Treść opublikowana przez kokos
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
dobrze radze,brac poki jest
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32362.0.html;highlight=bluetooth
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do wtorku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Radumskich byłem i zapomniałem o kolegach z Warsiawy. Mam pytanie - kto idzie we wtorek na BK?? zgadnij :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak bez kropka to nie moskal :polew:
-
Strefa Śmiechu
bylo... i to jakies 14 godz.temu :gwizdanie:
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
z miesiac temu na warszawskich mielismy taki przypadek u Piotrka(nie pamietam nicku-zapytaj Boberka)po zalozeniu rns-a auto pobieralo 0,3A i efekt byl ten sam,aku padaczka ,pojechal z tym do servisu car-audio,nie wiem jak sie sprawa skonczyla,napisz do niego to moze cos podpowie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaro mylisz się osłona tarczy w Q jest inna: 8E0 615 611 P i 8E0 615 612 P - FWD 8E0 615 611 Q i 8E0 615 612 Q - AWD Wlasnie o to mi chodzilo,tak podaje etka ,wiec dlatego pytalem zeby sie upewnic we wszystkich wariantach bo jak skompletuje graty to nie chcialbym aby sie okazalo ze po zdjeciu starych utkne z autem na podnosniku bo cos nie bangla,wychodzi na to ze kupujac np. z 3,0 mamy komplet z oslona a z 2,7 musimy jeszcze dokupic oslone przed przystapieniem do zmiany,dzieki za rady
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z TEGO co sie orientuje to te tylne oslony sa inne do Q a inne do oski?jeszcze jedno pytanie czy z tylu 2,7 i 3,0 sa takie same zaciski?,bo gdzies tak mi sie obilo o oczy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
sprawdzales moze swojego RNS-a w innym aucie? czy wszystko jest ok? zeby miec pewnosc ze to nie wina samego sprzetu? ja moge sprawdzic to polaczenie ale nie wczesniej niz na wtorkowym spocie bo wczesniej nie bede mial mozliwosci.moze wczesniej ktos sie wypowie.pzdr
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
gniazdo obd2
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie chce cie wprowadzic w blad, ale chyba trzeba polaczyc 7pin(chyba zielony) w obd z k-line w rns-e, moze ktorys z kolegow to potwierdzi,(nie chcialbym zebys cos spieprzyl).pzdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od A6 4f tylko przód dzieki,to troche maly zakres poszukiwan uzywki,ale jak to mowia-cierpliwosc palcem dół wykopie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Moskal,uwazaj,chyba ci sie wpie.dol szykuje
-
Interfejs - prośba
zgadza sie,fejs tez mam w zasiegu
-
Interfejs - prośba
juz dostal-opcoma,abcoma i tech2
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce. A mozliwe, ze sa wogole nie podlaczone?? Vagiem nie moge wogole polaczyc sie z navi... mozliwe
-
Interfejs - prośba
w takim przypadku trzeba wypieprzyc wtyczke i poszczegolne piny przelaczac recznie w gniezdzie obd,inaczej wpinajac wtyczke, tylko pin 7 wtyczki standardowo laczy sie z gniazdem, poniewaz kazdy pin jest odpowiedzialny za inny (badz grupe) sterownikow a interfejs nie przelacza automatyczne,ja mialem wtyczke przerobiona tak ze to przelaczanie na poszczegolne piny mozna robic przelacznikiem wbudowanym we wtyczke .pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś na zlot moze rozegramy z nimi maly meczyk?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jasne ,myslalem o b7 a napisalem b6,jak czlowiek szuka caly czas czegos od b6 to nie ma sie co dziwic :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przeczytalem caly temat i wnioskuje ze aby miec z tylu heble w b6 288 trzeba szukac tylko i wylacznie zaciskow od A4 B6 - 2,0TFSI I 3,0 TDI? czy moze ktos sie dokopal ze moze pasuja z jeszcze jakiegos innego modelu np. a6? przod juz zakupilem na 320 i zmiana pewnie na wiosne ,do tego czasu przydaloby sie jeszcze skompletowac tyl.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naklejki też ma. miej mnie na uwadze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma??? złom zbieramy ? :decayed: jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne polecasz z doświadczenia skad wiesz? sprawdza sie za***iście,zaloz to sie przekonasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma??? złom zbieramy ? :decayed: jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma ,moja poleciala razem z lakierem z klapy