Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m1chal_p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez m1chal_p

  1. ASO nie przesłało żadnych informacji do ubezpieczyciela, byłem tylko rozeznać się w sytuacji. Pytanie, czy mogę teraz zmienić sposób likwidacji szkody na kosztorysowy?
  2. Cześć, tydzień temu moje Audi zostało uszkodzone na parkingu, ucierpiało prawe nadkole, felga i zderzak wraz z dokładką. Mam spisane oświadczenie sprawcy, szkodę zgłosiłem poprzez moje TU Hestia. Szkodę zakwalifikowali jako uproszczoną, tzn. że mam się udać do dowolnego warsztatu w celu naprawy, przedłożenia kosztorysu, faktur za naprawę. Dzisiaj byłem w dwóch ASO w 3city, jednak sprawa się skomplikowała, gdyż nadkole było kiedyś naprawiane nie w technologii Audi, tzn. jest tam szpachla. Pan z ASO oznajmił, że wszelkie zarysowania i uszkodzenia oczywiście zostaną sfinansowane z ubezpieczenia, ale za to nadkole będę musiał dopłacić ze swojej kieszeni. Jedyne co mi teraz przychodzi na myśl, to poproszenie rzeczoznawcy o wycenę, wypłatę gotówkową i naprawę we własnym zakresie. Co proponujecie?
  3. Mi telepało przy gaszeniu silnika, wymiana lewej poduszki pod silnikiem załatwiło sprawę. Przy odpalaniu potrafi czasem zatelepać.
  4. kkam z części mechanicznych co było potrzebne do przekładki w Twoim wypadku? Jaką skrzynię miałeś wcześniej?
  5. Jestem po wymianie wysprzęglika i poduchy pod skrzynią. Zero rezultatu. Zostawiam na razie ten temat, bo kasiorę można tak wydawać w nieskończoność
  6. Mógłbyś kolego podrzucić linka do zdjęcia, jak siadło 1bv + pro-kit?
  7. Właśnie przód za wysoko mi leży. Muszę pomierzyć, bo wizualnie mi się coś nie zgadza Auto ładnie się prezentuje amory na tył będziesz kupował ori?
  8. Mógłbyś kolego zmierzyć odległość od podłoża do krawędzi przedniego błotnika? Ładnie leży to 1BV u Ciebie, u mnie wydaje mi się, że jest za wysoko z przodu, a niby zawiecha ta sama (chyba, że ktoś przede mną złe sprężyny dobrał).
  9. Kolega @halek091 w pierwszym poście wspomniał o tym, że regenerował drążek wybieraka, jednak i to nie usunęło jego problemów.
  10. Wypowiadałem się w przytoczonym przez Ciebie temacie z podobnym problemem. W piątek jestem umówiony na wymianę wysprzęglika i poduchy pod skrzynią. Dam znać o rezultacie.
  11. Ładnie Ci siedzi auto na tym zawieszeniu, czy aby na pewno na ori springach?
  12. Furka ładna, pokaż jak środek się prezentuje. Po program uderzaj do Tune-up'u
  13. Mam identyczny problem z 1-biegiem, często haczy w połowie, delikatne odpuszczenie sprzęgła załatwia sprawę, bo wtedy wskakuje od razu. Żadnych zgrzytów, dziwnych odgłosów, reszta biegów wchodzi bez problemu, również wsteczny. W marcu wymieniłem dwumas i komplet sprzęgła, było lepiej, ale tylko na chwilę. Jutro wymieniam wysprzęglik i poduchę pod skrzynią. W sumie dla spokoju ducha, bo nikt nie może mi jednoznacznie wskazać winowajcę
  14. Byłem w serwisie klimatyzacji ze swoim problemem, ciśnienie w układzie prawidłowe. Na tę chwilę mam do wymiany sprzęgło wiskotyczne wentylatora chłodnicy. Klimiarz poradził, by od tego zacząć, bo w upały czy przy dużym obciążeniu przy niedostatecznych obrotach wentylatora wzrasta ciśnienie w układzie, przez co zawór odcina sprężarkę w krytycznym momencie.
  15. Wydaje mi się, że w tym momencie schowek to najmniejszy problem z tej całej listy.
  16. Czyjej produkcji wrzuciłeś reflektory na przód?
  17. Ja mam Barum Bravuris 3HM 225/45 R17 u siebie i tak naprawdę nie potrzebuję nic innego
  18. Dobrze, że już powoli upały odchodzą, to klimę możesz odłożyć na dalszy plan Lampę możesz poszukać używkę, sprzęgłem na razie bym się nie przejmował. Wydech poszukaj używkę. Ehh, nazbierało się trochę tego...
  19. Dzieje Ci się coś z zawieszeniem, że tak się go obawiasz? Jakie bolączki na tę chwilę ma auto?
  20. Czego będzie Ci brakować w aucie, by było zgodne z Twoim marzeniem? Nie poddawaj się, popatrz na chłopaków z forum, niektórzy kilka lat dochodzili do stanu auta, które im odpowiada
  21. Mieszek pasuje bez problemu do ramki, czy potrzebne są przeróbki? Edited: Znalazłem temat na forum. Nie było pytania Swoją drogą ciekawe, że taka przepaść cenowa jest między gałką z A3 i A4...
  22. Musiałem niestety odłożyć kombinowanie, za gorąco było i szkoda było marnować pogodę
  23. Nie jesteś sam z tym problemem. Zwłaszcza w gorące dni coś mi strzela z tyłu - boczki bagażnika/słupki C. W kolejny weekend wezmę się za to, zamówiłem już nowe spinki, klamry etc. Zobaczymy, czy to coś da.
  24. Te kratki podchodzą p&p do zwykłego zderzaka? Furka zacna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.