Treść opublikowana przez ChiPis
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Przy 1BA miałem taki problem, Zmieniłem na 1BE ale na tył założyłem sprężyny na wyższą klasę wagową (chyba Q5 3.0TDI) i było elegancko, siadło a nie siada pod ciężarem ;P Nie wiem jaka zasada jest na gwincie, ale może też można zastosować twardszą sprężynę?
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Siadło ;D Prezentuje się elegancko Choć mam wrażenie że tył bardziej się chowa? (może tak akurat się ułożyło ) Gratki
-
Spoty wrocławskie
Rzeczywiście... zapomniałem Gdyby jednak, to chętnie zawitam
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Gratuluje zakupu i czekamy na foty szczegółowe Bezawaryjności życzę (CAHA ma 170km)
-
Spoty wrocławskie
Witam Panowie można się do Was przyłączyć w przyszłym tygodniu? Co prawda nie jestem z wrocławia, ale co weeknd tu przebywam i z chęcią spotkałbym się z forumowiczami Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Galewice- auto
Coś się nie wyświetla u mnie czy niema żadnego linku ani innych informacji? [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Ja osobiście wolę nr 1. Sam mam takie 20" i widzą mi się niesamowicie choć drugi model ma to coś w sobie rotory odpuść bo dziś trasa 100km i 4sztuki z rotorami widziałem [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Bez sima Kolejne bajery Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Może kiedyś dorosnę do takich dodatków, ale to jak odstawię [emoji14]alacz: Na ten moment zostaje jak jest, po nowym roku wpadnie pakiet jeszcze kilku modów także może wtedy pomyślę o zmianie dekorów i kiery Może i serducho inne wpadnie Edit W końcu tył dokończony... Ozdoby i taki tam bajerek - Dzięki Grzesiu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Głosik poleciał ;P
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Nie jesteś pierwszą osobą co mi to mówi ;P ale po prostu chol**nie nie podobają mi się trój ramienne kierownice =P Choć, coś czuje, że będę musiał się przekonać (ale to może kiedyś ) To samo tyczy się czarnych carbonowych wstawek i piano listew ;P
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Noo ładna sztuka. Chyba swój na czerwono walne P.S Ładny wypasik Powodzenia w modach i bezawaryjności
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Czerwień śliczna O_o Zapytam. Folia czy lakier? Autko wgniata w fotel
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Dekor silver carbon =D Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka klamki A6 - pakiet światło Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Moja krwawica (B8)
Nabiera smaku i ładnie się prezentuje
-
B8 TrOOOOp
jest taka osłona też do sedana ? ;D (chyba że taka też pasuje do każdej a4 b8?)
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
=O będzie co podziwiać Ile śrubek zapasowych zostało? [emoji12] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
W końcu lustra z ASA, składane i fotochrom Pamiec i malowanie ala Q5 2015 [emoji14] Jak się zbiorę to wrzucę parę innych modów które wpadły w ostatnim czasie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Teraz przydałyby się zaciski złote malowane proszkowo I listwy S-line. Ja dołożyłem do siebie, niby nic ale robi robotę ;D
-
B8 TrOOOOp
Czyli trzeba byłoby kombinować: http://allegro.pl/folia-samoprzylepna-karbon-wlokno-weglowe-srebrna-i5724772770.html Nigdzie nie znalazłem włókna do położenia o tym kolorze.. Ciekawe, czy te dekory też są ofoliowane i polakierowane
-
B8 TrOOOOp
Panowie http://allegro.pl/listwy-dekor-carbon-aluminium-audi-a4-a5-b8-8k0-i5713597005.html#imglayer Czy ten rodzaj dekoru był również w ramkach liczników? Np w poliftach od lewego nawiewu do okienka na ekran nawigacji? Jeżeli tak to czy ma może ktoś numer takiej części?
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Czarny felunek przy srebrnym autku będzie prezentował się elegancko Wrzuć fotki już z gumami, bo łyse fele malutkie się wydają ;D
-
Bielutki sedanik czyli AUDI A4 2011r. SPORT PAKIET PLUS => S-LINE
Gratuluje furki Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
A4 B8 by race444
Piękne wozidło Gratuluję furki i powodzenia w modach, na pewno będę obserwował Jeden z najciekawszych projektów. Zazdroszczę hebli