Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :> cos takiego mnie interesuje http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitz-Ergomed-DSE-Sitzheizung-Innenbelueftet_W0QQitemZ230365651302QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item35a2dce166&_trksid=p3286.c0.m14
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od razu pisalem,brac od Wojtka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tam sie u was na tej wsi dzieje ? w WPR sloneczko caly dzien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sie uprze to podetrze tylko czy na bandarze styknie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bierz nowe od Wojtka,ja kupowalem w kwietniu dunlopy 9090 225/45/17 1560 za kpl.brutto-jakbys sobie jeszcze jakos odzyskal vat byloby git- wysylka za free
-
Montaż LED zamiast postojówek
no wlasnie nie wiem jak to jest sprawdzalem w etce ,w bi-xenonie i w halogenie wyskoczyl mi ten sam numer wlasnie ten ktory podales jako pierwszy,a faktycznie u mnie w halogenie bylo w5w a teraz w bixenonie jest h6w.od jutra praktycznie mnie nie ma na dwa tygodnie wiec nie wiem czy dam rade sprawdzic zanim wyjade ten numer w5w, co do parowania to ja juz sie tego problemu pozbylem jakies dwa tygodnie temu i jak na razie wszystko oki.dzieki za info i pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko nie siadaj do stołu z oniakiem i adamoo bo od razu człowiekowi ciśnienie skacze :naughty: nie taki diabel straszny...
-
Montaż LED zamiast postojówek
mam prosbe,moglby ktorys z was sprawdzic przy okazji wymiany postojowek jaki jest numer katalogowy na oprawce h6w,musze jedna kupic bo jakis burak wlutowal mi w jedna lampe oprawke w5w ,a jak pojadae kupic do aso to po nr. vin nie sprawdza bo lampy sa z innego auta a w starych mialem w5w,bede wdzieczny i sorki za OT ale to chyba najlepszy temat zeby sie dowiedziec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bez jaj, wiek sie nie liczy lexpar dawal rade oj kurfa,dawal :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przypomnij mi sie na spocie jak zwykle mozna do niego uderzac na Vag`ine Kokos będzie miał laptop na spocie, będzie VAGował Ustawiać się w kolejce no z pendriva ,wrzuce tylko jeszcze na niego pare pornosow to zobaczycie jakiego zycia fura dostanie po podpieciu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
postaramy sie jutro dojechac,wez jutro lapka,foty mam na pendrivie
-
Wakacje w Chorwacji
Flyer co sie nie pucowales na zlocie ze lecisz na chorwacje? ja wyjezdzam w najblizsza sobote ,juz chyba 3-ci raz, ostatnio chyba ze 2-3 lata temu,lece w ciemno jak zwykle w okolice splitu,makarskiej, no chyba ze nam sie spodoba i zaliczymy Pag w tym roku
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
daj spokój Madasowi, nie jego wina fakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KURFA JEBLEM :polew:
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
to fakt,moze nam sie tu maly burdelik zrobic, twoja twarzyczke tez mam w calej okazalosci w sobotni wieczor
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
f*ck,mam prawie 450 fotek (glownie sobota wieczorem-zanim sie jeszcze uposledzilem i lotnisko)i nie wiem jak sie za nie zabrac ,a niektore `twarze` chyba najpierw do FOTOSZOPA ,
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Ochroniarze ukradli jemu tez???? :polew: a ogolnie bylo za***iście ,dzieki za organizacje i pozdrawiam wszystkich do nastepnego ...a z niektorymi nieco wczesniej
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
myslalem ze jak je dorzuce u siebie do zóltych KONI to juz sie wiele nie zmieni, no i ... sie milo rozczarowalem, roznica zdecydowanie odczuwalna, auto jedzie jak tramwaj po szynach tylko gumy piszcza na zakretach, jak bym mial drugi raz kupic to bym sie nie zastanawial
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
ode mnie tez.pzdr
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy tylko że warunki są cinkie ...myśleliśmy o kilku domkach bo cena maleńka .... ale byście nas wyśmiali ..... i terminy
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam to samo - chociaz u mnie zdarza sie nie za czesto.Uchyla sie i potem zamyka. sprobuj w momencie kiedy szyber sie zamyka lekko go docisnac do gory- powinien sie zamknac do konca bez problemu,spotkalem sie z takim przypadkiem i pomagalo,poza tym posmaruj prowadnice jakims smarem siliconowym,moze pomoc
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
wreszczie kompletnie uruchomilem BT,chyba jednak (mimo niepowodzenia Boberka) zrobie podejscie do SDSa, najwazniejsze jednak ze wreszcie rozwiazalem problem braku polaczenia VAG-RNS
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
nie tak grubo ponad,ja sie zamknalem w 3k
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
nie da sie polaczyc z twoim rns-em,czy z Twoim rns-em w Twoim aucie? bo to moze miec znaczenie,moj rns nie laczy sie vagiem tylko w moim aucie,przekladasz do innego auta ,kodujesz i navi zakodowana wraca do Ciebie,mysle ze tak sie powinno dac,hmm mam taka nadzieje poprostu nie potrafie sie polaczyc z moim rns-e w moim aucie i nie wiem dlaczego mialoby sie dac polaczyc w innym aucie z zalozona moja navi bezsens jezeli uwazasz fakt za bezsens to gratuluje,jak uruchomie SDS w swoim RNS-ie to pewnie bede robil jeszcze wiele takich bezsensownych operacji w swoim aucie.pozdrawiam