Treść opublikowana przez ChiPis
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktoś schemat podłączenia zmieniarki a4 b8 ze schowka? lub chociaż który pin/kość w gatewayu wpiąć?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
=O Uważaj. Chce Cie naciągnąć. Wydaje się, że dwie felgi są z podróby.. inne " , więc pewnie i bez pierścieni centrujących Co do felg to jak dla mnie odlot
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Z tym dyfuzorem pod zwykły zderzak to uważałbym ;P Zrobiłem tak i żałuje, że nie wymieniłem na zderzak sline z PDC i pod to dopiero jakiś kozacki dyfuzor. A tak to teraz musiałem łatać co wpadło ;P
-
B8 TrOOOOp
Ja tam ryzykuje i szukam od RS. z montażem choćby kropelką to sobie poradzę
-
B8 TrOOOOp
W takim razie... bez szału ;P
-
B8 TrOOOOp
=O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala?
-
B8 TrOOOOp
Czy S4 B8 Wychodziło z manualną skrzynią biegów? Jeżeli tak to czy ktoś wie/widział ew. może pokazać jak wygląda mieszek biegów w manualu S4?
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Gratuluje furmanki jakieś mody w planach? Piękne wnętrze Bezawaryjności
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Chyba poupadali na glowe z tymi cenami I co ,jak powiesz ze nie chcesz geometrii bo nie dawno robiles i jest ok to Ci odmowia kalibracji radaru ? Gdyby to było konieczne i niezbędne to wolę na geometrię jechać we własnym zakresie i za stówkę pyknąć 3D wraz z szarpakami itd
-
B8 TrOOOOp
A poka poka jak to wygląda i jaki efekt jest. Chętnie zerknę ;D
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Wydaje mi się, że muszę przeprowadzić, bo mam komunikat "ACC Niedostępne" Niemogę PW do ciebie bo wyskakuje, że niema takiego użytkownika [emoji15] Kalibrujesz lustrem czy serwis? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Panowie, robił ktoś kalibracje ACC w serwisie jakimś? We Wrocławiu zawołali 1000zł!! Kolega czester płacił 300zł. Ja na pewniaka umówiłem się na kalibracje, datę godzinę, wszystko dograne i na rozchodne pytam o cenę... a ona, że równy tauzen O_O poszaleli
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
To akurat zasługa kolegi WRC wywiercone otwory i w to włożone ledy 5mm czerwone. Wygląda elegancko nocą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Zawieszenie jest 1BE, ale mimo wszystko jest wysoko ;P na lato może gwint zawita lub air ride. Fotele trafiły się gdzieś tam na alledrogo. Trzeba szukać
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ja mam w a4 b8 na tyle 330mm i 7.5 x 16" ET 45 i wchodzi na styka ;P Z innej beczki Panowie, z którego modelu OOOO Pasuje do a4 b8 zacisk i tarcza 365 lub 385mm? A6 C7 3.0 tdi?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Lift robi robotę, Wyszło na prawdę miodzio Intercooler od 3.0?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Panowie, czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy lewe i prawe lustro składa się na tą samą odległość od szyby? Zuważyłem to u siebie i nie dało mi to spokoju.. rozebrałem oba lustra. Złożyłem na nowo i bez różnicy. Od kierowcy składa się dalej od szyby i mam wrażenie że ciut wyżej. Oba są poliftowe i oba 14 pin plus 2. Tak ma być i jestem przewrażliwiony czy cuś jest nie tak? Widać ze od kierowcy bardziej odstaje Pasazer kierowca Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
LY9B to katorga dla perfekcjonisty [emoji14] aż głowa boli jak mocniej mikrofibtrą się przeleci. Od razu ślad [emoji14] ten lakier musi mieć powłokę. Albo pięć różnych [emoji12] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Na obu modułach jest blokada? Może sprzedający dokładał coś, żeby auto lepiej wyglądało/ miało lepsze wyposażenie? [emoji14] coś może budzić wątpliwości np po rozkodowaniu etykiety produkcyjnej? U mnie na pewno było tak że auto niby ma w plakietce fotochromatychne lustro wsteczne a kupiłem ze zwykłym. To samo z lustrami zewn. Mam auto przedliftowe a lustra były polifty z wycięciem u góry [emoji14] tyle że ja wiedziałem o tym że auto było przejechane całym bokiem [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Typ pojazdu Kod silnika Rodzaj paliwa Rok produkcji Pojemność silnika [ccm] Moc silnika [kW] Moc silnika [KM] Informacj 2.0 TDI quattro CNHA 2013.09 - 1968 140 190 Ciekawa opcja ;P nie widziałem nigdy takiej. Różni się czymś od CAHA i reszty? Czy też tylko turbina inna?
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Gratuluję zakupu, autko prezentuje się przyzwoicie Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności
-
Garaż miejsce w którym spędzamy troche czasu
Zawsze podobało mi się w garażach segmentowe układanie narzędzi półek itd: Choć nigdy nie mogę zaprowadzić, czegoś takiego u siebie A tutaj orgazm dla oczu Zawsze do garażu można wrzucić Stolik: Kilka wyścigowych stołków Do tego TV i PS4 i masz odpoczynek ;P A i imprezkę jest gdzie zrobić
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Miałem dokładnie tak samo. DPF się nie zapchał i wywalił błąd.. Na szczęście od pierwszego komunikatu, nie jeździłem autem, tylko od razu zamówiłem czujnik wymiana 30 sekund i po kłopocie. Błąd zniknął i DPF zaczął sie wypalać na trasie.