Treść opublikowana przez kokos
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_przedniej_szyby_w_warszawie-t63175.0.html;new;topicseen#new- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja.... radomskie kto to k...rwa dzwoni i sie rozlacza? muzyka gra w tle-pewnie jakas impreza i jeszcze koncowka numeru ...666 - ki diabel :polew: :polew:- Konkurencje na zlocie-propozycje
rozumiem ze sprzet do zawodow zapewnia organizator :gwizdanie: Tak, miejsce do spania i ewentualnego umycia się- Konkurencje na zlocie-propozycje
to do tego az trzeba zawody robic? ,no nic ja moge sprobowac i wystartowac,nawet jak przegram to bede wygrany - rozumiem ze sprzet do zawodow zapewnia organizator :gwizdanie:- [B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
to pewnie tak jak u mnie-nie pekaj kiedys musi byc ten pierwszy raz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nooo dzisiaj rzeczywiscie jakis dzien cisnieniowy Nosfer chyba mi jeszcze nie mowiles gdzie jedziesz na ferie i jak bylo na sylwestra :polew: a co do kolegi Piotrka to fakt,zapier...lal wczoraj calego spota od fury do fury (w mojej tez siedzial,dzieki jeszcze raz,spalanie milsze oku) chcialem z chlopakiem o interesach pogadac to musialem do niego dzwonic jak juz pojechal bo w Arkadii nie bardzo mielismy czas,takze jestem w stanie zrozumiec jego delikatne wkurw...nie dlatego tyle fajek wyjaral :gwizdanie:,jeszcze raz dzieki i pzdr.- [B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
swiete slowa,z gumka to w ogole nie robota- [B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
dzisiaj pytalem chlopakow na spocie,piekarnik 150st. 3,5min-sprawdzone ,dziala- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40 10 min temu? sorki oczywiscie 22,40. ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo ? a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3- [B6 AWX] Klapka popielniczki
nie wiem czy sama nakladka wystepuje jako czesc zamienna ale na pewno da sie ja zdemontowac z popielniczki,u mnie tak bylo w dwoch popielniczkach- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40- [B7 BPW] Opcja skandynawska - nie świecą się zegary, radio itp.
no tak jest niestety,jeszcze chyba jest wersja kanadyjska,usa i europa ale w/g mnie oprocz europy reszta to kupa- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Boberek dostales moje PW?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co przymierzasz sie?- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
pewnie , tym bardziej ze jeszcze malo kolorowych- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie to ze sie zakrada z k.utasem na karku- [B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
moze opalarka?- [B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
ja robilem,u mnie pekla zarowka i cale szklo jest jak za mgla,probowalem wyczyscic szmatka na drucie z denaturatem po godzinie ch..j mnie strzelil i stracilem cierpliwosc,a reflektor wyglada jak zarzygany,nie dalem rady dojsc tam gdzie jest kierunek ani dokladnie wyczyscic tego gdzie dalo rade podejsc,najchetniej to rozkleilbym lampe wyczyscil i zlozyl z powrotem tylko zastanawiam sie jak to zrobic najprosciej i zeby niczego nie polamac,gdzies slyszalem ze trzeba podgrzac miejscie klejenia szkla i rozdzielic obie czesci ale nie jestem tego pewien,moze w cieplejsze dni nad tym popracuje.pzdr- [B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
sporo tego widzialem ostatnio na ebay.de- http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-A-4-TYP-8E-LICHTSCHALTER-NSW-NEBEL_W0QQitemZ310117068756QQihZ021QQcategoryZ53948QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
piszesz o navi czy dzwieku radio?cd?,nie sprawdzalem jakos szczegolnie tego u siebie ale w instrukcji stoi - `` zbyt wysoki poziom glosnosci zostaje po wlaczeniu urzadzenia automatycznie obnizony do wartosci ustawionej fabrycznie.zbyt niski poziom glosnosci zostaje po wlaczeniu urzadzenia automatycznie podwyzszony do wartosci ustawionej fabrycznie`` s.80, hmm- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
gdzies w instrukcji czytalem ze jak gasisz rns-a i jest ustawione b.cicho badz b.glosno to dzwiek przy wlaczaniu ustawia sie automatycznie przy zalaczeniu- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
-35 sie sprawdzaja- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
wczoraj poszla kasa- [ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
troche ciasno wlazi na ramke z A4 to fakt ,ale efekt wszystko rekompensuje,Adamoo dzieki za rade - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.