Treść opublikowana przez ChiPis
-
Lakier LZ9Y a UNI.
Mój błąd.. LY9B to jest lakier Uni.. i ten miałem na myśli ;P Ten co piszesz jest z gamy czarnych i masz racje, jest metalizowany Wybacz, gdzieś oznaczenia musiałem pomieszać Lakier o którym piszesz fakt, jest twardszy, ale szczerze powiem. Widziałem kilka egzemplarzy z tym lakierem i wcale nie wyglądały za rewelacyjnie ;/ Myślę, że i tym lakierom przyda się mała kosmetyka ochronna ;P
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Jest to dość przemawiający argument W takim razie co polecacie bardzo dobrego do zabezpieczenia skóry? Interesuje mnie górna półka jeżeli chodzi o efekty danego specyfiku
-
Lakier LZ9Y a UNI.
LZ9Y = Uni. Ten lakier to masakra jeżeli mówimy o trwałości i odporności na rysy.. Osobiście polecam oddać gdzieś do profesjonalnego polerowania i nałożenia powłoki, najlepiej ceramika Gtechniq itp. lub jakiś kwarc. Ostatecznie politura. Cokolwiek, co zabezpieczy lakier. Chłopak co robił mi auto mówił, że nawet przy nakładaniu ceramiki powstawały rysy, zatem świadczy to o słabym lakierze Po politurze również nie można spocząć na laurach. Mycie na dwa wiadra, delikatne woski, drogie quick detailery i sterty szmatek z mikrofibry dobrej jakości plus suszenie auta ręcznie Dla porównania, mój lakier z politurą i innymi zabezpieczeniami ( a wierzcie mi, jestem perfekcjonistą jeżeli o lakier chodzi) wygląda po roku źle, sporo rysek od szmatek i delikatnych załamań. Natomiast lakier BMW w innym aucie z tą samą politurą po traktowaniu zwykłą szczotką wygląda jak nówka z salonu, jedynie gdzieś niegdzieś głębsza ryska.
-
Piszczenie przy skręcaniu kierownicą
Znalazła się konkretna przyczyna tych dźwięków? Co mechanik stwierdził?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Panowie, czy korzystał ktoś z powłoki kwarcowej? http://showcarshine.pl/2233-carpro-cquartz-leather-coat-30ml-powloka-na-skore.html Dużo razy obiło mi się o uszy, że efekt jest dobry i przede wszystkim trwały, ale jeszcze chcę przeczytać Waszą opinię. Czy przed użyciem powłoki wyczyścić skórę czymś specjalnym czy wystarczy np Zymol Leather Cleaner?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest moc
-
Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Ja osobiście nie mam chlapaczy(jeżeli mówimy o tych z tyłu nadkoli) i szczerze powiem nie widziałem B8 z nimi, więc ciężko mi wypowiedzieć się jeżeli chodzi o walory estetyczne. Z praktycznego punktu widzenia, wiem że bez nich tylny zderzak, tym bardziej w kolorze czarnym jest musowo raz na sezon malowany z powodu odprysków od kamieni .
-
Moja krwawica (B8)
Eleganckie fele i malowanie zacisków profeska ;D Gratki i powodzenia w dalszych zmianach
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Piękny projekt Byle tak dalej, bo kierunek bardzo dobry.
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
o_O trójramienna jest paskudna ;P Z założenia miała być 4 ramiona
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Będziesz miał przy czym dłubać Porcja fociszy na dziś Kiera na miejscu I taki przyjemny akcencik co by to w oczy nie gryzło ;p Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczenie przy skręcaniu kierownicą
Piszczy pod maską czy np opony? pytam bo jeżeli jest zła geometria/zbieżność to tak będzie się działo ale tylko podczas jazdy. Jeżeli natomiast pod maską przysłuchaj się czy dochodzi to spod pompy wspomagania. Pochyl się nad nią i niech ktoś kręci kierownicą. Możliwe, że pompa jest już w wątpliwej kondycji a zalany olej jest ciut rzadszy niż miałeś. Wtedy może się tak dziać. Ja w innym aucie miałem tak, że zaczęło buczeć we wspomaganiu, zalałem gęstszy olej i ucichło. Co nie zmienia faktu że pompę będę musiał niedługo wymienić Trzecia - skoro przy nieodpalonym też piszczy to obstawiałbym na jakieś połączenie gumowe, jakiś drążek etc. ew maglownica O_o?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Gratuluję zakupu i niech się wozi
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Czemu miałbyś mieć lepiej niż ja Gratuluję i wszystkiego dobrego na nowej drodze
-
Spocik w Wieluniu
Chyba najszybciej wszystkim będzie pasowało w któreś świąteczne popołudnie Panowie, może jakiś spocik?
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
No i pykło Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Parę gadżetów Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Jak to moja siostra stwierdziła.. sprzedany! [emoji33] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Weselnie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oznaczenie kolorów kropek w 1BE
zolty, szary fioletowy zielony, szary, firoletowy zielony, szary bialy zielony, szary niebieski zielony szary braz zolty szary braz zolty, rozowy, pomarancz zielony, rozowy pomarancz to są kropki na tył, bo teraz w sumie patrzę i nie podałeś czy przód czy tył
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Blacha jest na tej wysokości, ale do chłodnic jest jeszcze 20 cm przestrzeni, więc nic nie przeszkadza. Docelowo blacha ma być mała, ale to jak zrobie turbo i intercooler duzy. Kiedyś [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Gotowe do montażu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
No kurczaki mi nie chcialo sie tak ukladac ;p Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Kolejne pierdoly: Podswietlenie schowka i nóg ori led Podsiwetlenie nog przód czerwone, regulowane, do jazdy nocą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka I kolejny zestaw weekendowy: 1BE przod + tył Zacisk tył q5 3.0tdi Tarcze tył zimmerman 330mm Klocki ceramiczne Mały pakiecik stylistyczny do felg Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
jakie ciśnienie w kołach 225/40/18
A jakie w 255/30/20
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Fajny bajerek, szczególnie z ledami cree. [emoji12] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka No i wpadły w końcu andylowskie rzeczy do modzenia [emoji14] Kraty, pstryczki, przełącznik lusterek polift i i klamki ze światłem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Stabilizator napięcia
Przyjdzie mi jechać na serwis.. niech coś wymyślą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Stabilizator napięcia
Wymyśliłeś na poczekaniu? zastanawia mnie dlaczego tak jest. Bo generalnie fis nic nie komunikuje, a jednak błędy są :/ a niechciałbym, żeby auto mi się uwędziło od jakiegoś zwarcia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka