Treść opublikowana przez kokos
-
[B5 ACK] Obniżenie przodu
mysle ze to chyba najlepszew rozwiazanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No niestety w tej klasie aut nie ma Audi - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie. Opcje jakie biorę pod uwagę to: Ford Transit Connect Opel Combo Citroen Berlingo Peugeot Partner VW Caddy jest niestety zbyt drogi. Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica... BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita... trzy lata jezdze partnerem 2,0 HDI 2002 r.niecaly rok temu kupilismy do pracy drugiego 1.6 HDI 2004r, i powiem Ci ze to 2.0 naprawde dobrze dostaje po pupie (sluzbowe :> )a jedyne co musielismy wymienic poza normalna eksploatacja to przeplywka w tym roku.podejrzewam ze niedlugo zmienimy tego starszego i na pewno na partnera. nie trawie francuskiej motoryzacji ale partner mnie milo zaskoczyl,myslelismy na poczatku o combo ale jest zdecydowanie mniej pojemny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie jak u mnie na dzielnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuu a kolega jaki czujny :>,dzieki srubek juz u Malika,nabylem wlasnie swoj osobisty WESOLYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noo jak skur...syn ale przynajmniej niektorzy mieli czas zeby na myjke podjechac :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz? Mam już zarejestrowaną i ubezpieczoną eSę dawno to bylo i nieprawda :>. Malik bedziesz dzisiaj?mam cos co mialem Ci oddac tydzien temu i zapomnialem,pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok to dzis jestem ciekawe czy tosik będzie naprawiał jakies auto na pewno,jak nie-to spot stracony :>
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
he he w Krakowie to ja nawet planuje byc w przyszlym tygodniu, ale niestety bez zegarow moje a4 juz i tak mialo dobrego mikolaja w tym miesiacu ,jednak co sie odwlecze to...
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
ja na pewno do niego pojadę a daleko to trza jechac? ekranik musi mieć oznaczenie RB4 gdzieś tam na sobie wybite rozumiem ze cos takiego przypasi? http://moto.allegro.pl/item502625587_zegary_licznik_audi_a4_2000_2004_8e0920900k_pelny.html
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
kurfa Poziek nie waz sie zamykac tego tematu,dzisiaj wrocilem wkurfiowy z roboty odpalilem ten temat i juz mam za***isty humor. CTV z okazji SWIAT I NOWEGO ROKU ja rowniez cie pozdrawiam i zycze wielu sukcesow i za***istych pomyslow na przerobki auta-tylko nikomu nie zdradzaj tych sekretow (no chyba ze za jaks chora kase) bo jeszcze nie daj boze ktos cie polubi a tak mozesz sobie spokojnie zyc w swoim swiecie sam jak palec w d...upie ze swimi kompleksami i pomyslami. Kobra7- czyli reasumujac,jezeli znajde fisa od diesla (niezalezne jaki silnik?) to robie przekladke i wszystko hula?? bo albo zle zrozumialem Twoja wypowiedz albo CTV chcial za to 2000? i mam kolorowy fis?
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
odpadam,to troche chore,ceny nawet nie z kosmosu
-
Subaru odchodzi z WRC co dalej ?
no to juz jakis czas temu. a kazdy pretekst jest dobry. a pan loeb niech nie bedzie taki mundry... to tak przy okazji tematu
-
Subaru odchodzi z WRC co dalej ?
z F1 wycofala sie Honda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo... tylko zderzaki musze pomalowac. koniecznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spocik udany,dzieki dla Łukasza,Adaho i Boberka za uruchomienie tempomatu.pzdr. ps.S4 za***iste
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
a dziekuje dardzo dobrze i estetycznie,troche mi sie autko odmlodzilo,jeszcze raz wielkie dzieki(troche nam sie zeszlo ),krowke zamknales wieczorkiem czy rozlozyles na raty? bo bylo co oblewac ( s4 )
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
pojechalem wczoraj obejrzec-a tu co? lipa.Malik trzyma auto pod plandeka z brezentu i nie chce pokazywac bo sie zakurzy .poczekam do jutra.pzdr
-
[B6 AWX] Jakie polecacie łańcuchy śniegowe
I JA SIE PODEPNE DO PYTANIA,U MNIE NA ALU a w gory by sie przydaly lancuszki
-
[ALL] Pękniecie w szybie przedniej - poszukuję warsztatu
0 501 14 17 99 adres: 05-816, Reguły, Królewska 2 woj. mazowieckie godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 10-18 sobota: 9-14 sprobuj tu,kiedys jak wymienialem u nich szybe widzialem jak kleili gosciowi,dobrze i niedrogo,przede wszystkim(moze juz za pozno na ta rade) zaklej pekniecie jakas tasma przezroczysta samoprzylepna zeby ci tam syfu za duzo nie nawchodzilo i zrob to jak najszybciej.
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
poszlo
-
[ALL] felgi oz
1 i 2 sam sie waham nad wyborem jednego z tych wzorow
-
[ALL B6] Zdejmowanie tylnie siedzacej kanapy b6 sedan
u mnie przy wyjmowaniu polamaly sie te plastiki co trzymaja kanape (4B0 886 373),4zl/szt. w aso
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
1.Letallec: temp oleju 2.Boberek temp oleju 3.Poziek zamontowanie kolor FISa 4.HiRide temp oleju i jakby sie dalo to twarz ładnej modelki na caly fis,kiedy wchodze do samochodu embarrassed 5.Marcin1812 temp oleju, a jakby sie dało to i ciśnienie oleju 6.vario-tech temp oleju i ew. ciśnienie ew. boost 7.kokos155 -zamontowanie kolor FISa
-
[Piastów koło Warszawy] Filipowski S.C., Reymonta 17
wymienialem dzisiaj amorki i sprezyny z tylu-200 zeta, dla porownania-BIERNACKI- 400, a jeden zaprzyjazniony zaklad w okolicach lotniska :gwizdanie:-300
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poczekaj az staw zamarznie :kox: