Treść opublikowana przez kokos
-
RS4 Cantona
napisalem wyzej co moze robic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: Jak zostanę chrzestnym córki admina No to już żeśmy się najebali :gwizdanie: :polew:
-
RS4 Cantona
od razu łeb upier...a u samej d*py
-
RS4 Cantona
zdecydowanie lepiej,poza moca linie km i nm ida rowno(oczywiscie nie wzgledem siebie)pewnie Cantona wrzuci i filmiki i wykres[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:29_________________________________________________ przeciez jest kilka ale nie z hamowni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt,wracalem dwa razy:raz szybko i raz luksusowo[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:23_________________________________________________ nic nie daliscie znac ze bedzie taka impreza ;( jaka tam impreza,ja wrocilem czeżwy,tak naprawde to nikt sie ze soba nie ustawial,po prostu znalezlismy sie w tym samym miejscu o tym samym czasie.kazdy chcial zobaczyc jak sie klubowe auta stroja
-
RS4 Cantona
NO CH.JOWO ZABKAKLO MU TYLE DO 5 CO MI DO 2 -9.5 KONIA,ale teraz to inne auto zreszta widac po wykresie,zupelnie inny dol i rowne odejscie,wbija od razu na tylne siedzienie,miazga i kropka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wzajemnie,szybko wrocilem do domu :gwizdanie: wyniki kox S4 B6 i RS4 czekam na wynik w piatek
-
RS4 Cantona
ja PIER...OLE diabeł na kołach :shocked: :shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w generali mam wartosc auta wyceniona na 52000 a wzeszlym roku mialem 56000 to chyba niezle?tylko sie upomnialem i co smieszniejsze po podniesieniu wartosci auta skladke wyliczyli mi nizsza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
swoj chlop
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
tylko zebys czegos nie zgubil jak bedziesz bokiem lecial spokojna wasza rozczochrana :tongue4: slyszalem ze tylko jakies problemy z odpaleniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
webasto ma swoja niezalezna instalacje z bezpiecznikami
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
moze przyspotujesz z jednym rs-em
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne to kwota za ośke
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI, Jak ze sprzegłem? loooz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potrzebuje po odlaczeniu aku od instalki auta zostawic napiecie na webasto myslicie ze to sie moze sprawdzic? http://allegro.pl/odlacznik-akumulatora-bezpiecznik-klema-i1265694627.html ,no chyba ze ktos zna inny patent i sie nim podzieli
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
no jakos sie odpycha
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
skad wiedziales?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no najwyzszy czas juz byl :gwizdanie:
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
najlepsze jest to ze te oslony uzywane na allegro sa drozsze niz w ASO ,widzialem blende na AQ za 45+przesylka :gwizdanie:
-
[B5 APU] Problem z webasto - nie załącza się
moze uderz z tematem w Wielkopolskich tam wiecej osob jest aktywnych z twoich terenow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesteś pewny? zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam prawdopodobnie bedzie drozej niz jak ojciec bedzie glownym,,czesto pod uwage oprocz znizek biora wiek glownego uzytkownika auta, u mnie tak bylo i ja jestem jako drugi wlasciciel,znizki i tak leca ci jakby auto bylo twoje ,tylko jak auto w wawie na chamie to pierwsze leci na przemial ,wiec sobie rozwaz ubezpiecz sobie na maksymalna kwote gwarantowana przez caly okres ubezpieczenia i miej to w d*pie ze auto nie na W
-
[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne
teraz to juz zaden,jutro biore od Tom77 wlasciwy,po prostu zly zakup.pzdr
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
ja u siebie parowanie zalatwilem w calkiem inny sposob: w wiekszosci przypadkow lampy parują bo woda splywajaca po blotniku dostaje sie gora przez srube regulacji do lampy,wczesniej smarowalem ta srube wazelina ale po jakims czasie bylo to samo,w blotnikach nad sruba regulacyjna sa dwa kwadratowe otwory,mozna je zaslepic albo zrobic z silikonu cos w rodzaju hmm... takiego waleczka ok.4mm wysokiego ktory tak skieruje splywajaca wode aby ominela te otwory i nie lalo sie bezposrednio przez nie na sruby regulacji tylko je omijala i dalej pynela w dol po zewnetrznej stronie tych rynienek w blotniku,zrobilem tak prawie rok temu i jak reka odjal,nie wrzuce fotek bo sie posracie ze smiechu,zrobilem to troche na odpie...ol zeby przetestowac i tak juz zostalo,nie ma czasu takie pierdoly poprawiac sa ciekawsze rzeczy do dlubania ,na szczescie widac to tylko po otwarciu maski,wiec przy zamknietej jest ok. czego nie mozna powiedziec o zaparowanych do polowy lampach po kazdym deszczu.mozna to zrobic nawet kiedy lampy sa zaparowane z czasem i tak odparuja