Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
_________________________________________________ Czarne - B6 AVF w sedanie .. najlepiej w Q, ale to graniczy z cudem cuda tez dla ludzi,spokojnie a cierpliwosc palcem dół wykopie... a teraz zmieniaj zawias bo jak nie to na pewno stracisz cierpliwosc i kupisz za szybko, i nie to co chcesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak chcesz to mozesz ja odebrac w subaru na krakowsiej nawet wieczorem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby co to moja zona jezdzi tamtedy codziennie
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
pisalem o felgach Boberka a link dalem dla porownania,zreszta te felgi potrafia stac jeszcze wiecej
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
fakt ,felunek ladny a i cena niebrzydka ,sam rozwazam ten wzor na wiosne http://cgi.ebay.de/MAM8-S-Line-VW-GolfV-Caddy-A3-A4-A6-Passat-3BG_W0QQitemZ120358962809QQihZ002QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem cana nawet bardzo niebrzydka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I po co sie tyle naprodukowalem? OOOO f*ck ,mysle ze to jeszcze nie swiadczy o tym ze to jego fele,nawet jak je kupisz i odbierzesz od niego to Ci powie ze to nie on
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa- cukiereczku,bananiku-gadka sie klei :polew: :polew: :polew:
-
Czy można zarejestrować auto ze zmienionym silnikiem ?
przeciez chyba teraz silnik to czesc zamienna i juz nie ma numeru w dowodzie,nawet od zlodzieja mozesz kupic sorki nie doczytalem,ale jesli diagnosta ci podbije ze paliwo to pb to pewnie nie bedzie przeszkod
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
O ! Mój ziomal z rewiru :gwizdanie: no,no mam nadzieje ze zawalczymy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nooo , tez dzisiaj caly dzien LBDGJ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rogal na Mineralskiej lub DIAGTRONIK w Jankach 150zł ośka...? Rogal chyba przy Mineralnej? przy Alejach w okolicach Regul w zeszlym roku chlopaki chcieli ponizej 100 chyba 80 pln
-
[B6 AVJ] Podgrzewanie lusterek
moze jest tak jak w Partnerze,tylko jedna strona jest wyposazona elektrycznie,tylko prawe lusterko jest podgrzewane i regulowane elektrycznie i tylko z lewej strony szyba zamyka sie po jednokrotnym nacisnieciu do konca a prawa trzeba do samego konca trzymac paluchem
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
wreszcie i ja wskoczylem ,dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 dni chlop wytrzymal :gwizdanie: nie ma to tamto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiero 33
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do kogo pijesz ? uderz w stół... :gwizdanie:
-
[ALL] AUDI A4 B6 1.9tdi 131PS vs Opel Vectra (C) 2,2DTI 125PS
bo chore bylo wlozenie tego co jest pod maska do takiej oski,jak tym przydepniesz to piszczy..., piszczy..., i nie jedzie bo caly czas piszczy,jak ktos lubi ruszac z piskiem to polecam ale tylko w lato :> poza tym nie ma ogolnie porownania,vectra jest tylko wieksza,silnik to przepasc pod wzgledem awaryjnosci,pompa wtryskowa w oplu to kaplica-jedziesz i czekasz kiedy padnie ,regeneracja chyba cos ok. 3tys a malo kto potrafi to zrobic profi,nowa chyba cos ok.8 tys.w Rzepinie niedaleko swiecka jest warsztat gdzie chlopaki robia tylko diesle i sa w tym naprawde dobrzy,powiedzieli mi krotko-1,9 i kropka.znajomy mial signum z tym motorem przez pol roku swieza sztuka byla,jak kupil lexusa to sie przyznal za wpakowal w opla w 3 miesiace tyle kasy ze glowa mala,eksploatacja w/g mnie chyba w audi jednak nie wychodzi drozej,servisy w oplu to przewaznie masakra przynajmniej te ktore poznalem w warszawie ,napisze jeszcze cos,znajomy miesiac wczesniej niz ja kupilem A4 kupil sobie vectre dwuletnia ,dal za nia 3 tys. wiecej niz ja,jak wsiadl do mojego auta to powiedzial-`no audi to audi`-kurfa jak na niego spojrzalem to mi sie go szkoda zrobilo(to w kwestii wykonczenia i materialow we wnetrzu),ja osobiscie przez 5 lat jezdzilem -ale vectra b-i mialem podobny dylemat jak ty,dopoki nie pojezdzilem troszke audi,to jest przepasc, jeszcze jedno ,poniewaz sam troche lubie pogrzebac przy aucie-bo lubie i nie ufam wiekszosci `mechanikow` i `aso` jakosc pasowania elementow i sam ich montaz to smiech na sali,tam gdzie w vectrze byl blachowkret(trzy razy demontaz i juz wiecej tego nie skrecisz ),tam w audi jest sruba z gwintem metrycznym i nakretka,skrecasz i rozkrecasz do zesrania i zawsze pasuje,ostatnio wymienialem zawias w audi i kazda sruba puszczala jakby byla wczoraj montowana,natomiast w oplu trzymetrowa przedluzka i modlitwa zeby nic nie urwac,f*ck jeszcze dlugo by pisac ale jedno jest pewne jak sie pomylisz w wyborze to pozniej bedziesz mial mine jak ten moj kolezka a aut nie znienia sie co pare tygodni.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki.nawet chcialem zadzwonic jak sie zbieralem,ale zapomnialem ze nie mam do Ciebie tel. (podeslij na PW) do Boberka dzwonilem ale byl poza zasiegiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wlasnie wrocilem z cargo ,warunki byly niezle(calkiem pusto),
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaa to juz rozumiem,Ty go we wtorek dogrzewales :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba przegrzales we wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos i suli dzięki za możliwość sprawdzenia możliwości quattro spoko,znaczy -sie podobalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja po hot-dogach wrocilem i sie jeszcze pokrecilismy z Krzynkiem i z Sulim.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck, no moze byc jutro chlodno :gwizdanie: