Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez......strasznie zimno..... jestem za tym abysmy od nastepnego wtorku przeniesli sie do FW co wy opowiadacie mnie tam od silnika było ciepło myślę Arkadia to nie jest dobry pomysł bo są tam straszne korki koło 19 to fakt,młynek tam jest niezly,szczegolnie jak jeszcze cos popada
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
do przyjecia,jak bede mial jakies namiary to sie wtedy jeszcze rozejrze bo ostatnio allegro i ebay
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
przeciez ja nie pisalem konkretnie do Malika swojego posta.ale dzieki uderze konkretnie do adamoo.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Heh, no co? http://www.allegro.pl/search.php?string=lampy+led+audi chyba wiem co,Malik ogladales ostatnio ledy na allego? usiasc, plakac i sie ciac-porazka
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
moze ktos wrzucic linka z namiarem na ten H-K,moze jest jakas mozliwosc kupienia ich u zoltkow osobiscie,odpada mi wtedy transport i czas oczekiwania na przesylke,tylko jakos trzeba to znalezc u zoltkow co bez konkretnych namiarow jest raczej niewykonalne ,dzieki
-
[B6 AVF] piski paska
tez mysle ze to napinacz ,poza tym chyba jeszcze klima chodzi na tym pasku wiec po jej wlaczeniu powinno piszczec jeszcze bardziej.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie raczej nie powinno byc zadnego uzerania,ja ich w jednym roku stuknalem grubo na ponad 20000 i bez mrugniecia okiem mi wyplacili wszystko co sie nalezalo,z tym ze szkody byly z ac i juz w nastepnym roku odmowili mi ubezpieczenia :gwizdanie: a do aso nawet sie nie zblizylem,warsztat mialem dobry to po cholere pchac sie do aso.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czujnym trzeba byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Nas podburza tylko jest jeszcze jeden agent :gwizdanie: jeden?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja z wielką chęcią Ktoś jeszcze chętny? 27,09 zakladam webasto jak sie uda zamknac temat to chetnie sie wybiore
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bylo leciec. luzno bylo.pozdrawiam ps.dzieki za ramki i smycze-wiadomo komu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A masz laptopa? Reszta się znajdzie mam mam,czyli bedzie komplet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedzie ktos mial kabel do vaga?mam jakis program diagnostyczny i chcialem jutro przetestowac na spociku,bo na moim nie hula,a pozyczalem jakis do chryslera i latał,wiec chcialbym sprawdzic na jakim pojdzie.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakas chyba ogolnie kicha jest z forum,wczoraj byla padaka,poza tym zadnych powiadomien na emaila nie dostaje o odpowiedziach w watkach.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba do wtorku to juz wszyscy beda w stanie prowadzic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolejny klubowicz w moich okolicach Powoli zbiera się niezła ekipa No i od września dołącza Moskal Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna no no to od Grodziska do wawki zbierze sie pare osob po drodze,od przyszlego tyg,tez bede regularniej,teraz byly klopoty z dostepnoscia do autka(zonie dalem troszke pojezdzic w luksusie ).ale z tym juz koniec :gwizdanie:,pozdrawiam i do zobaczenia
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
antenka jest super,uzywam juz ze 2-3 lata bezproblemowo,dobrze sie trzyma bo magnes jest pelnyna calej swojej srednicy.a radyjko mam w polce pod kiera,pasuje idealnie.pozdrawiam
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
kupuj unidena 520xl,antenke mam wilsona LITTLE WIL,za***iście hula,a homologacje do niego mam na xero ,a kto mi kaze oryginal wozic,zeby sie zniszczyl?jak chcesz to ci ja klepne :gwizdanie:.pozdrawiam
-
[B6 AVF] dodat.pompka paliwa-jest czy nie?
ogrzewanie zakladam sam,wymontowalem z poprzedniego auta,wiec teoretycznie za darmo , a nie podlaczam go do FIS bo uwazam za za duzo z tym moze byc roboty a pociecha srednia,instalacja elaktryczna calkowicie niezalezna od instalki auta,programator z wyswietlaczem (praktycznie nie uzywany-jest pilot)jest osobno i idealnie pasuje w polke pod kierownica ,zreszta ogrzewania i tak uzywam w 99% kiedy mnie nie ma w aucie .pozdrawiam dzieki,mysle ze pomoglo troche,wyglada na to ze jest jednak pompka w zbiorniku,wiec troche lipa,bo z przewodem paliwowym trzeba sie wpiac bezposrednio do zbiornika,omijajac pompke,a to juz wiecej dlubania,moze jest jakac mozliwosc dostania sie do srodka przez sama gore pompki.mozesz mi jeszcze wrzucic opis z pierwszego rys. czesci (3) ?dzieki wielkie, ps.a swoja droga dobrze wiedziec ze masz dostep do etki,na spocie cie dopadne .pozdrawiam
-
[B6 AVF] dodat.pompka paliwa-jest czy nie?
witam ,mam pytanie,czy w silniku 1,9 130PS, JEST MOZE JAKAS dodatkowa pompka paliwa miedzy zbiornikiem a filtrem? czytalem ze w 2,5 tdi byla pompa w zbiorniku natomiast odniosnie mojego nie znalazlem jakiejs jednoznacznej odpowiedzi,zalezy mi na tym poniewaz wreszcie zabieram sie za montaz webasto i nie wiem gdzie sie wpiac w przewody paliwowe,bede wdzieczny za konkretne odpowiedzi,dzieki i pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba tylko...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zwykly ku**s,tylko taki malutki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no trudno,bedzie na zapas ,dobre checi tez sie licza,dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no trudno teraz to juz se ne wrati,i tak mialem kurs na poczte bo moj w dupe lepszy listonosz nie `puka dwa razy`,raz zapuka a jak otwieram drzwi to on juz w furze siedzi i tylko chmura za nim,ale dzieki za wysylke.pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może razem na zlot pojedziecie razem beda pili to i pewnie razem pojada :gwizdanie: uciszyli chlopaka to chyba trzeba isc spac bo nudno bedzie