Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i po spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale gadałeś że przyjedziesz i tyłek Kolkovovi zawracałeś. A Kolkov czekał na Ciebie i wyjechał pewnie jako ostatni razem z Kokosem..[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:39_________________________________________________ Dobra dzielnica.. Mieszkałem tam AMEN,ostatni wyjechal,a troche posiedzielismy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bendem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zawsze jest loteria Ragga,odebralem rekaw od fryzjera,prawie tydzien czekal,jak zwykle ,dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
swierzakow na spotach to najchetniej Oniak vaguje w kazdy wtorek,reszta ma w d*pie
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
nie no ok.dostales moje seryjne wszystko ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O caiachaniu koniecznie.To kiedy ostatnio się ciachałaś , bo Poziek miesiąc temu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe ile by krzyknął z Arkadii do Grodziska - zumi pokazuje 34km Trzeba mieć znajomego taxiarza mnie tam po całym mieście ziomek wozi za 20 zł i jeszcze odpowiednie miejscówki zna. Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha albo nieznajomego i lecisz z nim na kolo fortuny-taniej nie znajdziesz bo my tylko tam gdzie mozna tanio sie sponiewierac,ale to juz kwestia genow i patologicznego dziecinstwa w biednych dzielnicach:gwizdanie: wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał dupe? ktos tam sie wczoraj chwalil ze lizal :polew:
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
jak baby ,wazne zeby spelnialy swoja role nikt ich nie bedzie i tak ogladal upier....w blocie widze ze temat sie troche rozkrecil,specu zamawiales w/g moich starych??? bo ja ci chyba dalem od innego auta mysle ze mimo to nikt sie nie wycofa z rezerwacji?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
to samo napisalem juz dawno temu,ze od tego bym zaczal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słoneczko co Ci się tak niepodobało :shocked: :shocked:TY CHAMIE...A I JESZCZE JEDEN JEST TYLKO JEDEN WARUNEK-jako wpisowe na przyszlosc, pierwszy raz musisz wyrobic za kierowce,kierunek Pruszków,Kanie,Otrebusy,Nadarzyn i to wszystko-tylko tyle aaaaa i o auto sie nie martw,jedziesz za***ista safrana 3,0 kuadro full opszyn ktora jeszcze teraz zasmieca mi parking w takim miejscu ze nie da sie ukryc kto ja tam zaparkowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo .Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku
-
RS4 Cantona
Podobno do 450PS mysle ze pińcet
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
ja CI przestawiłem kanal jak rezałeś kabelki w lampie :gwizdanie: :shocked: aha no to jednak vagowalem :gwizdanie:
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
wlaczam wstek i jest ok
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
ja bralem z tej pierwszej aukcji i jest ok.nic nie musialem vagowac
-
[B6 AVF] Piastów Myśliński Serwis - Polecam
to znajdz takiego ktory jest dobry i Cie z ulicy przyjmie od reki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek tylko jezdzi caly czas na torwar,nawet pisal ze byl fajny spot ,ale reszta smiga do Arkadii,ja sie dopiero na kwadrat wbilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa czytam i oczom nie wierze,kilka dni temu poprostu myslalem sie Kali najebal,ale dzisiaj czytam i to samo,nie wytrzezwial chyba jeszcze ,Kali jak kupisz klekota T Y to chyba ci reki juz nie podam :polew: ,kup se jakies seicento sporting o jakiejs nietuzinkowej urodzie,zagazuj i oszczedzaj ,bo - a zreszta ...chu...j ide cos strzelic to moze zrozumiem a co do 3,0 to mysle ze ekonomii zero,Oniak tez jak zwykle pier...oli 270 kucy zamknac w 10l /100 przy malo ekonowicznej jezdzie to jest w pyte i troche :polew:(w dupe-moj juz prawie tyle kotluje)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga jak nie zapomne do dam ci we wtorek rekaw do opierdolenia do mi do kompletu brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz kur...wa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie dzisiaj wybieram,wiem ze Specu tez