Treść opublikowana przez kokos
-
RS4 Cantona
bylo tam pare rzeczy , ale to juz Piotrek musi dokladnie napisac bo jak przyjechalem to auto juz sie rozpedzalo na rolkach
-
RS4 Cantona
chlopaki troche sie nakombinowali,caly dzien roboty,o 21. auto jeszcze bylo u Witka,ale warto bylo.nie przerywa i zapier...ala tak ze oczy wpadaja do czaszki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
daj znac jak bedziesz mial,moze sie wyrobie
-
RS4 Cantona
NO COMMENTS :oklaski:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________CALY DZIEN ALE AUTO ZAPIER...ALA JAK DZIKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe widziałem to na B6... o ludu... bolały oczy, tak źle to wyglądało Szkoda ładnego auta jakim jest b6 na takie czipne patenty[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:02_________________________________________________ Siema, Sprzedałeś Navi? sprzedałem a kupiles obudowe bluetootha? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał Kamyk - znalazłem firme w Raszynie : EBERSPAECHER ( chyba w ori idą ) - zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja - z pilotem +1000 - z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 termin wolny na poniedziałek http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html ja u nich montowalem,zreszta na zdjeciu jest powietrzne a nie mokre ,sa dobrzy do montazu i koniec piesni,ku..rwa teraz bym to sobie sam ogarnal tylko trzeba miec wygodny kanal albo podnosnik,w klimatroniku sa wolne piny gotowe do podpiecia eber`a,a poza tym cala instalka jest niezalezna o instalki samochodu
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
dobra robota ,ten post zalatwia praktycznie caly temat,oslony w/g aso gajos~73pln/szt.dzieki panowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
FOTKA NR 103
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na wszystkich czterech i na zapasie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POWRÓT ZWYCIEZCY Uploaded with ImageShack.us
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratki,tylko cos sie malo rozpisales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja za garreta dalem cos ok 1500 A ja 3300, tyle,że do 3.0 diesla beemwju :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 18:46_________________________________________________ kupno samego turbo nic ci nie da oprocz tego ze bedzie. trzeba jeszcze troche gratow wsadzic zeby mialo to rece i nogi co wiaze sie z kosztami dodatkowymi. wsadzisz turbo to jeszcze FMIC, TIP, DP plus soft. ja na twoim miejscu jak nie masz w planach wiekszych modow to bym sie nie pchal w K04 amen
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja za garreta dalem cos ok 1500
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
najpierw znajdz wykonawce strojenia,potem sie dogadaj i dopiero rob liste,jak nie znacz ceny to lista bedzie w ciemno a potem sie polowa ludzi wysra bo cena nie przypasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napisali ze nowa,ja tylko wrzucilem przykladowy link,sam potencjal sprezarki to nie wszystko zeby tyle uzyskac,ja bralem swoja z łomianek ,pixi zreszta tez,znajdz jeszcze kogos kto wystroi ci auto,poszukaj na forum tematu z dlubnieciem 1.8,[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:52_________________________________________________ no i heble zatrzymac tez sie jakos trzeba :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wymieniaj http://allegro.pl/vw-audi-1-8t-k04-180km-nowa-turbosprezarka-i1274668570.html , IC tez by sie przydalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A CO CHCESZ KONKRETNIE ROBIC?
-
B6 DIVISION
DZIEN DOBRY NO grubo,grubo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DAWAJ DO MNIE jak ci zamontuje TT to kurfa będziesz miał tez taka dodatkowa funkcję odwiezienia zdalnie do domu po procentach :kox: nie pier...ol dawaj na torwar,wszyscy beda czekali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa nie jade,znowu bedziesz halasowal,myslalem ze juz odpusciles na dobre
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Też tak teraz myslę, ale wtedy jak to robiłem nie miałem sie gdzie pytać która osłona jest lepsza, ale dzieki temu watkowi sie to klaruje. Może warto by to wszystko zebrać i dorzucić do pierwszego posta... to chyba niezly pomysl zeby to podsumowac w calosc bo sie troche metlik w temacie zrobil i mozna sie pogubic, a temat przydatny i ciekawy.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o sunsiad ciekawe czy juz na slusznych blachach :gwizdanie:fura smiga jak rakieta a ciagle na chamie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek,jestem u Pawla od 9,00
-
RS4 Cantona
no chyba ze wczesniej jeb...niesz szostke w totka,w niedziele z cala rodzina ide do najblizszej parafii sie o to pomodlic