rynku we Wrocku i pije browarka a auto na podnosniku czeka na jutrzejsze strojenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004? bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to Nie pomogę niestety .... jakich kluczy?wyjmakow? nie swiruj ja mam to ci pozycze
-
RS4 Cantona
no opanowany tylko rece opadaja po calym dniu obrobki lakieru,dobrze ze zdjecia sie udalo zrobic zanim lunęło z nieba. nie ma sprawy cala przyjemnosc po mojej stronie,polecam sie na przyszlosc
-
RS4 Cantona
dorzucilem jeszcze :gwizdanie:
-
RS4 Cantona
lepiej nie pytaj...serio
-
RS4 Cantona
wrzuce jeszcze fotki na prosbe Piotrka po `malym` pucowaniu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
RS4 Cantona
Sorry, ale to już zakrawa trochę o buractwo... Po pierwsze sam fakt napisania tego, po drugie z błędem. "małolitrażowy", a nie "mało litrażowy".. bo to burak,nie wiedziales ze w Pruszkowie to same buraki mieszkaja zreszta widac ze auto tez zburaczone :gwizdanie: ale wskazowka od obrotomierza zapier...ala jakby miala zwarcie,moge jeszcze tylko jeszcze raz napisac ze przyspieszenie to pikus przy tym zawiasie(na ostrynm zakrecie przy sporej predkosci auto idzie jak przyklejone a przy tym plomby w zebach zostaja na miejscu) + heble+dzwiek z wydechu + sprzeglo,naprawde spora frajda z jazdy ,mozna sie rozchorowac
-
RS4 Cantona
po strojeniu masz przewózkę Nie będę ukrywał, że na to liczę :polew: Pixi - zaśniesz? :gwizdanie: jak walnie gruche to...moze
-
RS4 Cantona
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
RS4 Cantona
http://picasaweb.google.pl/kokos15555/RS4ByCANTONA#5474519233219782018 lata lepiej niz wyglada,a zawias to mistrzostwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak we Wroclawiu woda opadnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
smacznego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niedawno opir..olilismy pizze zreszta po objezdzaniu chyba dostalem choroby morskiej ale dzieki za propozycje wspolnej kolacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie jestem po jazdach probnych :shocked: ,wyglad auta to nic przy tym jak sie prowadzi,jak dla mnie zawias jest perfekcyjny zakret bierze sie jak po szynach a na kierze zero oporu,sztywno na zakretach ale nie uciazliwie dla pasazera,no heble ,sprzeglo,dzwiek z wydechow i odejscie powalaja,nie chce myslec co bedzie po strojeniu,chlopaki z PM-MOTORSPORT odjebali kawal dobrej roboty ,mozna wyje ac kasy i miec dalej gowno ale jak widac mozna tez miec za***iste autko,zreszta na spocie bedzie sie mozna przekonac :good:pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od północy ma być zamknięty Wał Miedzeszyński Zadaje się, że od ronda z Traktem Lubelskim aż do Mostu Łazienkowskiego No to furki na allegro będą ściśle okazyjne :gwizdanie: Noo...też bym chciał się tak nie opierdalac :kox: NO GRUBO,GRUBO, dzisiaj widzialem juz poskladane i ...jest na co popatrzec,niestety nie bylo warunkow do jazdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widziałem dziś opis na SR :kox: Jak tam ..nie pozalewało Was ? daj linka bo nie moge znalezc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedziesz,bedziesz http://picasaweb.google.pl/kokos15555/RS4ByCANTONA#5474519233219782018
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemano czrnuchy, wrzuce linka do RS-a Cantony po dlubaniu w PM-MOTORSPORT w Nadarzynie,skonczony ale jeszcze nie strojony ale popatrzAc mozna,pewnie we wtorek bedzie w Promce http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=229&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
70 placilem w sobote za przod,przod i tyl 90,w ursusie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JOL NEGRY,NIE ZAWIJA SIE KTOS JUTRO NA SPOTA PRZEZ PRUSZKOW? MAM PROBLEMY LOGISTYCZNE ZEBY DOTRZEC ,MOZE BYM SIE Z KIMS ZAWINAL?