Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. A co? Za nisko na TEIN'ie? założyłem zimówki - źle dobrany profil opon przez wcześniejszego właściciela i obawiam się, że nie wjadę na parking pod pracą :kox: doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję tym samochodem parkować na mieście i tein chyba pójdzie do sprzedaży po prostu musisz sie przyzwyczaic i nie wydziwiaj
  2. Dlaczego ? Przecież regularnie spoty w ładną pogodę są na Torwarze ? slyszalem ze w niedziele tez stuknales na Torwar,a miales szanse-mnie nie bylo
  3. yoł leszcze,ale sie dzis wyspalem
  4. nie wiem jakiego meg uzywasz ale jak chcesz to mozesz sprawdzic u mnie na desce,na pewno nie jest tlusty,powierzchnia jest zedydowanie bardziej mat niz polysk,no chyba ze go za duzo nawalisz
  5. kokos odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Auto posiada caly BodyKit – nie wiem jak to się stalo ale zderzak odpadl wczesniej i się nie połamał , wiec BodyKit jest kompletny :polew:
  6. a poza tym idealnie zbiera i przykleja kurz do deski bo po prostu jest tlusty,ja niestety w sluzbowym peugeocie musialem zmywac po jednym debilu co wyznaje zasade ze musi byc polysk,dwa razy juz tak mi zalatwil deske mimo moich uwag,za pierwszym razem po dluzszym czasie na desce zrobila sie skorupa z brudu,za drugim juz zmylem od razu ciepla woda i odrobina delikatnego plynu do naczyn,pomoglo idealnie,potem plyn do deski meguiare`s i jest ok,niestety nie stosowalem tego na plastikach w audi,moze warto sprobowac w jakims malo widocznym miejscu?
  7. jakbys zgadl,i bardzo mi milo tylko trzeba bylo do tego jeszcze ruszyc troche glowa,zreszta to nie temat na forum,wyjasnie ci to jak wyzdrowieje
  8. jak zauważyłes - nie posiadam :gwizdanie: mam nadzieje ze to chwilowe zaniedbanie z twojej strony
  9. moskal jest twardy wszyskie punkty i kropki bierze na klate
  10. Poziek zafundował Ci stosunek przerywany ? rozczaruje cie,Poziek to bardzo przyzwoity czlowiek i nie funduje mi takich atrakcji,jak w ogole mogles go o to podejrzewac ,bylo gorzej niz stosunek przerywany-zona sie obudzila
  11. a któż to cie nawiedzał telefonami ?? i powiedz jaka zawartość % miał w wydychanym....tak na oko/ucho :naughty: :gwizdanie: nie myslisz chyba ze mialem zyczenie odbierac
  12. weź mnie nawet nie wkur... wczoraj 38.5 dziś 37.6 i siedzę w robocie bo terminy gonią :wallbash: o fak to widze zaraza jakas u mnie sztywno okolice 38 mam nadzieje ze sie dzisiaj nikomu znowu nie popier..oli we lbie wydzwaniac do mnie po nocy bo chyba calkiem strace poczucie humoru
  13. dobrze ci,tez mialem uderzac no ale...
  14. a jak tu mozna chorowac,jak ci skur..iele cisnienie podnosza,do lekarza tez od dawna chodze prywatnie pomimo placonego od tylu lat zlodziejskiego zusu,zeby sie dostac tez trzeba byc zdrowym bo numerki wydaja od 6,00 a 6,02 juz nie ma ani sztuki bo przed toba bylo juz 85 emerytow,o cenie lekow nie wspomne,a pieprzony Tusk zaczyna mi przypominac Millera-czy jest dobrze czy zle to morda mu sie cieszy a wyniki- porazka
  15. jebal pies te podwyzke ,jezdzic trzeba,tylko wku...wia mnie to ze kasa ma isc na autostrady ale PŁATNE, CZYLI ZA PRZEJAZD PLACISZ DWA RAZY,taki sam ch.j z ta platforma jak z pisem
  16. widac-malo piles
  17. zaciski-uzywki w dobrym stanie+tarcze i klocki nowe ori+przesylka=730pln-chyba cena do przyjecia
  18. no i chyba jasne,niestety,prawda jest taka jak chce sie jezdzic i wygladac to krotkie springi+krotki amor, a jak chce sie tylko wygladac to gleba na sprezynie i starczy ale jazda juz nie bedzie taka sama jak i zywotnosc amorka.u siebie wlozylem sprezyne vogtlanda -35 i żolte koni skrecone na max a i tak na niektorych spiacych przytre zderzakiem
  19. ja bym wybral KYB ,sachs juz sie spier... ze dwa-trzy lata temu.w poprzednim aucie mialem kayabe przy -30 i nie narzekalem ani na komfort ani na zywotnosc,ale dobrze jak bys cos kupil o nizszym skoku do tych sprezyn -40 bo i tak pozarzynasz wszystko a o odpowiedniej charakterystyce pracy to raczej mozesz zapomniec
  20. dzieki [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:05_________________________________________________wlasnie do mnie dotarl zestaw na przod-zaciski,tarcze i klocki-30kg
  21. jol negry
  22. ma ktos moze pod reka numery zaciskow tylnych od a4 3,0 288mm ? nie poamietam czy bylo a szczerze powiem ze nie chce mi sie przewalac 22 stron
  23. jak bedziesz chcial namiar na dobrego elektryka do daj znac.pzdr
  24. kokos odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ALE BURAKA KOLES ZASADZIL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.