Treść opublikowana przez m1chal_p
-
Dopłata do naprawy z OC sprawcy
ASO nie przesłało żadnych informacji do ubezpieczyciela, byłem tylko rozeznać się w sytuacji. Pytanie, czy mogę teraz zmienić sposób likwidacji szkody na kosztorysowy?
-
Dopłata do naprawy z OC sprawcy
Cześć, tydzień temu moje Audi zostało uszkodzone na parkingu, ucierpiało prawe nadkole, felga i zderzak wraz z dokładką. Mam spisane oświadczenie sprawcy, szkodę zgłosiłem poprzez moje TU Hestia. Szkodę zakwalifikowali jako uproszczoną, tzn. że mam się udać do dowolnego warsztatu w celu naprawy, przedłożenia kosztorysu, faktur za naprawę. Dzisiaj byłem w dwóch ASO w 3city, jednak sprawa się skomplikowała, gdyż nadkole było kiedyś naprawiane nie w technologii Audi, tzn. jest tam szpachla. Pan z ASO oznajmił, że wszelkie zarysowania i uszkodzenia oczywiście zostaną sfinansowane z ubezpieczenia, ale za to nadkole będę musiał dopłacić ze swojej kieszeni. Jedyne co mi teraz przychodzi na myśl, to poproszenie rzeczoznawcy o wycenę, wypłatę gotówkową i naprawę we własnym zakresie. Co proponujecie?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Mi telepało przy gaszeniu silnika, wymiana lewej poduszki pod silnikiem załatwiło sprawę. Przy odpalaniu potrafi czasem zatelepać.
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
kkam z części mechanicznych co było potrzebne do przekładki w Twoim wypadku? Jaką skrzynię miałeś wcześniej?
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Jestem po wymianie wysprzęglika i poduchy pod skrzynią. Zero rezultatu. Zostawiam na razie ten temat, bo kasiorę można tak wydawać w nieskończoność
-
zawieszenie 1BV + eibach pro kit -30
Mógłbyś kolego podrzucić linka do zdjęcia, jak siadło 1bv + pro-kit?
-
[B6 BEX] A4 Avant 1.8T Quattro Moroblau
Właśnie przód za wysoko mi leży. Muszę pomierzyć, bo wizualnie mi się coś nie zgadza Auto ładnie się prezentuje amory na tył będziesz kupował ori?
-
[B6 BEX] A4 Avant 1.8T Quattro Moroblau
Mógłbyś kolego zmierzyć odległość od podłoża do krawędzi przedniego błotnika? Ładnie leży to 1BV u Ciebie, u mnie wydaje mi się, że jest za wysoko z przodu, a niby zawiecha ta sama (chyba, że ktoś przede mną złe sprężyny dobrał).
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Kolega @halek091 w pierwszym poście wspomniał o tym, że regenerował drążek wybieraka, jednak i to nie usunęło jego problemów.
-
1.8T BFB Zgrzytnięcie przy załączaniu 1 i R - jaka przyczyna?
Wypowiadałem się w przytoczonym przez Ciebie temacie z podobnym problemem. W piątek jestem umówiony na wymianę wysprzęglika i poduchy pod skrzynią. Dam znać o rezultacie.
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Ładnie Ci siedzi auto na tym zawieszeniu, czy aby na pewno na ori springach?
-
2.0TFSI Quattro <3
Furka ładna, pokaż jak środek się prezentuje. Po program uderzaj do Tune-up'u
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Mam identyczny problem z 1-biegiem, często haczy w połowie, delikatne odpuszczenie sprzęgła załatwia sprawę, bo wtedy wskakuje od razu. Żadnych zgrzytów, dziwnych odgłosów, reszta biegów wchodzi bez problemu, również wsteczny. W marcu wymieniłem dwumas i komplet sprzęgła, było lepiej, ale tylko na chwilę. Jutro wymieniam wysprzęglik i poduchę pod skrzynią. W sumie dla spokoju ducha, bo nikt nie może mi jednoznacznie wskazać winowajcę
-
Obroty silnika a działanie klimy?
Byłem w serwisie klimatyzacji ze swoim problemem, ciśnienie w układzie prawidłowe. Na tę chwilę mam do wymiany sprzęgło wiskotyczne wentylatora chłodnicy. Klimiarz poradził, by od tego zacząć, bo w upały czy przy dużym obciążeniu przy niedostatecznych obrotach wentylatora wzrasta ciśnienie w układzie, przez co zawór odcina sprężarkę w krytycznym momencie.
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Wydaje mi się, że w tym momencie schowek to najmniejszy problem z tej całej listy.
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Czyjej produkcji wrzuciłeś reflektory na przód?
-
Polecane opony letnie
Ja mam Barum Bravuris 3HM 225/45 R17 u siebie i tak naprawdę nie potrzebuję nic innego
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Dobrze, że już powoli upały odchodzą, to klimę możesz odłożyć na dalszy plan Lampę możesz poszukać używkę, sprzęgłem na razie bym się nie przejmował. Wydech poszukaj używkę. Ehh, nazbierało się trochę tego...
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Dzieje Ci się coś z zawieszeniem, że tak się go obawiasz? Jakie bolączki na tę chwilę ma auto?
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Czego będzie Ci brakować w aucie, by było zgodne z Twoim marzeniem? Nie poddawaj się, popatrz na chłopaków z forum, niektórzy kilka lat dochodzili do stanu auta, które im odpowiada
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Mieszek pasuje bez problemu do ramki, czy potrzebne są przeróbki? Edited: Znalazłem temat na forum. Nie było pytania Swoją drogą ciekawe, że taka przepaść cenowa jest między gałką z A3 i A4...- Trzeszczenie plastików audi a4 b6
Musiałem niestety odłożyć kombinowanie, za gorąco było i szkoda było marnować pogodę- Trzeszczenie plastików audi a4 b6
Nie jesteś sam z tym problemem. Zwłaszcza w gorące dni coś mi strzela z tyłu - boczki bagażnika/słupki C. W kolejny weekend wezmę się za to, zamówiłem już nowe spinki, klamry etc. Zobaczymy, czy to coś da.- [B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Te kratki podchodzą p&p do zwykłego zderzaka? Furka zacna - Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'