Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co za rower kupiłeś ? Japońskie pierdolnięcie.... uuu widze ze chyba grubo
-
[B6 AWX] Padł wskaźnik paliwa po rozruchu z drugiego auta!!!
a jak wskazania na fis`ie ? np.zasieg? podlaczales vag`a zaby sprawdzic poziom paliwa? zeby sprawdzic czy to kwestia wskaznika czy elektryki w zbiorniku?
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
ja leje przez caly rok http://www.motoprodukty.pl/product_info.php?products_id=1662 od 6 lat lalem do vectry, do partnera 2,0hdi 2 rok, do octavki 1,9 drugi rok i do a4 od lipca ,nigdy nie mialem zadnych problemow z ukladem wtryskowym ,rozruchem itp, w vectrze rozebrali mi pompe ( troche zle zdiagnozowali usterke ) 8-letnia pompa wtryskowa wygladala jak nowa,wielu moich znajomych leje i tez nie narzekaja.polecam
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
ustawilem dzisiaj na 01001 ,zrobilem w sumie ok.400 km i wskazania sa `klasyczne`-pokazuje tyle ile jest faktycznie w zbiorniku niezaleznie od wskazan fis ... i tak juz chyba zostanie .dzieki za rade
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
ten z Alu kosztuje ~300 zł a ten z F (czyli plastik) jest ponad połowę tańszy ale żeby kosztował 50 zł w Skodzie ?? oczywiscie ten w audi za 170 to za plastik ten w skodzie tez.o alu nawet nie pytalem
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
nic mi nie ucieklo,dzwonilem do AUDI-AUTOVIVA-170 ZETA, a w SKODZIE-AUTOWIMAR POWIEDZIELI MI~50 ZETA,serio,pytalem goscia dwa razy czy sie nie pomylil
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
dzisiaj troche kilometrow zrobilem i ewidentnie wsaznik jest polaczony z fisem.jak deptalem fis pokazywal zasieg 380 km i wskazowka byla miezdy druga a srodkowa kreska,jak troche odpuscilem zasieg zmienil sie na 430 km i wskazowka widocznie zblizyla sie do kreski srodkowej,teraz postaram sie zmienic na vagu w/g powyzszej rady i zobaczymy czy przyniesie to jakies zmiany na wskazniku.pzdr, i dzieki za rade[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 17:56_________________________________________________ ja dzisiaj zrobilem podejscie i mialem ustawiona wartosc 01100?
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
a ile sobie skoda za to liczy? np.kosz do rns-e w skodzie ~ 50 zeta
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
zapamietaj a jak sie spotkamy to mi przypomnij to Ci wyjasnie,
-
Jak rozkodować radio w A4 B5?
w Warszawie na volumenie zrobisz to od reki za 20 pln wiec nie przesadzaj
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
co to za roznica?efekt sie liczy
-
[ALL] W ilu płaszczyznach macie regulowaną kierownicę ?
u mnie jest tak samo
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Tomasz jak kupisz partnera i Cie kiedys servis powaznie wk...rwi to mysle ze bede mogl pomoc
-
[ALL] CB zakłóca odbiór satelit w navi
tez zaczalbym od kwestii zasilania,moze masz to wszystko na jakims rozgaleziaczu pod zapalniczka? sprobuj moze najpierw cb podpiac bezposrednio z aku nawet po zawnetrznej auta i przetestuj moze cos sie zmieni?
-
[B6 AWX] Zamarzł hamulec ręczny
podejrzewam ze wymiana linki recznego powinna rozwiazac sprawe.pewnie pancerz sie przetarl i dostaje sie do niego jakos woda,przychodzi mroz i pozamiatane.pzdr
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
wiecej niż z 1000 km , nie którzy na baku robia tyle lub wiecej ,wiec napewno nie jest to prawdą :gwizdanie: jutro sprawdze ile mam na 2-gim sprawdziłem i mam ok 3900 km :gwizdanie: hmm, a to ciekawe,u mnie czas pokazuje 10h 50 min. ale 400 km a jeszcze calkiem niedawno mialem 600
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla geja-PROFESJONALISTY :polew:
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
to napisz kolego gdzie tam namieszałeś... tez bym to chetnie zmienil jesli sie sprawdzi
-
[ALL] Miernik grubości lakieru
nie wiem do czego bedziesz tego uzywal (zawodowo?prywatnie ?) i jak czesto ale moze pomysl o czyms do stali i alu,bedzie bardziej uniwersalne
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
mi sie na 1 resetuje chyba po 2h,a 2. zlicza chyba srednie wskazania z 1000 km. gdzies tak czytalem
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=298 uwazam ze jest zajebisy,polysku prawie zero,poza tym ze daje o wiele glebsza czern deski to nie jest tlusty,nie klei sie i ladnie czysci plastiki,na jakies tydzien dwa masz z glowy kurz na desce-jest bardzo antystatyczny,.uzywam dosc czesto od dwoch lat i jeszcze nie zuzylem nawet 1/4 butelki czyli wydajnosc tez jest ok
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
to samo jest u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mysle ze tak czy tak studzic trzeba i ja tak robie cudow nie ma, tak samo jak jej nie katuje kiedy jest zimny olej. dbac nigdy nie zaszkodzi,pzdr aaaa i w 1,6 przy normalnej jezdzie i niezbyt duzym obciazeniu ok.6l/100km w jezdzie mieszanej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1,6 to bardzo nie dostaje ( ja go nie uzywam :> - no sporadycznie) ale u kumpla w INDECO mieli tylko 1,6 i chodzily jak marzenie,poza tym- hamulce bardzo dobre przy obciazeniu tez,my mamy same blachy-dwuosobowe-wiec troche glosne przy duzej predkosci(140-170) do 120 idzie sie przyzwyczaic,zawias tez bardzo wygodny,pakowne jak skur... jak na ta wielkosc auta,poza tym bardzo wygodne fotele-wyzej sie siedzi niz w osobowym,pozycja troche jak na krzesle ale bardzo wygodnie nawet przy wiekszych odleglosciach,przebiegi mamy pewnie po jakies 200-300 tys. w/g mnie przed sprzedaza bylo sporo zdjete z szafy-no coz ja ich nie wybieralem :>.poza tym wszystko bardzo lekko chodzi i nic nie trzeszczy i nie skrzypi,tapicerka tez dosc odporna na zabrudzenia. ogolnie to sam wiesz to jest auto do zarabiania a nie do wypadow na miasto wiec komfortu z A8 nie ma co oczekiwac ale za ta kase to bardzo rozsadny wybor. aaa ze turbina w 1,6 jeszcze chodzi to cud ,uzytkowana jest jak auto bez turbiny- no ale ile mozna komus tlumaczyc?
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
moze warto byloby sprawdzic ilosc paliwa vagiem w przypadku takich wahan, ciekawe co by pokazal