Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. K...WA a ja do q nie moglem znalezc,dzieki,se zamowie
  2. zna ktos moze dlugosci przewodow hamulcowych w b6? zmienilem heble to przy okazji wymiany plynu przydaloby sie zmienic przewody,nigdzie nie moge znalezc w oplocie gotowcow wiec chyba zrobie na zamowienie i przydaloby sie znac dlugosc.pzdr
  3. ja podobne zmiany bede robil w sierpniu,kupilem turbine BRD-1500 po sprawdzeniu na wywazarce wysokoobrotowej i wymianie uszczelniaczy,kompletny centralny FMIC z orurowaniem zrobia chlopaki z PM-MOTORSPORT w Nadarzynie za ~1500,i pozniej pojda pewnie koncowki ,w tej chwili mam po progranie u Rogala 165 kucy,zobaczymy ile bedzie po suszarce ,FMIC i przestrojeniu u Witka i wtedy pomysle o wtryskach,na szczescie zawias i heble mam na razie za soba a tak dla informacji,po dwoch latach po programie zrobilem logi w ostatni wtorek i stara turbina pompuje idealnie.pzdr
  4. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :doh1: :cwaniak1: luzuj ...POŚLADY
  5. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piotrek wlasnie siedzi na rynku we Wrocku i pije browarka a auto na podnosniku czeka na jutrzejsze strojenie
  6. jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004? bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem
  7. Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to Nie pomogę niestety .... jakich kluczy?wyjmakow? nie swiruj ja mam to ci pozycze
  8. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no opanowany tylko rece opadaja po calym dniu obrobki lakieru,dobrze ze zdjecia sie udalo zrobic zanim lunęło z nieba. nie ma sprawy cala przyjemnosc po mojej stronie,polecam sie na przyszlosc
  9. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dorzucilem jeszcze :gwizdanie:
  10. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lepiej nie pytaj...serio
  11. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wrzuce jeszcze fotki na prosbe Piotrka po `malym` pucowaniu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  12. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Sorry, ale to już zakrawa trochę o buractwo... Po pierwsze sam fakt napisania tego, po drugie z błędem. "małolitrażowy", a nie "mało litrażowy".. bo to burak,nie wiedziales ze w Pruszkowie to same buraki mieszkaja zreszta widac ze auto tez zburaczone :gwizdanie: ale wskazowka od obrotomierza zapier...ala jakby miala zwarcie,moge jeszcze tylko jeszcze raz napisac ze przyspieszenie to pikus przy tym zawiasie(na ostrynm zakrecie przy sporej predkosci auto idzie jak przyklejone a przy tym plomby w zebach zostaja na miejscu) + heble+dzwiek z wydechu + sprzeglo,naprawde spora frajda z jazdy ,mozna sie rozchorowac
  13. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    po strojeniu masz przewózkę Nie będę ukrywał, że na to liczę :polew: Pixi - zaśniesz? :gwizdanie: jak walnie gruche to...moze
  14. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  15. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://picasaweb.google.pl/kokos15555/RS4ByCANTONA#5474519233219782018 lata lepiej niz wyglada,a zawias to mistrzostwo
  16. jak we Wroclawiu woda opadnie
  17. smacznego
  18. niedawno opir..olilismy pizze zreszta po objezdzaniu chyba dostalem choroby morskiej ale dzieki za propozycje wspolnej kolacji
  19. wlasnie jestem po jazdach probnych :shocked: ,wyglad auta to nic przy tym jak sie prowadzi,jak dla mnie zawias jest perfekcyjny zakret bierze sie jak po szynach a na kierze zero oporu,sztywno na zakretach ale nie uciazliwie dla pasazera,no heble ,sprzeglo,dzwiek z wydechow i odejscie powalaja,nie chce myslec co bedzie po strojeniu,chlopaki z PM-MOTORSPORT odjebali kawal dobrej roboty ,mozna wyje ac kasy i miec dalej gowno ale jak widac mozna tez miec za***iste autko,zreszta na spocie bedzie sie mozna przekonac :good:pzdr
  20. Od północy ma być zamknięty Wał Miedzeszyński Zadaje się, że od ronda z Traktem Lubelskim aż do Mostu Łazienkowskiego No to furki na allegro będą ściśle okazyjne :gwizdanie: Noo...też bym chciał się tak nie opierdalac :kox: NO GRUBO,GRUBO, dzisiaj widzialem juz poskladane i ...jest na co popatrzec,niestety nie bylo warunkow do jazdy
  21. Widziałem dziś opis na SR :kox: Jak tam ..nie pozalewało Was ? daj linka bo nie moge znalezc
  22. bedziesz,bedziesz http://picasaweb.google.pl/kokos15555/RS4ByCANTONA#5474519233219782018
  23. siemano czrnuchy, wrzuce linka do RS-a Cantony po dlubaniu w PM-MOTORSPORT w Nadarzynie,skonczony ale jeszcze nie strojony ale popatrzAc mozna,pewnie we wtorek bedzie w Promce http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=229&postdays=0&postorder=asc&start=0
  24. 70 placilem w sobote za przod,przod i tyl 90,w ursusie
  25. JOL NEGRY,NIE ZAWIJA SIE KTOS JUTRO NA SPOTA PRZEZ PRUSZKOW? MAM PROBLEMY LOGISTYCZNE ZEBY DOTRZEC ,MOZE BYM SIE Z KIMS ZAWINAL?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.