Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. Co za rower kupiłeś ? Japońskie pierdolnięcie.... uuu widze ze chyba grubo
  2. a jak wskazania na fis`ie ? np.zasieg? podlaczales vag`a zaby sprawdzic poziom paliwa? zeby sprawdzic czy to kwestia wskaznika czy elektryki w zbiorniku?
  3. ja leje przez caly rok http://www.motoprodukty.pl/product_info.php?products_id=1662 od 6 lat lalem do vectry, do partnera 2,0hdi 2 rok, do octavki 1,9 drugi rok i do a4 od lipca ,nigdy nie mialem zadnych problemow z ukladem wtryskowym ,rozruchem itp, w vectrze rozebrali mi pompe ( troche zle zdiagnozowali usterke ) 8-letnia pompa wtryskowa wygladala jak nowa,wielu moich znajomych leje i tez nie narzekaja.polecam
  4. ustawilem dzisiaj na 01001 ,zrobilem w sumie ok.400 km i wskazania sa `klasyczne`-pokazuje tyle ile jest faktycznie w zbiorniku niezaleznie od wskazan fis ... i tak juz chyba zostanie .dzieki za rade
  5. ten z Alu kosztuje ~300 zł a ten z F (czyli plastik) jest ponad połowę tańszy ale żeby kosztował 50 zł w Skodzie ?? oczywiscie ten w audi za 170 to za plastik ten w skodzie tez.o alu nawet nie pytalem
  6. nic mi nie ucieklo,dzwonilem do AUDI-AUTOVIVA-170 ZETA, a w SKODZIE-AUTOWIMAR POWIEDZIELI MI~50 ZETA,serio,pytalem goscia dwa razy czy sie nie pomylil
  7. dzisiaj troche kilometrow zrobilem i ewidentnie wsaznik jest polaczony z fisem.jak deptalem fis pokazywal zasieg 380 km i wskazowka byla miezdy druga a srodkowa kreska,jak troche odpuscilem zasieg zmienil sie na 430 km i wskazowka widocznie zblizyla sie do kreski srodkowej,teraz postaram sie zmienic na vagu w/g powyzszej rady i zobaczymy czy przyniesie to jakies zmiany na wskazniku.pzdr, i dzieki za rade[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 17:56_________________________________________________ ja dzisiaj zrobilem podejscie i mialem ustawiona wartosc 01100?
  8. a ile sobie skoda za to liczy? np.kosz do rns-e w skodzie ~ 50 zeta
  9. zapamietaj a jak sie spotkamy to mi przypomnij to Ci wyjasnie,
  10. w Warszawie na volumenie zrobisz to od reki za 20 pln wiec nie przesadzaj
  11. co to za roznica?efekt sie liczy
  12. Tomasz jak kupisz partnera i Cie kiedys servis powaznie wk...rwi to mysle ze bede mogl pomoc
  13. tez zaczalbym od kwestii zasilania,moze masz to wszystko na jakims rozgaleziaczu pod zapalniczka? sprobuj moze najpierw cb podpiac bezposrednio z aku nawet po zawnetrznej auta i przetestuj moze cos sie zmieni?
  14. podejrzewam ze wymiana linki recznego powinna rozwiazac sprawe.pewnie pancerz sie przetarl i dostaje sie do niego jakos woda,przychodzi mroz i pozamiatane.pzdr
  15. wiecej niż z 1000 km , nie którzy na baku robia tyle lub wiecej ,wiec napewno nie jest to prawdą :gwizdanie: jutro sprawdze ile mam na 2-gim sprawdziłem i mam ok 3900 km :gwizdanie: hmm, a to ciekawe,u mnie czas pokazuje 10h 50 min. ale 400 km a jeszcze calkiem niedawno mialem 600
  16. dla geja-PROFESJONALISTY :polew:
  17. to napisz kolego gdzie tam namieszałeś... tez bym to chetnie zmienil jesli sie sprawdzi
  18. nie wiem do czego bedziesz tego uzywal (zawodowo?prywatnie ?) i jak czesto ale moze pomysl o czyms do stali i alu,bedzie bardziej uniwersalne
  19. mi sie na 1 resetuje chyba po 2h,a 2. zlicza chyba srednie wskazania z 1000 km. gdzies tak czytalem
  20. http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=298 uwazam ze jest zajebisy,polysku prawie zero,poza tym ze daje o wiele glebsza czern deski to nie jest tlusty,nie klei sie i ladnie czysci plastiki,na jakies tydzien dwa masz z glowy kurz na desce-jest bardzo antystatyczny,.uzywam dosc czesto od dwoch lat i jeszcze nie zuzylem nawet 1/4 butelki czyli wydajnosc tez jest ok
  21. to samo jest u mnie
  22. ja mysle ze tak czy tak studzic trzeba i ja tak robie cudow nie ma, tak samo jak jej nie katuje kiedy jest zimny olej. dbac nigdy nie zaszkodzi,pzdr aaaa i w 1,6 przy normalnej jezdzie i niezbyt duzym obciazeniu ok.6l/100km w jezdzie mieszanej
  23. 1,6 to bardzo nie dostaje ( ja go nie uzywam :> - no sporadycznie) ale u kumpla w INDECO mieli tylko 1,6 i chodzily jak marzenie,poza tym- hamulce bardzo dobre przy obciazeniu tez,my mamy same blachy-dwuosobowe-wiec troche glosne przy duzej predkosci(140-170) do 120 idzie sie przyzwyczaic,zawias tez bardzo wygodny,pakowne jak skur... jak na ta wielkosc auta,poza tym bardzo wygodne fotele-wyzej sie siedzi niz w osobowym,pozycja troche jak na krzesle ale bardzo wygodnie nawet przy wiekszych odleglosciach,przebiegi mamy pewnie po jakies 200-300 tys. w/g mnie przed sprzedaza bylo sporo zdjete z szafy-no coz ja ich nie wybieralem :>.poza tym wszystko bardzo lekko chodzi i nic nie trzeszczy i nie skrzypi,tapicerka tez dosc odporna na zabrudzenia. ogolnie to sam wiesz to jest auto do zarabiania a nie do wypadow na miasto wiec komfortu z A8 nie ma co oczekiwac ale za ta kase to bardzo rozsadny wybor. aaa ze turbina w 1,6 jeszcze chodzi to cud ,uzytkowana jest jak auto bez turbiny- no ale ile mozna komus tlumaczyc?
  24. moze warto byloby sprawdzic ilosc paliwa vagiem w przypadku takich wahan, ciekawe co by pokazal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.