Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    napisalem wyzej co moze robic
  2. a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: Jak zostanę chrzestnym córki admina No to już żeśmy się najebali :gwizdanie: :polew:
  3. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    od razu łeb upier...a u samej d*py
  4. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zdecydowanie lepiej,poza moca linie km i nm ida rowno(oczywiscie nie wzgledem siebie)pewnie Cantona wrzuci i filmiki i wykres[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:29_________________________________________________ przeciez jest kilka ale nie z hamowni
  5. fakt,wracalem dwa razy:raz szybko i raz luksusowo[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:23_________________________________________________ nic nie daliscie znac ze bedzie taka impreza ;( jaka tam impreza,ja wrocilem czeżwy,tak naprawde to nikt sie ze soba nie ustawial,po prostu znalezlismy sie w tym samym miejscu o tym samym czasie.kazdy chcial zobaczyc jak sie klubowe auta stroja
  6. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    NO CH.JOWO ZABKAKLO MU TYLE DO 5 CO MI DO 2 -9.5 KONIA,ale teraz to inne auto zreszta widac po wykresie,zupelnie inny dol i rowne odejscie,wbija od razu na tylne siedzienie,miazga i kropka
  7. wzajemnie,szybko wrocilem do domu :gwizdanie: wyniki kox S4 B6 i RS4 czekam na wynik w piatek
  8. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja PIER...OLE diabeł na kołach :shocked: :shocked:
  9. w generali mam wartosc auta wyceniona na 52000 a wzeszlym roku mialem 56000 to chyba niezle?tylko sie upomnialem i co smieszniejsze po podniesieniu wartosci auta skladke wyliczyli mi nizsza
  10. tylko zebys czegos nie zgubil jak bedziesz bokiem lecial spokojna wasza rozczochrana :tongue4: slyszalem ze tylko jakies problemy z odpaleniem
  11. webasto ma swoja niezalezna instalacje z bezpiecznikami
  12. widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne to kwota za ośke
  13. prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI, Jak ze sprzegłem? loooz
  14. potrzebuje po odlaczeniu aku od instalki auta zostawic napiecie na webasto myslicie ze to sie moze sprawdzic? http://allegro.pl/odlacznik-akumulatora-bezpiecznik-klema-i1265694627.html ,no chyba ze ktos zna inny patent i sie nim podzieli
  15. no jakos sie odpycha
  16. 190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc
  17. skad wiedziales?
  18. no najwyzszy czas juz byl :gwizdanie:
  19. najlepsze jest to ze te oslony uzywane na allegro sa drozsze niz w ASO ,widzialem blende na AQ za 45+przesylka :gwizdanie:
  20. moze uderz z tematem w Wielkopolskich tam wiecej osob jest aktywnych z twoich terenow
  21. jesteś pewny? zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam prawdopodobnie bedzie drozej niz jak ojciec bedzie glownym,,czesto pod uwage oprocz znizek biora wiek glownego uzytkownika auta, u mnie tak bylo i ja jestem jako drugi wlasciciel,znizki i tak leca ci jakby auto bylo twoje ,tylko jak auto w wawie na chamie to pierwsze leci na przemial ,wiec sobie rozwaz ubezpiecz sobie na maksymalna kwote gwarantowana przez caly okres ubezpieczenia i miej to w d*pie ze auto nie na W
  22. teraz to juz zaden,jutro biore od Tom77 wlasciwy,po prostu zly zakup.pzdr
  23. ja u siebie parowanie zalatwilem w calkiem inny sposob: w wiekszosci przypadkow lampy parują bo woda splywajaca po blotniku dostaje sie gora przez srube regulacji do lampy,wczesniej smarowalem ta srube wazelina ale po jakims czasie bylo to samo,w blotnikach nad sruba regulacyjna sa dwa kwadratowe otwory,mozna je zaslepic albo zrobic z silikonu cos w rodzaju hmm... takiego waleczka ok.4mm wysokiego ktory tak skieruje splywajaca wode aby ominela te otwory i nie lalo sie bezposrednio przez nie na sruby regulacji tylko je omijala i dalej pynela w dol po zewnetrznej stronie tych rynienek w blotniku,zrobilem tak prawie rok temu i jak reka odjal,nie wrzuce fotek bo sie posracie ze smiechu,zrobilem to troche na odpie...ol zeby przetestowac i tak juz zostalo,nie ma czasu takie pierdoly poprawiac sa ciekawsze rzeczy do dlubania ,na szczescie widac to tylko po otwarciu maski,wiec przy zamknietej jest ok. czego nie mozna powiedziec o zaparowanych do polowy lampach po kazdym deszczu.mozna to zrobic nawet kiedy lampy sa zaparowane z czasem i tak odparuja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.