Treść opublikowana przez kokos
-
Wypadek samolotu
czy ci sie to podoba czy nie-zostal wybrany w demokratycznych wyborach jest tu jakis moderator?jak ktos chce sie wykazac jaki jest madry to od tego jest dzial techniczny
-
Wypadek samolotu
MIŁEJ ZABAWY W TAKIM RAZIE !!! :thumbdown: proponuje zignorowac albo wyciszyc kolege bo wstyd takie teksty na tym forum czytac
-
Wypadek samolotu
zal mi ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja namiaru na przewody do a4-HEL :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo.................. obudził się NO DOPIERO :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JA PIER...OLE JESZCZE MAM ZAKWASY NA BRZUCHU PO SOBOTNIEJ POLEWCE,POZDROWIENIA DLA BLEJKA C. :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i jakie czasy byly,frekwencja dopisala?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: :polew: 1MX1,5M POWIERZCHNI I Z JEDNEJ STRONY SCHODY NA GORE A Z DRUGIEJ NA DOL A NA SRODKU CZLOWIEK-GUMA Z NADARZYNA :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wiem , gadalem z nim po przemyśleniu sprawy stwierdziłem ze jednak nie chcialbym mieszkać z tym ogrem I DZIEKI BOGU,MUSIELIBYSMY CHYBA CALY CZAS WALIC ZEBYM MOGL ZNIESC WIDOK TWOJEJ GEBY :gwizdanie:
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
ja dopiero we wtorek montuje
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
pogielo?sam piec i pilot ok.5300,zegar tez ok.1500 a gdzie montaz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OJ TAM,OJ TAM... :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaraz startuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszałem to zj***ł gościa jak burą suke :polew: :polew: Badyński sie koles nazywal :polew: :polew: Rok temu już Ci to mówiłem żebyś zmienił to gówno Malikowi zresztą też mówiłem to samo to się uparliście na to badziewie, które tak świeci, że nic nie widać Oniak, zobacz tutaj: http://allegro.pl/item884771210_oryginal_xenon_d1s_philips_osram_35w_d1s_w_wa.html U tego gościa zaopatrują się warszawskie salony ASO Boberek też kupował ponad rok temu i świecą rewelacja. wlasnie ostatnio mowil ze juz mu sie koncza,byly ok.ale krotko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie polecam innych niz ori,czasem mozna sie pozegnac z przetwornica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BYLEM DZISIAJ W WARSZTACIE AUTO-BOBEREK -mila obsluga,pelen profi,tempo roboty-za***iste,jakosc tez no i ta cena-kox, polecam,kurfffa najlepszy maja tam prostownik-z czolgu,nie ma bata wszystko na nim odpali,bylem dzisiaj swiadkiem
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
:polew: :polew:Kali niezle te spociki escortow,masz taka mine ze nie wiem czy wlasnie nabijales nitro czy byles przed regulacja wydechu :polew:
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
JA JEBIE ALE TEMAT ,SORRY ALE KURFFFA NIE WIEM CO NAPISAC
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
YEAHBUNNY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BOBEREK,WYSYLAJ MI MOJE ZDJECIA Z PUCHAREM
-
PROSTOWNIK-jaki?automat czy z reg.?
HMM,no to mnie koledzy utwierdzili w moich opiniach,na poczatku nie chcialem nic sugerowac ale caly czas ustawialem sie w kierunku manuala,wiadomo ze ladowanie mniejszym pradem jest zdrowsze,dzieki za rady i pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie: tom cruise?? Niee.. Ja sadze ze to Chuck Norris to musi byc Gollob,Moskal zawsze mowil ze on jest najlepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO OK,tylko mamy tu troche wywrotowcow podwarszawskich ,zeby sie pozniej nie okazalo ze bedziemy tylko we dwoch bede z przetwornica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zboczek .zobaczysz wylapiesz od Norbiego w ryja a pozniej od Q