Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie pekaj wal najpierw do Oniaka,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to daj jakis namiar,w dwoch najwiekszych sklepach w warszawie nie mieli a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma? są, tylko nie chce się szukać to daj jakis namiar
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne Ja mi fundusze pozwolą to tak jak mówię, może jeszcze wydech 2,5-3.0" przelotowy zrobię. chciałbym mieć 2 z przodu no i 4 przy Nm[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:16_________________________________________________ widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne haha :polew: pewnie kwestia dogadania osz kur... a mi powiedzial 500 w takim razie bez targu sie nie obejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty co zes se za cooler wymyslil ze nigdzie takich nie ma?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne osz kur... a mi powiedzial 500
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
no,ja jade indywidualnie na korekte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sa czarne bąki?? po wymianie coolera nawet nie piardnie sa czarne bąki?? bąki to były nawet z katem , byłyby nawet z dwoma , taki urok gnoju :naughty: :naughty: tak tak tak...
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
mysle ze ciezka sprawa ,ja dzwonilem na poczatku zeszlego tygodnia i mam termin na 15.10 na strojenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i ja stalem sie od wczoraj szczesliwym posiadaczem niepotrzebnego kata ze swojego auta :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
dzieki,w sobote wylecial kat a w piatek strojenie ,zobaczymy jak wyjdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach. A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spie***ją na górę na żarcie. Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu I ja bede za tym glosował JA TEŻ 4 lata jezdzilem do FW na spoty i przezylem,w lato i tak trzeba dymac w pyte do Promki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A TY CO? NIE pokazales sie i musialem Boberkowy kubelek samemu zamykac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
P O R A Ż K A,BO WSZYSTKIE MIENCZAKI MYMIENKŁY :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę na Torwarze czekaj na mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
czy nasz kod rabatowy w meg... jeszcze jest honorowany?
-
[ALL B6] Plama na desce po podkładce antypoślizgowej - FOTKI
u mnie bylo to samo,nic nie pomoglo zadem meguiars do plastikow tez nie dal rady,dwa tygodnie auta na sloncu w czasie urlopu i praktycznie jest po problemie,byla dosc wyrazna plama a teraz jak ktos nie wie gdzie lezala podkladka to nie zauwazy,mialem pentagram,czarny przezroczysty.pzdr,
-
[ALL] Brak kluczyka do bagażnika dachowego :(
kazdy zlodziej dopiluje ci taki kluczyk do zamka w 10 min,tym bardziej zaklad wyspecjalizowany w awaryjnym otwieraniu zamkow
-
[ALL B5] Coś stało się z lakierem
a nie da rady tego najzwyczajniej w swiecie spolerowac?
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
dlaczego tylko i wylacznie? benzyna ekstrakcyjna i glinka tez daja rade,tylko ze jak ktos wczesniej napisal -szkoda glinki na duze kropki smoly ba ja raz dwa zajedziesz i kibel,
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
zbiornik w Q jest przez srodek podzielony przez wał przez co jest mniejszy ale w wiekszym stopniu jakby dwukomorowy wiec pewnie to jest powodem ze paliwo tak sie nie przelewa i nie chlupie
-
[ALL B6] 1.9 TDI i 195KM w B6 - silnik to wytrzyma?
no i :oklaski:,jakas meska decyzja,szukaj dobrej sztuki i tyle,a jak znajdziesz to sprawdzaj do bolu i nie bedziesz zalowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzien dobry i dobranoc :sick3: :sick3:
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
tu nie chodzi o przeszkadzanie kokosku tylko ja tez uważam ze lepiej wyglądalaby 215 lub 225 naciągnięte na tą felge :kox: chodzi o naciąg BTW jakie wymiary felgi ??? chodzi mi o "J" 8,5.loooz zalozylem z oponami jakie byly na feldze,drugi komplet jest 225/17 i jest calkiem w pipke, ...ale ja sie nie czepiam wygladu przeciez. Tylko moim zdaniem taka opona jest bez sensu troche - nie dosc, ze zamula auto, to jeszcze w koleinach niezle ciaga. jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie: widze, ze juz nie mozna napisac nic innego poza "za***iste autko" Miiichaaał nie spinaj sie juz tak i pisz co chcesz,po to sa takie watki, fakt ze troche zamula ale do kolein mozna sie szybko przyzwyczaic,mam tak po kazdej zmianie z zimy na lato :gwizdanie: wiedzialem ze we mnie wierzysz
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
jak na razie oki,nie moge narzekac