Treść opublikowana przez kokos
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
mysle ze to bedzie jedyne mozliwe rozwiazanie
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
o ledy w5w to raczej trudno bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry Tomeczku,wlasnie ogladam Twojego imiennika w akcji
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
PODZIEKOWANIA TO SIE NALEŻĄ ALE W DRUGĄ STRONE,DZIEKI WĄSKI ZA ZAŁATWIENIE TOWARU I TRANSPORTU DO WAWKI TRZEBA TO BEDZIE CHYBA PRZY OKAZJI W KRÓWKACH ROZLICZYĆ
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
taka sama [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:58_________________________________________________ odczucie dobre i to
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
chyba Letallec
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ja nie porownywalem gabarytowo B6 do B7 ale odczucie jest ze ta druga jest jakas mniejsza,moze kolo jest grubsze i stad takie wrazenie?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
bo tym temacie zainteresowani to sami rzeczowi i precyzyjni ludzie :> ok,telefonami juz sie wymienilismy-dziex Waski,takze żelastwo powinienem miec w niedziele,niestety nie bedzie mnie na NAJBLIZSZYM SPOCIE wiec jak ktos ma parcie (Flyer chyba ma ) to zapraszam po odbior osobiscie albo czekac do nastepnego.termin mozemy dogadac na pw.lub tel.(nie dotyczy Boberka ),robi sie jakos cieplej,trzeba zaczac myslec o montazu .pzdr
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zapominaj, że będziesz tylko gościem. :gwizdanie: bry ,trenuj ,trenuj ,zlot niebawem :>
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ogladalismy juz takie zestawienie na ostatnim spocie i jest ok
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
daj nr.tel. na pv poszlo jakby ktos byl zainteresowany to bede mial w niedziele wieczorem do sprzedania dwa komplety stabilizatorow za 1/2 ceny
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jestem w cala niedziele w domu,no problema,mozemy sie jakos umowic
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
tez juz przelalem,dzieki,na pw.napisalem co i jak Flyer,tak jak ustaliliscie z Boberkiem to sie pozniej policzymy,pzdr
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
tyle lat sobie radze to i teraz bedzie dobrze ,tylko po chacie juz zaczynamy chodzic zygzakiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz watpliwosci???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj chyba nocka z glowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziala wam GG ,czy to tylko u mnie cos sie wysralo?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
a myslisz ze ja to co w domu powiem? ze to dla mnie? dla kolegow niech szybko lato nadchodzi do mi juz sie graty nie mieszcza, ---------------------------------------------------------------------- Wąski poszlo pw. odnosnie platnosci i wysylki,pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale kolor kupa kumpel robi przymiarki ,ale przebieg za***isty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa was trzeba leczyc Ragga szukasz jeszcze? http://www.allegro.pl/item562778629_audi_s4_v6_biturbo_quattro_265km_skora_xenon_alu.html :gwizdanie:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
brac,montowac,vagowac i jezdzic .pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta Idealny egzemplarz czarny,chromy,jasna skórka ..nic nie wyłachane ..no i cena widziales na dole aukcji? samochod nie zgodny z opisem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry Tomeczku jednego???????? ostatnio pamietam ze na spocie bylo cos ok.30 furakow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaczaić to by się przydało do niej na kaffe ..albo kolacjo-śniadanie a nie SPY foto robić na kawe to se mozesz isc a fotki dla kolegow z forum chytrusie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WITAM,to co?są dzisiaj jeszcze jacyś chetni na slizgawke?