Treść opublikowana przez kokos
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jakie -na stole?-zlacze obd masz w aucie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
bylo chyba pare stron wczesniej,mozesz ze zlacza obd tylko nie pamietam ktory to pin w zlaczu.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko na święta czy dłużej jak dłużej to we wtorek po świętach mamy takie klubowe spotkanko w barze :gwizdanie: szczegóły będą w wątku spotów zamojskich link w moim podpisie no i może Lukas też zawinie Chętnie ale wiesz jak jest po Świętach do roboty[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 21:38_________________________________________________ Dzięki Adrian rowniez sie dolacze ,podwojne graty Redżi I Pixi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
epopeje bym mógł o niej napisać :polew: :polew: za cara to byly mrozy
-
[B5 APU] Problem z webasto - nie załącza się
nie mam,podzwon po serwisach,na pewno cos znajdziesz w uczciwej cenie,bo tam gdzie ja robilem za 80 to chyba lekka przesada,ja jezeli warunki pozwola to moze jeszcze w tym roku zamontuje (chociaz ciezka sprawa) bo juz zebralem graty i bede tez gdzies programowal wiec na razie nic wiecej nie pomoge,pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: z Nadarzyna wracalem [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 20:33_________________________________________________ Co za gość :polew: :polew: nie-co za gosc ,tylko kurffa -co za miasto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma co sie opie.dalac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak byśmy Cię nie znali, to może byśmy uwierzyli.. musisz byc taki szczery do bolu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no problemo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pier*ole Moskal ma rację nawet nic nie pisnął Kokos wszystkiego najlepszego , 100lat , masę kasy itd. Mogłeś postawić chociaż po bigmac-u bylo pamietac ,a zreszta to zarcie jest niezdrowe ,uwierz mi ,ja bym tego nie jadl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie dam rady,ale dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odpowiedź Bravo: Drogi Kali odpowiedzią na twoje zmartwienie będzie wysłanie Adriana na impreze bez telefonu pozdrawiam redakcja Bravo to jednak jest granat
-
obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
nie no-tv 29.monitor-19 Przejsciowka, ktora podeslal Pulpit bedzie najlepsza dla ciebie. tylko pamietaj, ze nie zadziala ona ze zintegrowanymi kartami graf. karta jest Geforce 9800GT 512MB DDR3/256bit PCI-E 600/1800
-
obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
29`
-
obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
dzieki,zobaczymy potrzebuje od czasu do czasu cos obejrzec,do tej pory pc s-video tv s-video dawalo jakos rade,dopoki nie zmienie szkla musze sie tym zadowolic
-
obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
na kasrcie nie mam tv-out,nie byloby problemu
-
obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
witam,sprawa wyglada nastepujaco: w kompie mam wyjscia- D-Sub.DVI,HDMI, w tv jest euro i s-video,da sie jakos obraz przerzucic z pc na tv?tylko prosze nie pisac zebym zmienil tv,taka opcje juz rozwazalem do wczoraj :gwizdanie: bo okazalo sie ze wypadly mi wazniejsze wydatki ,dzieki za jakies info ,pzdr
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
u mnie drzwi zamykaja sie i otwieraja po bożemu,czyli po jednokrotnym nacisnieciu,a domykanie dziala tak jak u ciebie.pzdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
sam sie nad tym zastanawialkem ale to chyba po prostu jest inny zacisk 2.0 a 3.0 ,pewnie masz tak? http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.75.html[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:38_________________________________________________ dzwonilem do IC i powiedzieli mi ze czesc u nich nie osiagalna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spocie jeszcze siedza Aaaaa no tak dziś ftorek Widze, że Poziek jest online bezpośrednio ze spota na Torwarze sa krotsze spoty,wypil caly browar,zjadl grilla bzyknal wszystkie d*py,przemrozil jaja i wrocil do domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spocie jeszcze siedza
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a co w aso drogo? ja tez chyba zakupie przed montazem[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 18:22_________________________________________________wlasnie sprawdzilem 55 pln