Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takie podpiecie vaga moze naprawde sporo kosztowac jego wlasciciela,cos o tym wiemy z ANDYM moze jakby Andy trafil na kogos innego to mialby spore koszty,wiec nie dziw sie ze nie kazdy i kazdemu chce robic takie przyslugi,ani kabla ani lapka nikt nie znalazl na ulicy wiec nie unos sie zbytnio bo o nie potrzebne,na spot przyjezdza sie spotkac z ludzmi,a nie jak do ASO, ja sie do dzisiaj czaje jak mam zapytac boberka czy ma ze soba vaga .przyjedz na spot zapoznaj sie troche a jak ktos bedzie mial czas i ochote to na pewno ci pomoze a nie walisz od razu focha
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
no wlasnie bedziemy mieli okazje przetestowac jak dojdzie do mnie mikrofon
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
nie da sie polaczyc z twoim rns-em,czy z Twoim rns-em w Twoim aucie? bo to moze miec znaczenie,moj rns nie laczy sie vagiem tylko w moim aucie,przekladasz do innego auta ,kodujesz i navi zakodowana wraca do Ciebie,mysle ze tak sie powinno dac,hmm mam taka nadzieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osobiscie tez bym byl za TORWAREM ,nie chce mi sie w tamta strone o tej godzinie przebijac tym je...nym mostem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
moze masz podswietlane tylko nie podlaczone? moja bez podswietlenia na monety ma 8E1 941 561 B a kubek 8E1 862 534 H numerow podswietlanych nie mam bo juz sa zalozone kolor czarny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, nie wierz w takie rzeczy jak woski diamentowe, magnetyzery i inne bzdury. Tutaj masz dobry temat dot pielęgnacji nadwozia http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_wwwmeguiarspl_znizka_10_dla_klubu-t1514.0.html chyba chodzi o DIAMONDA, lepszy MEGUIAR`S
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no wreszcie ja sie dzisiaj `przeprosilem` z meguiar`sem po zimie i jak zwykle za***iście , jeszcze jutro wnetrze moze oblece jak bede mial czas i zdania nie zmieniam - TYLKO MEGUIAR`S.PZRD
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
jakby ktos nie mial mikrofonu to ASO-293 pln
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
i ja,tylko kto sie po nie bujnie?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
sp***rzaj
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
mam nadzieje ,na razie usilnie poszukuje mikrofonu
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
respect
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema obuzy,dzialo sie tu cos przez ostatni tydzien? bo tyle zescie spamu nacykali ze łopata by przerzucal i by nie dal rady,taki mam ostatnio zajeb ze nawet czasu na forum nie mam ADAŚ, WSZYSTKIEGO NAJ....
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
umiał, tylko skończył przed czasem podejrzewam ze mu sie po prostu nie chcialo czekac do jedynki :gwizdanie:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
wkurzyl mnie ten pajac,stal tak od wigilii , to myslalem ze chociaz ma cos w worku
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Mowa o części garderoby ? chyba nie
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
prawie byla jedna,jak gdzies na chwile w piatek cytrynówka ze stolu znikneła
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
i nie koniecznie była płci przeciwnej Miala wasy? i brodę
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
jak sie jeszcze raz odezwiesz sie o ciachaniu to zabije no ja sobie wlasnie przejrzalem fotki , te z wczorajszego poznego wieczoru mnie rozje...ły Poziek-przemiszcz,chociaz wczoraj se nagrabil jak dawal na Warszawiaków
-
[B6 AVF] Piastów Myśliński Serwis - Polecam
masz moze jakis nr.telefonu?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
słyszałem że w zakopanem :polew: no to kurde :kox: odwiedzimy cie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no to za***iście te pokoje wyszly ,jestem przy 27A :shocked:,HMM chyba pobyt sie moze przedluzyc ps,mam nadzieje ze przynajmniej nie przez burte
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to chyba a wawki tylko ja na zimowkach polece,jeszcze sie nie zaopatrzylem w letni komplet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm,to moj transport robi sie malo realny