Treść opublikowana przez m1chal_p
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Na Twoim miejscu przystopowałbym narazie na miesiąc/dwa z lpg czy felgami, pojeździł trochę, coby się nie okazało, że coś nowego nagle wyjdzie
-
Obroty silnika a działanie klimy?
Cześć, w weekend przytrafił mi się podobny problem. Jadąc autostradą z prędkością powyżej 160km/h zauważyłem, że klima przestała chłodzić. W drodze powrotnej podczas deszczu szyby zaczęły parować. Po zgaszeniu silnika i po powtórnym jego uruchomieniu wszystko wróciło do normy. Macie pomysły, gdzie szukać przyczyny?
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Jako że zbliża się wyjazd wakacyjny, a nawigacja znacznie ułatwia jazdę, zabrałem się dzisiaj za gniazdko zapalniczki. Przyczyna była banalna, poprzedni właściciel zamienił przewód masy z przewodem od podświetlenia Zamieniłem miejscami i śmiga aż miło
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
W pierwszej kolejności ogarnij hamulce, na szyby przyjdzie jeszcze czas pamiętaj, że bezpieczeństwo i sprawność techniczna powinny stać na pierwszym miejscu.
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Łożysko w zależności od producenta 55-65zł
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
@rade za robociznę (sprzęgło, dwumas, komplet wahaczy przód) zapłaciłem 500zł u swojego mechanika. Do wymiany łożyska trzeba zdjąć skrzynię, więc koszt nie jest mały.
-
drżenie drążka a zmiana biegów
Z VINu można wyciągnąć, poproś np. tutaj o rozkodowanie.
-
Odstajace zaslepki boczkow bagaznika w avancie b7
Miałem tę przypadłość u siebie, co lepsze, czasem prawy boczek sam się otwierał Jakiś miesiąc temu wybebeszyłem cały bagażnik, po ponownym złożeniu boczki siedzą jak fabryka dała.
-
drżenie drążka a zmiana biegów
Zgrzyty w skrzyni to zazwyczaj wina synchronizatorów. Jaki masz kod skrzyni?
-
Pęknięty tłok w a4 logi
Pompka na 3. cylindrze do sprawdzenia.
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Z braku czasu odłożyłem problem z pierwszym biegiem na dalszy plan. Dzisiaj zauważyłem ciekawą przypadłość. Gdy 1-szy bieg nie chce wejść do końca, wystarczy że lekko puszczę pedał sprzęgła i od razu wskakuje na miejsce. Mechanicy najchętniej wymieniliby ponownie dwumas, ale w marcu wleciał nowy komplet Any idea?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Nie tylko u Ciebie, jakość filmu poraża
-
Regeneracja Pompowtrysków
Gdzie w pobliżu Trójmiasta można sprawdzić stan pompowtryskiwaczy? Z polecenia warsztatu: http://www.diesel-gdansk.pl/ - p. Paweł Szustkiewicz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak czy siak warto sprawdzić, w jakim są stanie, by móc spać spokojnie
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Gratuluję wytrwałości w doprowadzaniu motorowni do sprawności fura prezentuje się zacnie
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
Good to know. Czy w takim razie skrzynia GBA wejdzie p&p? Mam rok modelowy 2003 i prawdopodobnie prędkość zczytywana jest z ABSu.
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
Panowie, czy wybierak skrzyni FRL i HCF jest ten sam?
-
A4 B6 FWD AVF - jakiego manuala wsadzić ? HCK? HCF ?
Proszę Cię bardzo:
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Panowie, czy ktoś z Was korzystał z oferty firmy DS Serwis ze Starogardu Gdańskiego? Zastanawiam się, czy kupić u nich wtryski, bo moje są na wykończeniu. Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/pompowtryskiwacze-038130073al-pompowtryski-avf-i5177174757.html
-
Błędne wskazania poziomu paliwa
Też mam problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa. Do momentu rezerwy wskazuje poprawnie, gdy zapali się już kontrolka od poziomu paliwa, po ponownym uruchomieniu wskazówka leży poniżej minimum skali. To nie wina wskaźników, testy przechodzą pomyślnie. W moim przypadku da się z tym żyć Może auto przestrzega, by nie jeździć na rezerwie? :>
-
[A4b6] Opony 225/45/17 Nowe Barum będą ok?
Jeżdżę na Barumach 3HM 225/45 R17 drugi sezon i mogę je polecić z czystym sumieniem
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Jeszcze do niedawna uważałem, że A4 B6 jest duże (po przesiadce z Bory). Człowiek szybko się przyzwyczaja i chętnie przytuliłby taką A6 Ładne auto, życzę bezawaryjności.
-
[ALL] Klimatyzacja samochodowa - dobry warsztat i tani - POLECAM!!
Również polecam. W moim przypadku zawiodło sprzęgło zrywne w sprężarce. Wymienione na nowe, klimatyzacja przejrzana, czynnik uzupełniony. Chłodzi wybornie
-
Hałasujacy zacisk przod
Byłem u mechanika, pojeździliśmy trochę i jak na złość nic nie było słychać. Następnie na podnośniku pogrzebał coś przy tym kole i dźwięki nie powróciły.
-
A6 C5q ROTIFORMED
Idealne felgi do czyszczenia Robią robotę. Czekam na foty całości.