Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szok szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to po browarach tez jezdzisz-myslalem ze juz mnie nie zaskoczycz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chytrus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no fajans czytam te ostatnie pare stron i oczom nie wierze,A3 przeczytaj cala ta dyskusje i sprobuj pomyslec a moze cos wymyslisz,a wy wszyscy zejdzie z chlopaka bo on juz tu sie dwoi i troi a was i tak nie mozna niczym zaskoczyc.A3-cos ci powiem,oni ci wszyscy zazdroszcza,ja sam chcialbym sie przejechac tym EVO9 ale nie mam takich kolegow i tyle odwagi zeby jezdzic taka rakieta pozdrawiam a tak ogolnie to mi za***iście humor wszyscy poprawiliscie ta dyskusja :polew:
-
Wasze składki OC/AC/NW
LIBERTY DIRECT AC/OC/NNW/ASS PREMIUM-pakiet pelna opcja,wartosc pojazdu 58000 znizki-60% oc, 50%ac -3000pln/rok-platne jednorazowo(na raty + 10%)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wjazd kryty od tylu-lepiej chyba fonetycznie :>, ja niestety mialem sie pokazac ale sie wszystko poje..lo, moze uda sie za tydzien.pozdrawiam
-
Egipt - Jadę pierwszy raz - wskazówki i info
ja osobiscie tez bylem w Hiltonie waterfalls,wiec na pewno warunki byly podobne,ja osobiscie ustawialem sie wylacznie na nurkowanie dlatego mi pasilo a jak chcialem sie ochlodzic to basen grany,ale Nosfer i tak wali do hurgady,jedno co jeszcze moge dodac to zebys sprobowal zejsc z butla,wstepny kurs powinienes miec na basenie (taki jest tam ogolny standard) i wtedy mozesz sobie ocenic jak sie w tym czujesz i czy chcesz na rafe,uwierz mi naprawde warto mam za***iste fotki,a jesli masz watpliwosci to nic straconego natepnym razem,tu z warszawy jest ekipa (10-13 chłopa)ktora raz na jakis czas wybiera sie do egiptu na nurkowanie ,lodz na tydzien ze sprzetem,dwa zejscia dziennie,sa tez instruktorzy ktorzy leca prywatnie,wszystko fajne chlopaki tylko straszne oliwy ,wiec mozesz sie kiedys zabrac.pozdrawiam
-
Egipt - Jadę pierwszy raz - wskazówki i info
troche nie moge sie zgodzic ze hurgada wypada lepiej od sharmu,poprzednio bylem w hurgadzie a teraz w sharmie,sharm jest polozowy praktycznie w wiekszosci na rafie ,ja z plazy szedlem pomostem na ktorego koncu byla rafa,hurgada jest o wiele mniej `cywilizowana` niz sharm,jest o wiele brudniej,bardziej natretni tubylcy w sklepach,starsze hotele,wiec i standard troszke gorszy(ogolnie-nie wszedzie) samo sharm el sheikh ma ok 30 lat,w sharmie jest wiecej atrakcji typu delfinarium ,parki wodne,wycieczka do podwodnego parku krajobrazowego RAS MOHAMED, co do nurkowania to warto znalezc polska szkole nurkowa -pelna kultura i dbalosc o klienta,arabowie potrafili wyplynac na rafe i wrocic bez pelnego komletu osob,na szczescie gosc wracal z inna grupa ktora sie napatoczyla w poblizu, CO DO TUBYLCOW TO JUZ CI NAPISALEM
-
Egipt - Jadę pierwszy raz - wskazówki i info
to moze i ja cos dopisze,w czerwcu bylem drugi raz i moje odczucia sa podobne ale nie do konca, na tzw.sraczke nie pomoze ci nawet wóda,jak ma cie dopasc to i tak dopadnie,(a unikniesz po powrocie terapii aa ).ja pierwszym razem mialem spokoj za to teraz ze trzy dni z glowy (a pilismy zawsze rowno),no nie mowie zeby w ogole nie pic bo to tez nie zdrowe :gwizdanie:,tylko raczej nie te ich gowniane drinki rozcienczane woda z nilu,kup se baterie na bezclówce w plastikach(lekko i tanio) to chociaz wiesz co pijesz,ubezpieczenie wykup tak jak pisze Brynia bo normalnie masz leczenie za free ale placisz zielonymi a zwrot kasy dopiero po powrocie(koszty moga byc rozne),np.w allianz zalatwiasz to na miejscu bezgotowkowo,z mojego doswiadczenia szpitalu i lekarza nie musisz sie obawiac,warunki dla turystow sa o niebo lepsze niz w naszym NFZ-pelna kultura(wiem bo dwoch znajomych korzystalo-jeden z dentysty a drugi z mala corka w szpitalu),farmaceutyki maja tez bardzo dobre i skuteczne-wszystko bez recepty,co zwiedzic-wszedzie jest fajnie ja zwiedzalem caly egipt lacznie ze srodkowym i wszedzie bylo ciekawie-zalezy co kto lubi.o bezpieczenstwo tez sie nie musisz bac to panstwo policyjne,co drugi to tajniak,tylko na wycieczki (w hurgadzie luzik)niech sie zona nie ubiera zbyt skromnie bo moze byc nieprzyjemnie glownie ze strony starych egipcjanek- u nas bylo kilka nieprzyjemnych sytuacji,to chyba z grubsza na tyle,jak cos mi sie jeszcze przypomni to dopisze albo pogadamy na spocie.pozdrawiam ps.pajakow nie widzialem jeszcze jedno-tak jak pisze Brynia na sloncu na poczatku bez filtra gora godzine,bo slonce `nie bierze` a wieczorem bedzie ;(, a na zakupach mow ze jestes juz drugi albo trzeci raz w egipcie,naprawde skutkuje zdecydowanie szybciej schodza z ceny no i jeszcze jedno(chyba nie skoncze) wez dolary na zakupy bo wychodzi zdecydowanie lepiej niz euro,u nich te waluty maja bardzo zblizona wartosc a u nas wiadomo,i najlepiej jak najwiecej malych nominalow bo nie zawsze skurwysynki chca wydawac reszte,nie mam i juz , zreszta i tak ci przewaznie wydaja w tych ich gowno wartych funtach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr mnie rozwalil tym postem ale to: Za kilka lat przyjadę na spota z moją kochaną żoną, naszą wypasioną A4 B10 i przypomnę Wam te wypowiedzi - zobaczymy co wtedy będziecie mieli do powiedzenia Koniec tematu:P bylo jeszcze lepsze :polew:
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
witam,ja dzisiaj u siebie przekodowalem i u mnie drzwi sie otwieraja po wyjeciu kluczyka ze stacyjki,pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: chyba nie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sie wybieraja , jakas ustawka na spocik?
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
witam,to i ja sie podlacze do tematu.mam do kupienia sprezyny -20mm 3x zielony 1x niebieski.podobno sa od 1,8T avant,ktos sie moze orientuje czy podejda do mojego auta? jesli nie to jakiego oznaczenia szukac do swojego auta,nie ukrywam ze troche mi pilno z ta informacja,z gory bardzo dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki za udany wczorajszy spocik,szczegolnie za kilka rad od Malika z niektorych dzisiaj skorzystalem,pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem pod lidlem 18,30 szarym sedanem na WPR.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wreszcie i ja moze dzisiaj dotre,leci moze ktos od strony Pruszkowa ? to sie chetnie podczepie,ew.moge kogos zabrac jesli ma problemy z transportem.pozdrawiam
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
a Ty czym jeżdzisz taczką?Czy hulajnogą? Jeżdzę A4 modelem B5 rocznik 2000 robiony od 5 lat i narazie nie narzekam. Wymieniam olej,filtry,leję paliwo i cieszę się z jazdy A wy kupujcie B7 3,0 TDI z 2005 roku i bulcie za wymianę wtrysków 14000zł Pewnie bardzo miłym uczuciem jest płacić tyle kasy za sześć głupich wtrysków. [/quote z takim podejsciem powinienes smigac hulajnoga,raz w sezonie zmienisz kolka za pare zeta i problem np.glupich wtryskow odpada na cale zycie,zapomniales jeszcze dodac kilka slow do tych `idiotow` z motorkami np.4,2l i placa kupe kasy za paliwo(na pewno z glupoty bo nie wiedza ze sa mniejsze silniki ). uwazam ze wiekszosc uzytkownikow w pewien sposob orientuje sie w kosztach utrzymania danego auta, a jesli nie to po ta sa takie fora zeby sie dowiedzieli, a nie po to zeby zrobic komus radoche ze cos mu padlo i ma wylot na pare zeta. mnie tez niektorzy mowili-quattro ? pogielo cie a jak sie rozsypie to co? -to sie naprawi lub wymieni,nie kupilem auta za ostatnie pieniadze zeby mnie nie bylo stac na naprawe,zreszta zakladajac z gory najgorszy scenariusz lepiej smigac komunikacja miejska.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no ciekawe momenty kolego uchwycil .pogratulowac
-
Jak lipa i jej soki wpływają na lakier auta?
mialem ten sam problem + wiecznie obsrany przez ptaki samochod,zaczalem uzywac wosku meguiar`sa i po problemie,nawet po dluzszym czasie nie ma problemu ze zmywaniem tego wszystkiego z lakieru i zero sladow po ptasich gownach,naprawde szczerza moge polecic ta metode,pozdrawiam
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
dzieki kolego za rade,rozeznalem sie troche w temacie po twojej sugestii i wlasnie jestem na etapie szukania w dobrej cenie koni, wiec jak tylko znajde dobra oferte biore sie za wymiane,dzieki i pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pierdo. le co to jest ?? Poziek to się nazywa "WYPAS" biore dla pokrowcow,mam pytanie czy podejda do B6 ,DZIEKI ZA ODPOWIEDZ....
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
dostales moje pw?,cos nie chce mi pojsc,jakies problemy z laczem
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
szukalem troche ale w sumie nic konkretnego nie udalo mi sie znalezc.ale dzieki za rade
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
moge tylko zapytac z ciekawosci z czego wracasz do serii?