Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. _________________________________________________ Czarne - B6 AVF w sedanie .. najlepiej w Q, ale to graniczy z cudem cuda tez dla ludzi,spokojnie a cierpliwosc palcem dół wykopie... a teraz zmieniaj zawias bo jak nie to na pewno stracisz cierpliwosc i kupisz za szybko, i nie to co chcesz
  2. jak chcesz to mozesz ja odebrac w subaru na krakowsiej nawet wieczorem
  3. jakby co to moja zona jezdzi tamtedy codziennie
  4. pisalem o felgach Boberka a link dalem dla porownania,zreszta te felgi potrafia stac jeszcze wiecej
  5. fakt ,felunek ladny a i cena niebrzydka ,sam rozwazam ten wzor na wiosne http://cgi.ebay.de/MAM8-S-Line-VW-GolfV-Caddy-A3-A4-A6-Passat-3BG_W0QQitemZ120358962809QQihZ002QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem cana nawet bardzo niebrzydka
  6. I po co sie tyle naprodukowalem? OOOO f*ck ,mysle ze to jeszcze nie swiadczy o tym ze to jego fele,nawet jak je kupisz i odbierzesz od niego to Ci powie ze to nie on
  7. kurfa- cukiereczku,bananiku-gadka sie klei :polew: :polew: :polew:
  8. przeciez chyba teraz silnik to czesc zamienna i juz nie ma numeru w dowodzie,nawet od zlodzieja mozesz kupic sorki nie doczytalem,ale jesli diagnosta ci podbije ze paliwo to pb to pewnie nie bedzie przeszkod
  9. O ! Mój ziomal z rewiru :gwizdanie: no,no mam nadzieje ze zawalczymy :gwizdanie:
  10. nooo , tez dzisiaj caly dzien LBDGJ
  11. Rogal na Mineralskiej lub DIAGTRONIK w Jankach 150zł ośka...? Rogal chyba przy Mineralnej? przy Alejach w okolicach Regul w zeszlym roku chlopaki chcieli ponizej 100 chyba 80 pln
  12. moze jest tak jak w Partnerze,tylko jedna strona jest wyposazona elektrycznie,tylko prawe lusterko jest podgrzewane i regulowane elektrycznie i tylko z lewej strony szyba zamyka sie po jednokrotnym nacisnieciu do konca a prawa trzeba do samego konca trzymac paluchem
  13. wreszcie i ja wskoczylem ,dzieki
  14. 4 dni chlop wytrzymal :gwizdanie: nie ma to tamto
  15. dopiero 33
  16. do kogo pijesz ? uderz w stół... :gwizdanie:
  17. bo chore bylo wlozenie tego co jest pod maska do takiej oski,jak tym przydepniesz to piszczy..., piszczy..., i nie jedzie bo caly czas piszczy,jak ktos lubi ruszac z piskiem to polecam ale tylko w lato :> poza tym nie ma ogolnie porownania,vectra jest tylko wieksza,silnik to przepasc pod wzgledem awaryjnosci,pompa wtryskowa w oplu to kaplica-jedziesz i czekasz kiedy padnie ,regeneracja chyba cos ok. 3tys a malo kto potrafi to zrobic profi,nowa chyba cos ok.8 tys.w Rzepinie niedaleko swiecka jest warsztat gdzie chlopaki robia tylko diesle i sa w tym naprawde dobrzy,powiedzieli mi krotko-1,9 i kropka.znajomy mial signum z tym motorem przez pol roku swieza sztuka byla,jak kupil lexusa to sie przyznal za wpakowal w opla w 3 miesiace tyle kasy ze glowa mala,eksploatacja w/g mnie chyba w audi jednak nie wychodzi drozej,servisy w oplu to przewaznie masakra przynajmniej te ktore poznalem w warszawie ,napisze jeszcze cos,znajomy miesiac wczesniej niz ja kupilem A4 kupil sobie vectre dwuletnia ,dal za nia 3 tys. wiecej niz ja,jak wsiadl do mojego auta to powiedzial-`no audi to audi`-kurfa jak na niego spojrzalem to mi sie go szkoda zrobilo(to w kwestii wykonczenia i materialow we wnetrzu),ja osobiscie przez 5 lat jezdzilem -ale vectra b-i mialem podobny dylemat jak ty,dopoki nie pojezdzilem troszke audi,to jest przepasc, jeszcze jedno ,poniewaz sam troche lubie pogrzebac przy aucie-bo lubie i nie ufam wiekszosci `mechanikow` i `aso` jakosc pasowania elementow i sam ich montaz to smiech na sali,tam gdzie w vectrze byl blachowkret(trzy razy demontaz i juz wiecej tego nie skrecisz ),tam w audi jest sruba z gwintem metrycznym i nakretka,skrecasz i rozkrecasz do zesrania i zawsze pasuje,ostatnio wymienialem zawias w audi i kazda sruba puszczala jakby byla wczoraj montowana,natomiast w oplu trzymetrowa przedluzka i modlitwa zeby nic nie urwac,f*ck jeszcze dlugo by pisac ale jedno jest pewne jak sie pomylisz w wyborze to pozniej bedziesz mial mine jak ten moj kolezka a aut nie znienia sie co pare tygodni.pzdr
  18. oki.nawet chcialem zadzwonic jak sie zbieralem,ale zapomnialem ze nie mam do Ciebie tel. (podeslij na PW) do Boberka dzwonilem ale byl poza zasiegiem
  19. ja wlasnie wrocilem z cargo ,warunki byly niezle(calkiem pusto),
  20. aaa to juz rozumiem,Ty go we wtorek dogrzewales :gwizdanie:
  21. chyba przegrzales we wtorek
  22. kokos i suli dzięki za możliwość sprawdzenia możliwości quattro spoko,znaczy -sie podobalo
  23. no ja po hot-dogach wrocilem i sie jeszcze pokrecilismy z Krzynkiem i z Sulim.pzdr
  24. f*ck, no moze byc jutro chlodno :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.