Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. szok szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:
  2. to po browarach tez jezdzisz-myslalem ze juz mnie nie zaskoczycz
  3. nie no fajans czytam te ostatnie pare stron i oczom nie wierze,A3 przeczytaj cala ta dyskusje i sprobuj pomyslec a moze cos wymyslisz,a wy wszyscy zejdzie z chlopaka bo on juz tu sie dwoi i troi a was i tak nie mozna niczym zaskoczyc.A3-cos ci powiem,oni ci wszyscy zazdroszcza,ja sam chcialbym sie przejechac tym EVO9 ale nie mam takich kolegow i tyle odwagi zeby jezdzic taka rakieta pozdrawiam a tak ogolnie to mi za***iście humor wszyscy poprawiliscie ta dyskusja :polew:
  4. LIBERTY DIRECT AC/OC/NNW/ASS PREMIUM-pakiet pelna opcja,wartosc pojazdu 58000 znizki-60% oc, 50%ac -3000pln/rok-platne jednorazowo(na raty + 10%)
  5. wjazd kryty od tylu-lepiej chyba fonetycznie :>, ja niestety mialem sie pokazac ale sie wszystko poje..lo, moze uda sie za tydzien.pozdrawiam
  6. ja osobiscie tez bylem w Hiltonie waterfalls,wiec na pewno warunki byly podobne,ja osobiscie ustawialem sie wylacznie na nurkowanie dlatego mi pasilo a jak chcialem sie ochlodzic to basen grany,ale Nosfer i tak wali do hurgady,jedno co jeszcze moge dodac to zebys sprobowal zejsc z butla,wstepny kurs powinienes miec na basenie (taki jest tam ogolny standard) i wtedy mozesz sobie ocenic jak sie w tym czujesz i czy chcesz na rafe,uwierz mi naprawde warto mam za***iste fotki,a jesli masz watpliwosci to nic straconego natepnym razem,tu z warszawy jest ekipa (10-13 chłopa)ktora raz na jakis czas wybiera sie do egiptu na nurkowanie ,lodz na tydzien ze sprzetem,dwa zejscia dziennie,sa tez instruktorzy ktorzy leca prywatnie,wszystko fajne chlopaki tylko straszne oliwy ,wiec mozesz sie kiedys zabrac.pozdrawiam
  7. troche nie moge sie zgodzic ze hurgada wypada lepiej od sharmu,poprzednio bylem w hurgadzie a teraz w sharmie,sharm jest polozowy praktycznie w wiekszosci na rafie ,ja z plazy szedlem pomostem na ktorego koncu byla rafa,hurgada jest o wiele mniej `cywilizowana` niz sharm,jest o wiele brudniej,bardziej natretni tubylcy w sklepach,starsze hotele,wiec i standard troszke gorszy(ogolnie-nie wszedzie) samo sharm el sheikh ma ok 30 lat,w sharmie jest wiecej atrakcji typu delfinarium ,parki wodne,wycieczka do podwodnego parku krajobrazowego RAS MOHAMED, co do nurkowania to warto znalezc polska szkole nurkowa -pelna kultura i dbalosc o klienta,arabowie potrafili wyplynac na rafe i wrocic bez pelnego komletu osob,na szczescie gosc wracal z inna grupa ktora sie napatoczyla w poblizu, CO DO TUBYLCOW TO JUZ CI NAPISALEM
  8. to moze i ja cos dopisze,w czerwcu bylem drugi raz i moje odczucia sa podobne ale nie do konca, na tzw.sraczke nie pomoze ci nawet wóda,jak ma cie dopasc to i tak dopadnie,(a unikniesz po powrocie terapii aa ).ja pierwszym razem mialem spokoj za to teraz ze trzy dni z glowy (a pilismy zawsze rowno),no nie mowie zeby w ogole nie pic bo to tez nie zdrowe :gwizdanie:,tylko raczej nie te ich gowniane drinki rozcienczane woda z nilu,kup se baterie na bezclówce w plastikach(lekko i tanio) to chociaz wiesz co pijesz,ubezpieczenie wykup tak jak pisze Brynia bo normalnie masz leczenie za free ale placisz zielonymi a zwrot kasy dopiero po powrocie(koszty moga byc rozne),np.w allianz zalatwiasz to na miejscu bezgotowkowo,z mojego doswiadczenia szpitalu i lekarza nie musisz sie obawiac,warunki dla turystow sa o niebo lepsze niz w naszym NFZ-pelna kultura(wiem bo dwoch znajomych korzystalo-jeden z dentysty a drugi z mala corka w szpitalu),farmaceutyki maja tez bardzo dobre i skuteczne-wszystko bez recepty,co zwiedzic-wszedzie jest fajnie ja zwiedzalem caly egipt lacznie ze srodkowym i wszedzie bylo ciekawie-zalezy co kto lubi.o bezpieczenstwo tez sie nie musisz bac to panstwo policyjne,co drugi to tajniak,tylko na wycieczki (w hurgadzie luzik)niech sie zona nie ubiera zbyt skromnie bo moze byc nieprzyjemnie glownie ze strony starych egipcjanek- u nas bylo kilka nieprzyjemnych sytuacji,to chyba z grubsza na tyle,jak cos mi sie jeszcze przypomni to dopisze albo pogadamy na spocie.pozdrawiam ps.pajakow nie widzialem jeszcze jedno-tak jak pisze Brynia na sloncu na poczatku bez filtra gora godzine,bo slonce `nie bierze` a wieczorem bedzie ;(, a na zakupach mow ze jestes juz drugi albo trzeci raz w egipcie,naprawde skutkuje zdecydowanie szybciej schodza z ceny no i jeszcze jedno(chyba nie skoncze) wez dolary na zakupy bo wychodzi zdecydowanie lepiej niz euro,u nich te waluty maja bardzo zblizona wartosc a u nas wiadomo,i najlepiej jak najwiecej malych nominalow bo nie zawsze skurwysynki chca wydawac reszte,nie mam i juz , zreszta i tak ci przewaznie wydaja w tych ich gowno wartych funtach
  9. lukaszr mnie rozwalil tym postem ale to: Za kilka lat przyjadę na spota z moją kochaną żoną, naszą wypasioną A4 B10 i przypomnę Wam te wypowiedzi - zobaczymy co wtedy będziecie mieli do powiedzenia Koniec tematu:P bylo jeszcze lepsze :polew:
  10. witam,ja dzisiaj u siebie przekodowalem i u mnie drzwi sie otwieraja po wyjeciu kluczyka ze stacyjki,pozdrawiam
  11. dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: chyba nie :gwizdanie:
  12. sie wybieraja , jakas ustawka na spocik?
  13. witam,to i ja sie podlacze do tematu.mam do kupienia sprezyny -20mm 3x zielony 1x niebieski.podobno sa od 1,8T avant,ktos sie moze orientuje czy podejda do mojego auta? jesli nie to jakiego oznaczenia szukac do swojego auta,nie ukrywam ze troche mi pilno z ta informacja,z gory bardzo dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam
  14. dzieki za udany wczorajszy spocik,szczegolnie za kilka rad od Malika z niektorych dzisiaj skorzystalem,pozdrawiam
  15. jestem pod lidlem 18,30 szarym sedanem na WPR.pozdrawiam
  16. wreszcie i ja moze dzisiaj dotre,leci moze ktos od strony Pruszkowa ? to sie chetnie podczepie,ew.moge kogos zabrac jesli ma problemy z transportem.pozdrawiam
  17. a Ty czym jeżdzisz taczką?Czy hulajnogą? Jeżdzę A4 modelem B5 rocznik 2000 robiony od 5 lat i narazie nie narzekam. Wymieniam olej,filtry,leję paliwo i cieszę się z jazdy A wy kupujcie B7 3,0 TDI z 2005 roku i bulcie za wymianę wtrysków 14000zł Pewnie bardzo miłym uczuciem jest płacić tyle kasy za sześć głupich wtrysków. [/quote z takim podejsciem powinienes smigac hulajnoga,raz w sezonie zmienisz kolka za pare zeta i problem np.glupich wtryskow odpada na cale zycie,zapomniales jeszcze dodac kilka slow do tych `idiotow` z motorkami np.4,2l i placa kupe kasy za paliwo(na pewno z glupoty bo nie wiedza ze sa mniejsze silniki ). uwazam ze wiekszosc uzytkownikow w pewien sposob orientuje sie w kosztach utrzymania danego auta, a jesli nie to po ta sa takie fora zeby sie dowiedzieli, a nie po to zeby zrobic komus radoche ze cos mu padlo i ma wylot na pare zeta. mnie tez niektorzy mowili-quattro ? pogielo cie a jak sie rozsypie to co? -to sie naprawi lub wymieni,nie kupilem auta za ostatnie pieniadze zeby mnie nie bylo stac na naprawe,zreszta zakladajac z gory najgorszy scenariusz lepiej smigac komunikacja miejska.pozdrawiam
  18. no no ciekawe momenty kolego uchwycil .pogratulowac
  19. mialem ten sam problem + wiecznie obsrany przez ptaki samochod,zaczalem uzywac wosku meguiar`sa i po problemie,nawet po dluzszym czasie nie ma problemu ze zmywaniem tego wszystkiego z lakieru i zero sladow po ptasich gownach,naprawde szczerza moge polecic ta metode,pozdrawiam
  20. dzieki kolego za rade,rozeznalem sie troche w temacie po twojej sugestii i wlasnie jestem na etapie szukania w dobrej cenie koni, wiec jak tylko znajde dobra oferte biore sie za wymiane,dzieki i pozdrawiam
  21. ja pierdo. le co to jest ?? Poziek to się nazywa "WYPAS" biore dla pokrowcow,mam pytanie czy podejda do B6 ,DZIEKI ZA ODPOWIEDZ....
  22. dostales moje pw?,cos nie chce mi pojsc,jakies problemy z laczem
  23. szukalem troche ale w sumie nic konkretnego nie udalo mi sie znalezc.ale dzieki za rade
  24. moge tylko zapytac z ciekawosci z czego wracasz do serii?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.