Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. cisnieniowy cos ten koniec zimy,chyba panowie dawno sie porzadnie nie resetowali ,trzeba nadrobic w Bukowinie i pewnie poprawic po powrocie :gwizdanie: Kolkov graty bede mial ,tylko sie upomnij
  2. trzeba z Malikowej zdjac sztuke, zrobic odlew i wyrezac w odpowiedniej materii,Boberek damy rade ty sie smiej daloby rade skoro robicie profesjonalne odlewy-breloczki z jakis stopow to jaki problem robic odlewy z plastiku takich prostych w budowie listw jak s-line czy s4 a kto tu sie smieje.powazny jestem jak na pogrzebie
  3. tr trzeba z Malikowej zdjac sztuke, zrobic odlew i wyrezac w odpowiedniej materii,Boberek damy rade
  4. Adaho, pomyslałeś pewnie tak ja ja, jak o rżnięciu, to Poźka nie mogło zabraknąc :gwizdanie: :polew: no wiesz jak zawodowych spamerow w tym temacie akurat nie ma to jest szansa
  5. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  6. :polew:,NO NIESTETY Pozka nie bylo ale jestes blisko ze ho ho
  7. mam takie pytanko,zgadnijcie kto sie pierwszy w sobote zlapal za RŻNIĘCIE ? po prawda blotnika... ale jednak...
  8. loooooz zapraszam jak jeszcze bedzie potrzeba
  9. taaa tylko pod tempomat
  10. tez juz przelalem za calosc + PW do Jarko z prosba o mala zmiane na liscie ,pzdr
  11. podeslij jakies foty,a swoja droga to jak do was zmierzalismy ostatnim razem to z mysla zeby was odwiezc i rano przywiezc zebyscie skonczyli dzisiaj :>,no ale nas zaskoczyliscie Nosfer chyba jeszcze spi
  12. quote]Adaho mowil ze nie ma
  13. to fakt,musze przyznac ze moja wczorajsza przejazdzka na spot z Norbim byla bardzo sympatyczna ,ale poza moca i zawieszka b6 jest jeszcze jecna bardzo pocieszajaca rzecz a mianowicie hamulce,nie strach tym przydepnac bo wiesz ze sie zatrzymasz i to tez trzeba wziac po uwage,jeszcze raz dzieki za transport i powrot dla Nosfera-kiedy zmieniamy zawias?
  14. do Boberka uderzaj ku...a a my sie ostatnio naszukalismy z Boberkiem czerwonych,a z bialymi jakos lekko poszlo
  15. Hamuj bajere cycu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zaplułem sie a co do RNS-A to wlasnie dzisiaj dostalem odpowiedz w sprawie doubezpieczenia swojego w Liberty-pozytywna koszt doplaty - 0 pln ,na podstawie paragonu za montaz
  16. hmm,no co moge powiedziec innego,kierka super i z wygladu i w uzyciu z galeczką tak samo,trzeba dalej myslec co tu pomodzic
  17. jako ze jestes starszy ,smialo mozesz zaproponowac przejscie na per TY poza tym ,dzieki
  18. dzieki,no same zmiany dzisiaj
  19. kurfa ,plaga jakas?wczoraj kepasa mowil ze Waskiemu polecialo
  20. trafiony,za trzecim razem
  21. yeah bunny,dawaj dalej
  22. nie-pedalski,tylko-małomęski [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 20:21_________________________________________________ hmm,czyj?
  23. nie bedziesz juz musial pamietac ze 155
  24. no wlasnie nie wiem ,cos nam zarzad sie chyba nie wyrabia z formalnosciami :>
  25. Luz, jasne P.W.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________WITAM W NOWYM WCIELENIU ,z Norbim dogadane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.