Cześć! Na początku stycznia stałem się właścicielem czarnej Audi A4 B6 Avant.
Kupiłem ją w Gdańsku, a teraz doprowadzam ją do zadowalającego mnie stanu
Wcześniej jeździłem też VAG-iem, a dokładniej VW Bora, również w TDI.
Bora dwa dni temu poszła w świat.
Pozdrawiam,
Michał