Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ChiPis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChiPis

  1. ChiPis odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zamierzchłe czasy. Opisałem co i do czego potrzebuje 4G0201190A mam podobną z końcówką E Ale to też nie taka. W tej rurze, dół i prowadzenie przewodów jest już wtopione na stałe. Potrzebne mi jest tylko górne mocowanie (klamra, zatrzask). Zaraz podejdę do auta i cyknę fotkę
  2. ChiPis odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Witam Wszystkich. Czy ktoś mógłby pomóc mi i zerknąć pod maskę swojego wozidła? Interesuje mnie 2.0 tdi polift. Możliwe, że inne klekoty też to mają. Konkretnie. Na rurze plastikowej wchodzącej do airboxa są takie wtopione prowadnice do przewodów paliwowych. Te przewody od góry są mocowane takimi klamrami plastikowymi. Poszukuję numeru tych klamerek. W ASO ani po numerach przewodów, ani po numerach tej rury nie mogli dojść gdzie znaleźć tą część. Załączam obrazek poglądowy z zaznaczonym miejscem.
  3. Audi pojechała śmigać po polskich górach. Temat można zamknąć. Niewykluczone że jeszcze tu wrócę Pozdrowionka
  4. Trochę tu pusto było ale generalnie cały czas się coś działo. Niestety sytuacja coraz bardziej zmusza do zmiany. Proszę, może będzie jakiś chętny? http://allegro.pl/show_item.php?item=6730538654
  5. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć, kupię sterownik absu 8K0907379AK ktoś coś?
  6. ChiPis odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Pewnie nie aktualne ale ja ramkę rejestracji od grilla wywaliłem a samą rejestrację z moją ramką przymocowałem do gryla, najpierw na zaczepy skręcane ale nie zdało to egzaminu więc przymocowałem na małe opaski zaciskowe w kilku miejscach i trzyma jak diabli tylko trzeba poziom dobrze złapać
  7. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, panowie piszę znów z prośbą o pomoc jakiś czas temu pisałem o problemie z absem, poziomowaniem świateł, esp, hamulcem postojowym, eletryka fotela i pamięcią ustawień fotela, nic nie działa wymieniłem sterownik centralnej elektryki bo on złapał błąd, później wysłałem sterownik absu do serwisu bo on wywalał błąd komunikacji, przyszedł zregenerowany i znów to samo, odeslalem raz jeszcze, facet otworzył go znów i twierdzi ze on komunikuje sie z nim bez problemu ale coś tam jeszcze wgral i mówi ze Bedzie dobrze. Zamontowałem dziś znów sterownik absu a nadal wyskakują błędy te same i nadal ze brak komunikacji ze sterownikiem absu. Jakieś pomysły? Czy jest jakaś kostka, sterownik który łączy te wszystkie rzeczy gdzie mógłbym jeszcze zerknąć? Bezpieczniki sprawdzane 5 razy proszę o pomoc
  8. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak tak, to rozsuwane z lusterkiem ;P
  9. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mam właśnie skanu, z tego co sprawdzałem teraz boshem, praktycznie na każdym systemie które wymieniłem wyskakuje brak komunikacji i gdzieś w opisie pojawia się sterownik/moduł elektryki, sterownie fotelem, sterownik abs, grzanie świec. regulowanie wys. świateł, pamięć fotela. A stało się to po tym jak rozłączałem kostki od MCE żeby doprowadzić sygnał do lampek od podsufitki/daszków. Ostatecznie nic tam nie grzebałem tylko pospinałem jak było i podłączyłem te lampki z panelu podsufitki. Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem i lewa/prawa strona i bagażnik wszystkie są ok, odłączenie aku nie pomogło Ktoś tam pytał czy odłączałem na zgaszonym zapłonie więc, tak był zgaszony
  10. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ;/ A powiedz mi jak mogę sprawdzić, co jest przyczyną że wywala błąd, hamulców, ręcznego, poziomowania świateł i że pamięć foteli nie działa? Może jakiś przekaźnik? Chciałem MCE podmienić żeby sprawdzić czy te funkcje wrócą, ale nie wiem czy dobrze kombinuje?
  11. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy jeżeli przełożę MCE z innego samochodu, to na pewno wyświetli się ochrona komponentu, ale błędów nie powinno wywalać? I drugie pytanie, czy podłączając MCE do mojego auta nie rozkoduje jakoś tego obcego MCE?
  12. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie da się. Widnieją jako aktywne. Nie mam vcdsa. Jedynie ratuje się Texą. A ona za wiele mądrego nie podpowiada
  13. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam problem. Odłączałem dziś kostki od MCE i jedna kostkę z prawej strony z przodu czarna 17 pinow . Podłączyłem wszystko i od tego momentu po włączeniu samochodu zapala się awaria hamulców, hamulca postojowego,i regulacji zasięgu świateł... jakiś pomysł co popsuł em? Bezpieczniki z przodu są ok. Odłączenie akumulatora nie pomaga. Na desce pali się ABS , grzanie świec, czerwony od hamulca postojowego i samochód ze ślaczkami od trakcji. Od MCE Odłączałem czarna 17 pinow i białą
  14. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakimś cudem zaradziłem ;D Dzięki
  15. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć wszystkim, czy ktoś wie jak włożyć dobrze te sprężynki od rączek podsufitki, ma ktos na to jakis patent ? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  16. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki! W tym dziale nie szukałem
  17. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć. Pytanie, czy ma ktoś wymiary umiejscowienia znaczka sline na nadkolach przednich? Gdzieś kiedyś widziałem temat w którym było to opisane, ale przekopałem czeluści tego forum i nie znalazłem ;/ Będę wdzięczny za pomoc
  18. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, czy ma ktoś z Was numer znaczka S-line na przednie nadkole? A może ktoś z Was ma na sprzedaż? wezmę z garść ;D
  19. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć, Potrzebował bym pod maską podłączyć zasilanie plus i minus które pojawia się po zapłonie. Jakiś pomysł skąd mógłbym to zabrać? Im bliżej silnika tym lepiej Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  20. Jedno nie wyklucza drugiego poza tym, modzone auta nie sprzedają się od ręki. Jak się sprzeda to się sprzeda, jak nie to nie ;p
  21. ChiPis odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    https://www.facebook.com/SpocikiWielunA4/ Zapraszam. Tu na forum i na fejsie będziemy się zgadywać jak większa liczba ludzi się zgłosi i będzie chętna na spociki
  22. Zgadza się. jest 0,5 cm różnicy na pustym aucie. Ale sprężyny od 3.0 są dużo twardsze, przez to dużo mniej się uginają. dlatego na pustym aucie są o te 0,5 cm wyższe. Nie mam zdjęcia teraz ale robiłem porównanie i nawet wizualnie widać ze są grubsze Przy okazji pochwalę się nowością Schowek full full i dekor piano. co prawda do małej poprawki ale to już pikuś Nowy link http://allegro.pl/show_item.php?item=6247339521 Spy foto [emoji14] Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  23. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    JA u Siebie wymieniałem przewody na Hel i w sumie jakiejś porażającej różnicy nie doznałem. Może ciut lepiej, Kwestia też dobrego odpowietrzenia ;P jak ktoś źle odpowietrzy to wtedy przewody są do d*py ;P
  24. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podeślij fociaki i szczegóły na [email protected]
  25. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kupie podsufitkę czarna do B8 SEDAN. Podsufitka z kompletem bajerów do tego potrzebnych. Ktoś coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.