Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ChiPis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChiPis

  1. ChiPis odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Cześć i czołem. Może ustalimy jakiś konkretny termin żeby wszystkim odpowiadał? Jakieś propozycje i kto jest chętny?
  2. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ponawiam pytanie, czy malował ktoś z Was elementy np takie jak dekory drewno w black piano? Może polecicie jakiś zakład co podjął by się tego
  3. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, potrzebuje pomalować dekory drewno w piano. Ktoś z Was robił taki myk i czy polecicie jakiegoś malarza artystę co by się podjął tego? Z wyceną różnie bywa Jak kto uważa, tak ceni. Co do wyposażenia to na pewno szukaj z MMI 3G, a resztę sobie dołożysz Ja jestem zwolennikiem diesla i z doświadczenia polecam 2.0. 140 kunia na początek wystarcza np. ekonomiczny. a jak potrzeba więcej to zawsze można wgrać wirusa małego. Jednostka praktycznie bez awaryjna.
  4. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś mnie ubiegł i kupił?
  5. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w dziure wkładasz profesjonalny wyjmak zwany śrubokrętem i pchasz.. teraz nie pamiętam czy w stronę lamp czy w stronę środka klapy. ale w jedną stronę lampka się ruszy i wtedy odchylasz delikatnie do siebie i cacy wychodzi.
  6. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie. Ale cena zaporowa o.O wydawało mi się, że to około 100€ a tu taki szok
  7. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szukam gałki do a4 b8 z czerwoną obwódką do manuala. na ebayu ktoś to pokazywał. ma ktoś może link?
  8. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  9. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, gała biegów manual od A5 pasuje do A4 P&P? wraz z ramką plastikową i mieszkiem? Chyba, że pasuje też od Q5?
  10. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, szukam dekorów alu szczotkowane do 8k0 (najlepiej bez quattro, i 4 drzwi, tunel, deska) oraz dekoru w licznik, jednolity polift. szary, tudzież piano . Wymiary okna pod mmi3g+ 15cm szeroki z tego co kojarzę. Ktoś coś?
  11. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ciekawe czy mieli części żeby quattro wyrezać
  12. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kupię ramkę zegarów polift. Jednolita, długa pod MMI 3g+. Interesuje mnie sam ten szary plastik bez stelaża ktoś coś? Do a4 b8 ;P
  13. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6213522169
  14. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno świeższy Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  15. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, gdyby ktoś znał kogoś co ma na sprzedaż zawieszenie 1BV do a4 b8 sedan to chętnie kupie, przód i tył. Najlepiej polift. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  16. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzięki! A z ciekawości, numer 30 to inny model czy inna listwa? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  17. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie. W jakiejś A4 B8 poliftowej widziałem takie listewki plastikowe na nadkolach, takie chroniące rant . Występuje to w oryginale? Jeżeli tak to czy ma ktoś numer i czy podejdzie pod sedana przedlifta? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  18. Rytualna kawa musi być [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Rownież jestem za sobota. A może by tak parking na magnolii?? Choć pogoda ma być znośna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ładna ;D Zdjęcia środka zarzuć Szerokości i powodzenia w modach
  21. Wracam dziś po torcie, także na spocie się zobaczymy [emoji3] Ty przywieź śnieg. Będzie świeższy [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Ciut wcześniej wyjeżdżam, także przywiozę trochę śniegu z bukowiny [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jutro spocik będzie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ze względów organizacyjnych zapytam. Jakie trunki i w jakich ilościach są preferowane?[emoji14]również musze sie zabezpieczyć a to mój pierwszy taki wyjazd Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
  25. Proponuję wprowadzić sztywną godzinę o 10 wyjazd z Częstochowy i wyjazd 12-12:15 spod bramek czy tam innego miejsca Wtedy jest szansa, że każdy będzie na czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.