Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. prawie jak viagra
  2. a jednak mozna z kims pogadac na 1-szym spocie?-to tak dla poczatkujacych co sie jeszcze wahaja Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie wspominałeś coś o Twingo :gwizdanie:
  3. tez bendem, Boberek mam cos dla Ciebie ,
  4. ja tam prowadze tylko w jedna strone
  5. jaka ilosc taki czas trzymania :>
  6. a o ktorej godzinie? ok 16.00 17.00 jak po 17,00 a nie wczesniej to poszlo pw.
  7. ale Suli myśli o ostatnim poniedziałku przed gwiazdką :gwizdanie: aaaaaaaaa to sporo wyjasnia
  8. OK. Jesteś drugi w kolejce :> no ,ale ty podobno zostajesz do poniedziałku mysli ze do poniedzialku wytrzezwieje
  9. a o ktorej godzinie?
  10. nie znasz sie,auto za***iste-Qatro Cupe Zmieniony układ wydechowy dzięki czemu ma oryginalny głośny wydech. Drzwi otwierane z pilota.co chciec wiecej [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:00_________________________________________________ jakis rocznik?wersja wyposarzenia?przebieg?inne szczegoly
  11. guzik u dolu manetki po prawej stronie kierownicy
  12. Flyer, jedziemy? Może przy -2 st. koników mi przybyło ... [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 09:54 jak to cena za Q to i ja bym sie pisal.
  13. moze ktos poinformuje A3-chlopak sie nie mogl doczekac
  14. powiem Ci ze ja np. najpierw kupilem a pozniej znalazlem watek
  15. ja mam stad na spocie mozemy zrobic miare u Ciebie,to na zywca zobaczysz ok jestesm za no problema
  16. 6 postow wyzej jest ta sama
  17. na spocie mozemy zrobic miare u Ciebie,to na zywca zobaczysz
  18. Jak to ma kosztować coś koło tego to ja rezygnuję. co ma kosztowac? tu nikt nic nie sprzedaje a Ty juz rezygnujesz z kupna,pytam z ciekawosci,gdybym byl w Bydgoszczy za tydzien ,mialbym za darmo a tak-nie mam wiec pytam czy ktos ma i tyle
  19. no podobno jest to mozliwe,bylem dzisiaj u goscia ktory proponowal mi wgranie ale dopiero za tydzien bedzie mial soft a jest w bydgoszczy,wiec raczej znowu predko tam nie pojade a spolszczenie RNS-e mam i wcale nie takie bardzo kulawe
  20. jak w temacie,moze ktos juz zainstalowal ?
  21. Suli , przylaczam sie i rowniez gratuluje
  22. rzeczywiscie bylo,starla sie komus ta powloka antyreflesyjna
  23. w takim razie ile wymiana w ASO?
  24. fakt,na smierc zapomnialem ze to nie szklo.pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.