Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. mysle ze to bedzie jedyne mozliwe rozwiazanie
  2. o ledy w5w to raczej trudno bedzie
  3. bry Tomeczku,wlasnie ogladam Twojego imiennika w akcji
  4. PODZIEKOWANIA TO SIE NALEŻĄ ALE W DRUGĄ STRONE,DZIEKI WĄSKI ZA ZAŁATWIENIE TOWARU I TRANSPORTU DO WAWKI TRZEBA TO BEDZIE CHYBA PRZY OKAZJI W KRÓWKACH ROZLICZYĆ
  5. taka sama [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:58_________________________________________________ odczucie dobre i to
  6. chyba Letallec
  7. ja nie porownywalem gabarytowo B6 do B7 ale odczucie jest ze ta druga jest jakas mniejsza,moze kolo jest grubsze i stad takie wrazenie?
  8. bo tym temacie zainteresowani to sami rzeczowi i precyzyjni ludzie :> ok,telefonami juz sie wymienilismy-dziex Waski,takze żelastwo powinienem miec w niedziele,niestety nie bedzie mnie na NAJBLIZSZYM SPOCIE wiec jak ktos ma parcie (Flyer chyba ma ) to zapraszam po odbior osobiscie albo czekac do nastepnego.termin mozemy dogadac na pw.lub tel.(nie dotyczy Boberka ),robi sie jakos cieplej,trzeba zaczac myslec o montazu .pzdr
  9. kokos odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie zapominaj, że będziesz tylko gościem. :gwizdanie: bry ,trenuj ,trenuj ,zlot niebawem :>
  10. ogladalismy juz takie zestawienie na ostatnim spocie i jest ok
  11. daj nr.tel. na pv poszlo jakby ktos byl zainteresowany to bede mial w niedziele wieczorem do sprzedania dwa komplety stabilizatorow za 1/2 ceny
  12. jestem w cala niedziele w domu,no problema,mozemy sie jakos umowic
  13. tez juz przelalem,dzieki,na pw.napisalem co i jak Flyer,tak jak ustaliliscie z Boberkiem to sie pozniej policzymy,pzdr
  14. tyle lat sobie radze to i teraz bedzie dobrze ,tylko po chacie juz zaczynamy chodzic zygzakiem
  15. masz watpliwosci???
  16. dzisiaj chyba nocka z glowy
  17. dziala wam GG ,czy to tylko u mnie cos sie wysralo?
  18. a myslisz ze ja to co w domu powiem? ze to dla mnie? dla kolegow niech szybko lato nadchodzi do mi juz sie graty nie mieszcza, ---------------------------------------------------------------------- Wąski poszlo pw. odnosnie platnosci i wysylki,pzdr
  19. Ale kolor kupa kumpel robi przymiarki ,ale przebieg za***isty
  20. kurfa was trzeba leczyc Ragga szukasz jeszcze? http://www.allegro.pl/item562778629_audi_s4_v6_biturbo_quattro_265km_skora_xenon_alu.html :gwizdanie:
  21. brac,montowac,vagowac i jezdzic .pzdr
  22. Ta Idealny egzemplarz czarny,chromy,jasna skórka ..nic nie wyłachane ..no i cena widziales na dole aukcji? samochod nie zgodny z opisem :gwizdanie:
  23. bry Tomeczku jednego???????? ostatnio pamietam ze na spocie bylo cos ok.30 furakow
  24. Zaczaić to by się przydało do niej na kaffe ..albo kolacjo-śniadanie a nie SPY foto robić na kawe to se mozesz isc a fotki dla kolegow z forum chytrusie
  25. WITAM,to co?są dzisiaj jeszcze jacyś chetni na slizgawke?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.