Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. Coś się rozhulała ostatnio :gwizdanie: Wiesz co robić .. :bicz3: :polew:
  2. Tragedia :polew: nieee-eee ale ty nie przyjeżdzasz po raz pierwszy więc możesz pewnych rzeczy takich jak : vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY wymagac od starych klubowiczów bez ponoszenia kosztów (czyt. Wódka) :) no co ja poradze ze taki malo bystry jestem i nie pomyslalem o tym na pierwszym spocie ŻONA ,mam nadzieje ze to nie bedzie norma :gwizdanie:
  3. wlasnie mi net ruszyl niestety na spocik nie dojade (brak transportu) ,a chetnie bym wpadl na: vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY :polew:
  4. Dziś na spocie podłączymy mój kabel 704.1 z moim softem z pedrive'a? tydzien temu podlaczalismy 704,1 Malika u mnie i tez byla lipa,moze jakies inne pomysly
  5. Normalnie się łączy u mnie. Z VagComem 704.1 Hex no u mnie sie niestety nie laczy,z versja 805 tez nie,wina musi lezec po stronie auta (ew.podlaczenia),w niedziele przekladalismy z Boberkiem i moja navi u niego sie laczy a jego u mnie nie. poza tym wszystko dziala jak nalezy,polaczenie z fis`em tez jest,tylko kur... z vagiem sie nie laczy i nie wiemy co moze byc przyczyna
  6. sprobuj tego , http://www.allegro.pl/item545955396_plamy_na_ubraniach_meblach_scianach_kup_meglio.html ja sie jeszcze nie zawiodlem,tylko ma poczatek delikatnie rozciencz z woda (dosc mocny odplamiacz) za***iście przydaje sie tez w lato na owady ze zderzaka i grilla,psiknac przed myciem i praktycznie tylko wytrzec mokra gabka
  7. 1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow 2. BOBEREK 1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami 3. ALV - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez łączników 4. LETALLEC - tył z gumami, bez łączników 5. GAMLING - tyl, bez lacznikow 6. GUARDIAN - przód z samymi gumami 7. KOKOS - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow 8. MILO222 - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow jednak sie zdecydowalem,chyba jeszcze nie za pozno?
  8. Adrian naliczyl chyba 33 autka
  9. podejrzewam ze Adecneo
  10. wdepnem i ja co by wam przy korycie w BK smutno nie bylo ,zreszta bedzie tyle osobistosci dzisiaj ze grzech sie nie pokazac
  11. za***ista cena ,tylko brac,dzieki Pixi, Boberek dorzuc jeszcze 200 za lampki podswietlenia nog-4szt. i kostki do nich~40 :polew: ps.wersja dla ubogich,bo zamiast wziac kostki mozna cale wiazki po 90/szt.
  12. a lornetka nie styknie???
  13. wklejaj,nie badz chitry :>,a lampki sie dopiero kompletuja,letko nie bedzie ale jak to mówia-`cierpliwość palcem dół wykopie`
  14. bez problemu Poziu - wymienisz mi jak kupię ? kupuj,kupuj,to sie zmieni,ja przy okazji wyjme swoj przod bo musze go na maxa teraz skrecic-miekki jakis jest :> mam dwie `żaby` a to wystarczy Boberek,fotele koxik
  15. jak kolega jeszcze troche polezy to sie pewnie i na przod zdecyduje . Kurfa zawsze cos-nigdy tych felg nie kupie
  16. "mamy" a nie "znamy" [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:35_________________________________________________pa ŁOMIARZ
  17. panowie,zima wraca- http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start;sid=msErlsa-sfQrlo8xo6kh8sUgURmjLVcj8KU=?ProductSKU=0016673 -
  18. amen,jak kupicie audi a trafi sie kiepski egzemplarz(zawsze moze sie tak zdarzyc),to masz w domu przeje...ne,nic na sile,jedyne co mozesz zrobic to jazdy probne autami ktore wchodza w gre,jak sie wtedy sam nie przekona to odpusc temat a gwarantuje ci ze wtedy bedziesz szczesliwy i ty i ojciec
  19. przetestuj ,jak sie sprawdzi to i ja zakupie bo z tapicerka jest tragedia
  20. ooo wlasnie znalazlem temat,musze do jutra przemyslec to moze i ja sie skusze
  21. Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy no jakos mi tez,ale mamy jednomyslnosc w narodzie moskal z lampami to mnie zaskoczyles,no ja mam fabryke E2, teraz to chyba nie dojade(moge miec brak transportu),ale za tydziem moglbys wpasc na spota to pogadamy o tym po odstaniu kolejki u naszego kolegi(czlowieka-blyskawicy) w BK
  22. bylo czytac temat,da sie bezproblemowo
  23. z tego co sie orientuje to pojazd,bez wlaczonego koguta nie posiada uprawnien jako pojazd uprzywilejowany, co do pomiarow predkosci to zeby pomiar byl wiarygodny i zgodnie z prawem powinien trwac na odcinku ok 100m,nie kazdy o tym wie ale czasem warto obejrzec film z pomiaru waszej predkosci,jezeli na nagraniu zobaczymy ze odleglosc w czasie pomiaru zmniejsza sie lub zwieksza niedzy autem mierzacym i namierzanym to panowie moga sobie ten pomiar w du.pe wsadzic i smialo mozna isc do sadu,dlatego tez nawet jak nagle zauwazycie ze was namierzaja jadac za wami to warto od razu nawet ostrzej dac w pedal hamulca,jest szansa ze nie dokonaja prawidlowo pomiaru. moskal co do xenonow slyszalem ze maja (oczywiscie nie wszyscy,tylko te krokodyle dla osobowek )urzadzenie do pomiaru dlugosci barwy swiatla(tak to sie chyba nazywa) i jesli nie miesci sie ono w granicach odpowiadajacym zwyklej zarowce a lampa nie ma homologacji na xenon-chyba E1- to moga zabrac dowod, slyszalem cos jeszcze o czym nie wiedzialem-policja nie ma prawa sprawdzac terminu waznosci gasnicy,tylko czy jest ona na wyposazeniu auta
  24. kokos dal ciebie jak znalazł tylko musiałbyś w pokrowcu siedzenia kierowcy po prawej stronie wyciąć miejsce na twoje "centrum sterowania światem" :polew: wiesz co... mysle ze temat jest do ogarniecia ,wyobraz sobie jak by Ci kopara opadla jakbym z takimi pokrowcami na spota zawital.poszczal bys sie z zazdrosci :gwizdanie:
  25. http://moto.allegro.pl/item548421889_pokrowce_samochodowe_na_fotele_hiena_roz_italia.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.