Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś się rozhulała ostatnio :gwizdanie: Wiesz co robić .. :bicz3: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tragedia :polew: nieee-eee ale ty nie przyjeżdzasz po raz pierwszy więc możesz pewnych rzeczy takich jak : vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY wymagac od starych klubowiczów bez ponoszenia kosztów (czyt. Wódka) :) no co ja poradze ze taki malo bystry jestem i nie pomyslalem o tym na pierwszym spocie ŻONA ,mam nadzieje ze to nie bedzie norma :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie mi net ruszyl niestety na spocik nie dojade (brak transportu) ,a chetnie bym wpadl na: vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dziś na spocie podłączymy mój kabel 704.1 z moim softem z pedrive'a? tydzien temu podlaczalismy 704,1 Malika u mnie i tez byla lipa,moze jakies inne pomysly
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Normalnie się łączy u mnie. Z VagComem 704.1 Hex no u mnie sie niestety nie laczy,z versja 805 tez nie,wina musi lezec po stronie auta (ew.podlaczenia),w niedziele przekladalismy z Boberkiem i moja navi u niego sie laczy a jego u mnie nie. poza tym wszystko dziala jak nalezy,polaczenie z fis`em tez jest,tylko kur... z vagiem sie nie laczy i nie wiemy co moze byc przyczyna
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
sprobuj tego , http://www.allegro.pl/item545955396_plamy_na_ubraniach_meblach_scianach_kup_meglio.html ja sie jeszcze nie zawiodlem,tylko ma poczatek delikatnie rozciencz z woda (dosc mocny odplamiacz) za***iście przydaje sie tez w lato na owady ze zderzaka i grilla,psiknac przed myciem i praktycznie tylko wytrzec mokra gabka
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow 2. BOBEREK 1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami 3. ALV - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez łączników 4. LETALLEC - tył z gumami, bez łączników 5. GAMLING - tyl, bez lacznikow 6. GUARDIAN - przód z samymi gumami 7. KOKOS - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow 8. MILO222 - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow jednak sie zdecydowalem,chyba jeszcze nie za pozno?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian naliczyl chyba 33 autka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podejrzewam ze Adecneo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wdepnem i ja co by wam przy korycie w BK smutno nie bylo ,zreszta bedzie tyle osobistosci dzisiaj ze grzech sie nie pokazac
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
za***ista cena ,tylko brac,dzieki Pixi, Boberek dorzuc jeszcze 200 za lampki podswietlenia nog-4szt. i kostki do nich~40 :polew: ps.wersja dla ubogich,bo zamiast wziac kostki mozna cale wiazki po 90/szt.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a lornetka nie styknie???
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
wklejaj,nie badz chitry :>,a lampki sie dopiero kompletuja,letko nie bedzie ale jak to mówia-`cierpliwość palcem dół wykopie`
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
bez problemu Poziu - wymienisz mi jak kupię ? kupuj,kupuj,to sie zmieni,ja przy okazji wyjme swoj przod bo musze go na maxa teraz skrecic-miekki jakis jest :> mam dwie `żaby` a to wystarczy Boberek,fotele koxik
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jak kolega jeszcze troche polezy to sie pewnie i na przod zdecyduje . Kurfa zawsze cos-nigdy tych felg nie kupie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"mamy" a nie "znamy" [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:35_________________________________________________pa ŁOMIARZ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie,zima wraca- http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start;sid=msErlsa-sfQrlo8xo6kh8sUgURmjLVcj8KU=?ProductSKU=0016673 -
-
Jak przekonać kogoś do Audi ?
amen,jak kupicie audi a trafi sie kiepski egzemplarz(zawsze moze sie tak zdarzyc),to masz w domu przeje...ne,nic na sile,jedyne co mozesz zrobic to jazdy probne autami ktore wchodza w gre,jak sie wtedy sam nie przekona to odpusc temat a gwarantuje ci ze wtedy bedziesz szczesliwy i ty i ojciec
-
[ALL] Jaki środek do impregnacji tapicerki ?? (materiał)
przetestuj ,jak sie sprawdzi to i ja zakupie bo z tapicerka jest tragedia
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ooo wlasnie znalazlem temat,musze do jutra przemyslec to moze i ja sie skusze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy no jakos mi tez,ale mamy jednomyslnosc w narodzie moskal z lampami to mnie zaskoczyles,no ja mam fabryke E2, teraz to chyba nie dojade(moge miec brak transportu),ale za tydziem moglbys wpasc na spota to pogadamy o tym po odstaniu kolejki u naszego kolegi(czlowieka-blyskawicy) w BK
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bylo czytac temat,da sie bezproblemowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co sie orientuje to pojazd,bez wlaczonego koguta nie posiada uprawnien jako pojazd uprzywilejowany, co do pomiarow predkosci to zeby pomiar byl wiarygodny i zgodnie z prawem powinien trwac na odcinku ok 100m,nie kazdy o tym wie ale czasem warto obejrzec film z pomiaru waszej predkosci,jezeli na nagraniu zobaczymy ze odleglosc w czasie pomiaru zmniejsza sie lub zwieksza niedzy autem mierzacym i namierzanym to panowie moga sobie ten pomiar w du.pe wsadzic i smialo mozna isc do sadu,dlatego tez nawet jak nagle zauwazycie ze was namierzaja jadac za wami to warto od razu nawet ostrzej dac w pedal hamulca,jest szansa ze nie dokonaja prawidlowo pomiaru. moskal co do xenonow slyszalem ze maja (oczywiscie nie wszyscy,tylko te krokodyle dla osobowek )urzadzenie do pomiaru dlugosci barwy swiatla(tak to sie chyba nazywa) i jesli nie miesci sie ono w granicach odpowiadajacym zwyklej zarowce a lampa nie ma homologacji na xenon-chyba E1- to moga zabrac dowod, slyszalem cos jeszcze o czym nie wiedzialem-policja nie ma prawa sprawdzac terminu waznosci gasnicy,tylko czy jest ona na wyposazeniu auta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos dal ciebie jak znalazł tylko musiałbyś w pokrowcu siedzenia kierowcy po prawej stronie wyciąć miejsce na twoje "centrum sterowania światem" :polew: wiesz co... mysle ze temat jest do ogarniecia ,wyobraz sobie jak by Ci kopara opadla jakbym z takimi pokrowcami na spota zawital.poszczal bys sie z zazdrosci :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item548421889_pokrowce_samochodowe_na_fotele_hiena_roz_italia.html