Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa,jeden dzien bez forum i mnie ominelo ,a widze ze chyba towarzystwo niezle sie sponiewieralo? ja tez zreszta mialem ciekawy wieczor ok.1.00 w nocy fura mi sie wysrala i wrocilem na lince .ale jak bedzie jeszcze poprawka wczrajszego wieczoru to sie pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek dzieki wielkie za pomoc w sobote. :hi:pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz co można z 350 końmi pod maską w cztero napędówce, na takiej nawierzchni? W pałkę się cmokńąć można. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamowanie w skrecie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatni przyjechali to i ostatni pojechali :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kameralnie bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra i ja sie zawijam do Was
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale rozumiem ze Arkadia ogolnie nieczynna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam z tym problemów Ciągle to trenuję :gwizdanie: jak mam co chwila zdejmowac to poprostu nie zakladam wcale :> Ragga jak jeszcze raz napiszesz cos w stylu-`mam chojowa prace` to osobiscie cie udusze golymi recami,caly dziem spamujesz na forum i jeszcze kase za to bierzesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to za***iście.. Zobaczysz jak fajnie się jedzie po 16 z Pruszkowa do Grodziska _________________________________________________ Przejdziemy przez wszystkie knajpy Pruszkowa, aż dojdziemy do Piastowa tam będziemy wydzierać się przed domem Norbiego :polew: A za tydzień w drugą stronę - pod dom Poźka :polew: jak taki plan to ja sie pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miedzy Piastowem a Ursusem na warszawskiej vis a vis punktu wymiany oleju jest sklep z wyrobami gumowymi,z tego co pamietam to w takich wezach mozna bylo przebierac za niewielkie pieniadze,zawsze od nich bralem do auta i byly ok,jakosciowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JE...AŁ pies to BMW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noooo cel jest sluszny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok.naklejki jak znajde to tez wezme(klubowe) bo pod antene mam pod reka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wybiera sie ktos moze 15,11,08 na VII RAJD CYNAMONOWY (TZW.CYNE)na Slomczyn? MOZNA TYLKO POPATRZEC ALE PO WPISOWYM MOZNA TEZ POJEZDZIC
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja Naturlich !! to jakos sie moze ustawimy na spota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W łikend nie ...na spocie to tak , żeby Ci z A3 nie myślei ze my miekkim ptakiem robione jesteśmy Full rezanie na akranie bede,nie moge tego przegapic Nosfer lecisz z Pruszkowa?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto ma większego .. Sex , d*py ect. no ladnie Ci sie to udalo zebrac w calosc?30 stron w szesciu slowach,gratuluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f*ck,sa jakies premie za 2000 przed grudniem? moze ktos by cyknal streszczenie z ostatnich 20-30 stron?
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
masz moze jakis link do tego ujecia,nie wiem za bardzo jak tego szukac a piszac ze chce sie wpiac w uklad mialem na mysli wpiecie sie do zbiornika,trojnikiem sie nie da do pompa musialaby pracowac zeby paliwo poszlo na webasto a to jest bez sensu,tylko bezposrednio przed pompa ale z tym ujeciem mnie zaciekawiles musze to zobaczyc,dzieki i pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fakt,a co do wygladu ? jak bym mial to i tak bym rzadko z zewnatrz ogladal :gwizdanie:
-
Ubezpieczenie Interrisk
byl w zeszlym tygodniu program na TVN TURBO gdzie kobitka walczy z nimi o wyplate odszkodowania za BMW X5,NAPRAWA U AUTORYZOWANEGO DEALERA-chyba AUTO FUS,ogolnie chodzilo o to ze nie chca wyplacic odszkodowania za naprawe auta bo w/g nich BMW wystawilo za wysokie stawki za naprawe i kaza czesc kwoty zaplacic klientowi,auto stoi juz od chyba kilku tygodni naprawione a ubezpieczyciel utrzymuje ze nie zaplaci i kropka.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niezłe półkurwie :polew:
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no i wszystko posules ,chociaz szczerza mowiac spodziewalem sie troche ostrzejszych slow krytyki dla Malika .
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
moja opinie znasz-autko zaje...biste.w planowanych modach chyba zapomniales jeszcze dopisac jednego punktu? na spocie cos wspominales ze rozgladasz sie za instalacja gazowa do nowego autka,no chyba ze cos sie zmienilo.pzdr