Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi,dzieki ale Norbi ma rzut beretem, to odbierzesz Norbiasty?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
zdecydowanie tak
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
juz kolekcjonuje fundusze :> http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300295159175
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
nie mysl tyle tylko zerknij trzy posty do gory ,jeszcze raz dzieki
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
do czwartku to sie chyba za Pruszkow nie rusze,
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wszystko w swoin czasie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak mi sie wydaje,chyba ze wszystkimi kolorowymi fisami jest ok,problemy sa przy czerwonych
-
[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
spokojnie .chlopak prosil zeby mu doradzic,wiec kazdy szczerze mu radzi zeby odpuscil te migacze
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zegary masz zakodowane pod navi ? ja mam i jest to samo,flyer tez. musze wylaczyc i wlaczyc rns-a,,mysle ze przyczyna moze tkwic w niektorych czerwonych fisach
-
[ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
fakt kolega ma troszke inne auto,do q glownie sie trafiaja -35,-40
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slonce jak skur... a ja mam dzisiaj za***isty światłowstret. ;(
-
[ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
:> niemozliwe????????? ,wlasnie dlatego ja mam -35
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ok.bede czujny(w miare mozliwosci),podjade z żoną bo ja za kólko dzisiaj nie wsiadam ;( tak jak pisalem wczesniej mam juz na zbyciu dwa komplety z gumami i obejmami dzieki Kepasa za dostawe,zapraszam po odbior albo cierpliwosc do next spot.pozdrawiam
-
[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
no to jak kupisz kierunki z merola to musisz od razu dokupic do tego komplet... czyli merola :>,kolega ma racje,nie kombinuj zmien na ori i po klopocie
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Ze co?? W5w jest pelno na allegro, to h6w nie ma chodzilo mi to to o czym napisam HiRide,nie wiedzialem ze sa boczne.ale moze nie robmy juz Boberkowiwi OT w temacie
-
Co sądzicie o gwarancji sumy ubezpieczenia przez cały rok
no wlasnie gdzies slyszalem ze w przypadku szkody calkowitej(np. w przypadku kolizji) biora wartosc auta z dnia obecnego a nie zawartej w ubezpieczeniu sumy gwarantowanej,podejrzewam ze zalezy to od TU?korzystniej dla nich jest przyjac taka opcje nie informujac do konca o takich warunkach bo znacznie czesciej zdarzaja sie przypadki szkody calkowitej z powodu kolizji niz kradziezy auta.dlatego warto zawsze dokladnie sie dowiedziec przed zawarciem umowy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
zestaw jest ok.poza tym jak chcesz sie dowiedziec jeszcze kilku ciekawych rzeczy to warto poczytac - http://www.forum.meguiars.pl/ -masz tam o srodkach i akcesoriach.
-
[ALL B5] Jakie polecacie środki do czyszczenia wnętrza ?
wszystko zalezy od tego jak bardzo te wszystkie elementy sa zabrudzone badz zniszczone(lakier).po praniu zalecilbym jeszcze impregnacje materialu,na wiosne tak zrobie u siebie,a jesli lakier tylko do gruntownego odswiezenia to moim zdaniem tylko meguiar`s
-
Co sądzicie o gwarancji sumy ubezpieczenia przez cały rok
z tego co sie orientuje to tak jest ale chyba tylko w przypadku kradziezy
-
[ALL B5] Pytanie do użytkowników sprężyn WEITEC -30/-30mm + ankieta
ja zalozylem zolte KONI (skrecone na max) + sprezyny VOGTLAND -35 (progresywne z dozywotnia gwarancja)-czyli komplet,chcialem miec dopasowany do siebie zestaw,jazda jest o niebo lepsza,zakrety bajeczka no i auto bardzo ladnie sie opuscilo(stoi w lekkim klinie),co do komfortu tez jestem zaskoczony,wcale nie jest jakis total hardcore na drewnianych kolkach-naprawde moge polecic,teraz jeszcze tylko montaz stabilizatorow od RS4 do pelni szczescia. w vectrze malem bilsteina b6 na sprezynach irmschera i nie zaluje przejscia na KONI,no ale kazde auto ma troche inna charakterystyke (zawieszenie,srodek ciezkosci,mase wlasna ...i jeszcze kilka innych rzeczy majacych wplyw na trakcje) wazne ze lacznik silnika i skrzyni z kierownica ten sam :> aaa i cena obecnego zestawu to ok.2000 za nowy
-
[ALL B7] Navi RNS-e
u mnie menu jest po polsku-nie ma najmniejszych problemow
-
Montaż LED zamiast postojówek
ja np.u siebie mam w5w w postojowych
-
[ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
chyba za ta kase bym odpuscil,ja osobiscie nie znam, do koni kupilem vogtlanda z dozywotnia gwarancja za podobna kase
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
poznań kilka sztuk chyba weźmie 5 ju na pewno się piszę ....
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
u mnie tak samo temp.ustawiona z reguly na 20st.,zero klopotow z parowaniem