Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. kurfa,jeden dzien bez forum i mnie ominelo ,a widze ze chyba towarzystwo niezle sie sponiewieralo? ja tez zreszta mialem ciekawy wieczor ok.1.00 w nocy fura mi sie wysrala i wrocilem na lince .ale jak bedzie jeszcze poprawka wczrajszego wieczoru to sie pisze
  2. Boberek dzieki wielkie za pomoc w sobote. :hi:pzdr
  3. Wiesz co można z 350 końmi pod maską w cztero napędówce, na takiej nawierzchni? W pałkę się cmokńąć można. :polew:
  4. hamowanie w skrecie??
  5. ostatni przyjechali to i ostatni pojechali :gwizdanie:
  6. kameralnie bylo
  7. dobra i ja sie zawijam do Was
  8. ale rozumiem ze Arkadia ogolnie nieczynna?
  9. Nie mam z tym problemów Ciągle to trenuję :gwizdanie: jak mam co chwila zdejmowac to poprostu nie zakladam wcale :> Ragga jak jeszcze raz napiszesz cos w stylu-`mam chojowa prace` to osobiscie cie udusze golymi recami,caly dziem spamujesz na forum i jeszcze kase za to bierzesz
  10. No to za***iście.. Zobaczysz jak fajnie się jedzie po 16 z Pruszkowa do Grodziska _________________________________________________ Przejdziemy przez wszystkie knajpy Pruszkowa, aż dojdziemy do Piastowa tam będziemy wydzierać się przed domem Norbiego :polew: A za tydzień w drugą stronę - pod dom Poźka :polew: jak taki plan to ja sie pisze
  11. miedzy Piastowem a Ursusem na warszawskiej vis a vis punktu wymiany oleju jest sklep z wyrobami gumowymi,z tego co pamietam to w takich wezach mozna bylo przebierac za niewielkie pieniadze,zawsze od nich bralem do auta i byly ok,jakosciowo
  12. JE...AŁ pies to BMW
  13. noooo cel jest sluszny
  14. ok.naklejki jak znajde to tez wezme(klubowe) bo pod antene mam pod reka
  15. wybiera sie ktos moze 15,11,08 na VII RAJD CYNAMONOWY (TZW.CYNE)na Slomczyn? MOZNA TYLKO POPATRZEC ALE PO WPISOWYM MOZNA TEZ POJEZDZIC
  16. Ja Naturlich !! to jakos sie moze ustawimy na spota?
  17. W łikend nie ...na spocie to tak , żeby Ci z A3 nie myślei ze my miekkim ptakiem robione jesteśmy Full rezanie na akranie bede,nie moge tego przegapic Nosfer lecisz z Pruszkowa?
  18. Kto ma większego .. Sex , d*py ect. no ladnie Ci sie to udalo zebrac w calosc?30 stron w szesciu slowach,gratuluje
  19. o f*ck,sa jakies premie za 2000 przed grudniem? moze ktos by cyknal streszczenie z ostatnich 20-30 stron?
  20. masz moze jakis link do tego ujecia,nie wiem za bardzo jak tego szukac a piszac ze chce sie wpiac w uklad mialem na mysli wpiecie sie do zbiornika,trojnikiem sie nie da do pompa musialaby pracowac zeby paliwo poszlo na webasto a to jest bez sensu,tylko bezposrednio przed pompa ale z tym ujeciem mnie zaciekawiles musze to zobaczyc,dzieki i pozdrawiam
  21. to fakt,a co do wygladu ? jak bym mial to i tak bym rzadko z zewnatrz ogladal :gwizdanie:
  22. byl w zeszlym tygodniu program na TVN TURBO gdzie kobitka walczy z nimi o wyplate odszkodowania za BMW X5,NAPRAWA U AUTORYZOWANEGO DEALERA-chyba AUTO FUS,ogolnie chodzilo o to ze nie chca wyplacic odszkodowania za naprawe auta bo w/g nich BMW wystawilo za wysokie stawki za naprawe i kaza czesc kwoty zaplacic klientowi,auto stoi juz od chyba kilku tygodni naprawione a ubezpieczyciel utrzymuje ze nie zaplaci i kropka.pzdr
  23. niezłe półkurwie :polew:
  24. no i wszystko posules ,chociaz szczerza mowiac spodziewalem sie troche ostrzejszych slow krytyki dla Malika .
  25. moja opinie znasz-autko zaje...biste.w planowanych modach chyba zapomniales jeszcze dopisac jednego punktu? na spocie cos wspominales ze rozgladasz sie za instalacja gazowa do nowego autka,no chyba ze cos sie zmienilo.pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.